اگه به جای اصغر فرهادی، شخصیت های مذهبی کارگردانی فیلم «جدایی » رو به عهده میگرفتن، فیلم چه شکلی میشد؟!

 

حضرت آدم: نادر سیمین رو طلاق میده بعد از تنهایی دق میکنه.
حضرت ابراهیم: نادر برای اینکه عشقش رو به سیمین ثابت کنه، سر ترمه و سمیه رو میبره، با تبر همه عکس های زن قبلیش رو هم پاره میکنه.

حضرت لوط: نادر سیمین رو طلاق میده بعد با حجت ازدواج میکنه.
محمد: سیمین و نادر زندگی خوبی با هم دارن اما قاضی مجبور شون میکنه که از هم جدا بشن. سیمین ویزای تجاری اروپا میگیره و اونجا بر اثر کهولت میمیره. نادر با سمیه (دخترک ۵ ساله خدمتکارش) ازدواج میکنه.
امام حسن: نادر سیمین رو طلاق میده و بعد با ۵۴ نفر دیگه ازدواج میکنه.
حضرت مهدی: بابای نادر میره روزنامه بگیره و دیگه برنمیگرده.
حسن عسگری: سیمین میره دادگاه و مهریه اش رو میذاره اجرا و نادر رو میندازه زندان. نادر هم تا آخر عمرش تو زندان میمونه و سیمین با حجت میره کانادا.
حضرت علی: نادر در حضور حجت با لگد میزنه تو شکم راضیه، طوری که جنین ۶ ماهه شون به اسم محسن ضربه مغزی میشه و تو بیمارستان صحرایی سقط میشه. حجت که شاهد ماجرا بوده، عصبانی میشه و میره و یه چایی میخوره تا آروم بشه و بعد ها از دادگاه درخواست دیه میکنه اما دادگاه موافقت نمیکنه و حجت هم اول سگ های تهران رو میکشه و بعد همه فامیل نادر رو سر میبره.

امام حسین: سیمین قاچاقی به اروپا فرار میکنه و از اونجا درخواست طلاق غیابی میکنه. نادر از دادگاه لاهه درخواست میکنه که یا سیمین رو بهش برگردونن یا اینکه هر چی دیدن از چشم خودشون دیدن و با ۷۲ نفر از رفقاش به اتحادیه اروپا اعلان جنگ میده. اما تو راه اروپا از تشنگی و گرسنگی میمیره.
حضرت زینب: سیمین از نادر طلاق میگیره، بعد سه سال تمام تو همه مهمونی ها و کنسرت های موسیقی شرکت میکنه و در مورد اخلاق بد و دست بزن نادر افشاگری میکنه.
سلمان فارسی: نادر برای اینکه سیمین نتونه ترکش کنه، یه خندق دور آپارتمانشون میکنه. بابای نادر غرق میشه.
زین العابدین: سیمین از نادر طلاق میگیره بعد با بابای نادر ازدواج میکنه. بابای نادر هر روز با اون احوال مریض ش تا سر کوچه میره و براش یه دسته گل میگیره.

موسی:  میره دادگاه. ۲ تا کاغذ از تو جیبش درمیاره به قاضی میگه روی هر کدوم از این کاغذها ۵ تا فرمان نوشته شده و … … قاضی تا میاد بخونه یهو کاغذها تبدیل به اژدها میشه قاضی رو میخوره. پدر نادر میره روزنامه بخره، راضیه نگران میشه میره دنبالش، میبینه یه جا مردم دورش جمع شدن و اون با عصاش داره براشون شیرین کاری میکنه.
امام نقی: سیمین طلاق میخواد بعد نادر عصبانی میشه و اول با باباش جماع میکنه، بعد با دخترش، بعد با حجت، بعد با همه کارکنان دادگاه خانواده و حتی با خود قاضی.

حضرت ایوب: سیمین از دادگاه تقاضای طلاق میکنه، بعد قاضی اینقدر صبر میکنه تا هر دو از فرط پیری بمیرن و بعد دستور طلاق رو صادر میکنه.
یزید: سیمین از نادر میخواد که با هم در سالگرد ازدواج شون در مورد زندگی مشترک شون صحبت کنن، بعد نادر بهش برمیخوره و سر سیمین و دخترش رو میبره.
حضرت عایشه: سیمین و نادر تو مهد کودک با هم آشنا میشن و سیمین به نادر اجازه میده که با عروسک باربیش بازی کنه و نادر هم به سیمین ساختن تیرکمون رو یاد میده و وقتی که بزرگ میشن براش یه قلعه میخره و به کالسکه طلایی عروسی شون، ۸ تا اسب سفید میبندن.
حضرت ابوالفضل: نادر که اعصابش از دست شیرین داغون بوده، میره سر یخچال که میبینه راضیه قوطی  ردبولش رو کش رفته و عصبانی میشه و یه لگد بهش میزنه که دچار غضب خدا میشه و هر جفت پاهاش کنده میشه و میخواد یه سیلی بزنه که هر جفت دستاش قطع میشن و مجبور میشه به طرفش تف کنه.

امام رضا: نادر از طرف سازمان حمایت ازحیات وحش کانادا, سیتیزنشیب میگیره و سیمین رو طلاق میده میره . ولی اونجا به علت مصرف بیش از حد شراب انگور فوت میشه و قبرش به زیارت گاه  تبدیل میشه.

Advertisements

46 نظر برای “اگه به جای اصغر فرهادی، شخصیت های مذهبی کارگردانی فیلم «جدایی » رو به عهده میگرفتن، فیلم چه شکلی میشد؟!

 1. بازتاب: نوشته اخیر سام آشتیانی را دریابید، بامزه است! « گمنامیان

  • مرسی رفیق که تو وبلاگت تبلیغ این لینک رو کردی. امیدوارم که نقی یک در این دنیا و صد در آخرت هوس جماع با تو به سرش نزنه

  • بدبخت این مزخرفات چیه نوشتی …برو دنبال زندگیت فردا مثل سگ میفتی میترکی آخه کیرم تو مقعد مادرت چرا حرف گوش نمیدی زن جنده ..آخه کیر هرچی خرم آبادی کیر کلفته توگوش مادرت (منظورم کسشه)دس برداربرو دنبال یه لقمه نون…….

 2. حقیقت همیشه چون زهر مار تلخ است ، مگه چیه ما آموزه های دینی خود در این سی و سه ساله رو داریم پس می دهیم ، چه اشکالی داره کسی که خیلی خوب درس دینی اشو یاد گرفته بتونه آن را اینگونه ارائه دهد عالی بود لذت بردم درس کلاس های دینی برایم دوباره تداعی شد

 3. این اصلا طنز نبود اصلا هم با مزه نبود معلوم بود که نویسنده از سر غرض با شیعه نوشته

  • هدف هم همین بود. ۱۴۰۰ ساله که جز توهین و قتل و غارت و چپاول و ظلم و ستم انجام ندادید. حالا یه کمی صبور باشد

 4. از حرومزادگی هیچی کم ندارین،ان شاالله تو دنیا و آخرت خداخواروذلیل و بدبختتون کنه حرومزاده ها که به اهل بیت(غیرعایشه حرومی) توهین میکنین.

  • پس علم لدنی رسولولا چی شد؟ یعنی بعد از اتصال به منبع علم الهی نمی دونست داره آلت ملکوتیش رو می کنه توی سوراخ حرام؟ یا اینکه کیر دید و کدو ندید!!!!

 5. از حرومزادگی هیچی کم ندارین،ان شاالله تو دنیا و آخرت خداخواروذلیل و بدبختتون کنه حرومزاده ها که به اهل بیت(غیرعایشه حرومی) توهین میکنین.

  • فقط حرامزاده گان تازی تبار از خواندن این نوشته ها بر افروخته میشوند.

  • ببین آخه این ۱۲ تا امام زنباره و فاسق ارزش اینو دارن که به پسر گلی مثل من فحش بدی؟ نه جدی میگم ، افسار خودت رو قاضی کن و ببین که آیا ارزش داره؟

  • سلام عزیز. خوبی؟ من دیگه تو دنیای مجازی فعالیت خاصی ندارم. فقط اخبار رو میخونم و به فکر زندگی هستم. مرسی به خاطر لطفت. به همه دوستان سلام برسون

   • منم یه سری مشکلاتی برام پیش اومد که باعث شد کلن بذارمش کنار. الان فقط با آی‌دی واقعیم تو فیسبوک هستم اونم واسه ارتباط با رفیقای مدرسه و دانشگاه. از فرفرم دیگه بریدم.
    امیدوارم هرجا هستی سلامت باشی 🙂

 6. با سلام
  دوست عزیز من نمیدانم فریب جه کسی را خورده اید
  اما به پاکی مادرت قسم,به رنج پدرت قسم راه را اشتباه میروی
  تو رو خدا یکم فکر کن ببین وقتی تو تنگنا هستی به کی پناه میبری?
  یا وقتی سوار یه ماشینی و تو سراشیبی ترمز میبره کی رو صدا میزنی
  مطمئنم اگه زاده پاک مادرت هستی میگی
  یا ابوالفضل,یاحسین

  • سلام دوست عزیز. من وقتی که در تنگنا هستم به عقلم روجوع میکنم و نه به استخوان های پوسیده یه عرب زنباره و کم عقل مثل حسن و حسین و ابوالفضل. اگه هم ترمز ماشینم ببره که دیگه کاری از ابوالفضل بر نمیاد. حالا من یه سوال از شما دارم: نصف بیشتر ماشین های ایران بیمه ابوالفضل هستند و ۸۰ درصد مردم هم وقتی مسافرت میرن به ابوالفضل و حسین دخیل میبدن ولی ایران کماکان بالاترین آمار تلفات جاده ای تو دنیا رو داره و این نشون میده که ابوالفضل و حسین این وسط کاره ای نیستن و کسی براشون تره هم خورد نمیکنه.

   • سلام
    آقای ناشناس راست میگن اما در مورد شما چند تا دلیل دارم
    1:مردم ایران اگر ایمان درستی داشتن حضرت ابالفضل و امام حسین (ع) کمکشون می کردن .
    2:همیشه هم قرار نیست که امام ها کمک کنند بعضی اوقات خداوند می خواد بنده اش رو ببینه و بنده اش بیاد پیشش و یا یکی مثل شماست که برای مملکت ضرر داره و خدا میخواد که این انسان رو از این جامعه خلاص کنه .
    3:برای خودم پیش اومده که واقعا کمکم کردن . اگر اونجا کمک نمی کردن 8 نفری توی یه ماشین هممون از این دنیا رفته بودیم و خدا میدونست چه بلایی سرمون می اومد .
    وَلَا تَسُبُّوا الَّذِينَ يَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللَّهِ فَيَسُبُّوا اللَّهَ عَدْوًا بِغَيْرِ عِلْمٍ
    و آنهايي را كه جز خدا مي‌خوانند ، دشنام مدهيد كه آنان از روي دشمني (و) به ناداني ، خدا را دشنام خواهند داد .
    سوره انعام آيه 108

 7. کیرم تو کس مادر و خواهر کسی که این سایت و راه انداخته و کیرم تو کون کسایی که حکایت کردن. کس کشای حروم زاده مادر جنده خواهر کسده

 8. مشکل شما ها با اسلام چیه بابا گنده تر از شما ها هم نتونستن به اسلام خدشه ای وارد کنن حالا شما ها واسه ی ما روشن فکر شدید آهای تویی از آزادی عقیده صحبت می کنی پس چرا می یای به عقبده ی یک میلیارد انسان توهین می کنی پس خودت هم به حرف خودت پایبند نیستی

 9. سلام
  نمیدانم قصدتان از این اتهامات پوچ چیست و آیا از روی نادانی است یا قرض که بیشتر به نظر می رسد از جایی خط می گیریرد به هر حال ربرای شایعه ای که در مورد ازدواج پیامبر با عایشه مطرح کردید این لینک را می گذارم اگر واقعا خواهان واقعیت هستید حتما آن را بخوانید http://yaahoseyn.persianblog.ir/post/26/

 10. راستی دلیل تصادف هم بیش از اندازه مسخره و خنده دار بود و اصلا ارزش فکر کردن را ندارد چه برسد به پاسخ

 11. خیلی حروم زاده اید
  اخه مادر جنده ها
  شماکه معلوم نیسست باباتون کیه اومدید شاخ بازی در میارید
  (مسلمون ها…شیعه ها… ) تخم دارن.اگه تخم دارید رودر رو وایسید و زر بزنید.
  اگه داریدا؟؟؟؟؟

 12. همینکه عقاید دیگران را مسخره میکنید نشون میده انسانهای پستی هستید،مسلمان اینقد شعور دارن که به مذاهب دیگه توهین نکنن ولی شما ندارید،الان همجنس بازی تو کشورهای غربی رواج داره،تف بر اعراب بی خاصیت کثافت شکم گنده که ابروی اسلام را بردن تا احمقهایی مثل شما مسخرشون کنن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s