بالاترین… در صورت غلبه کامل آتئیست ها!

تصویری از صفحه اول بالاترین در صورت پیروزی آتئیست‌ها و حاکم شدن دیکتاتوری غیر مذهبی‌!

Advertisements

54 نظر برای “بالاترین… در صورت غلبه کامل آتئیست ها!

 1. این صفحه ی شما نظم دارد
  و این یعنی برهان نظم
  و در دوم ابتدایی هم خوانده ایم نظم یعنی خدا
  پس ایمان بیاورید به هیولای ماکارونی
  خدای ما پاستافارین ها

 2. با این کارها و تحریک عقیده 99% ملت ایران حرکت مردمی رو برای رسیدن به دمکراسی همگانی در ایران چندین و چند سال که مدت زمان زیادی هم خواهد بود با مشکل روبرو خواهید کرد
  البته منظور من در رابطه با این خودشیرینی و کاردستی شما نیست منظور من کارها و حرفهای شنیعی هستش که در بالاترین انجام می دهید مطمئن باشید شما حتی 1 هزارم جامعه ایرانی رو هم تشکیل نمی دین پس با اعمال کودکانه تان باغث دلسرد شدن مردم از رسیدن به خواسته هایشان نشوید.

 3. آنروز نخواهد آمد.آنها در اقلیت محض هستند.جمعیت شیطانپرستان در مقابل خداپرستان یک درصد هم نیست.

 4. خداوندمهربان است نخواهد گذاشت آنروز بیاید.واقعا دیگر کسی بعداز آن روی خوش وخوبی از جهان نخواهد دید.زشت ترین ورکیک ترین جملاتی که در عمرم شنیده ام از اینگروه شنیده ام.

 5. برام جالبه.یکی کامنت گذاشته که اگر روشنگری از نظر بعضی ها……روشنگری؟از کی تا حالا فحش وبد بیراه وهوچی بازی ومغلطه گری اسمش شده روشنگری.واقعا در این مملکت معنی همه چی داره عوض میشه.مطمئن باشید اگر بحث روشنگری بود من خودم اولین حامیانشان بودم.هیچ حرف رکیک وزشتی نیست که اینها علیه دین وخدا وپیغمبر ننوشته باشند.

 6. دین افیون توده ها و عوام است
  دين داروي آرام بخشي است تا مردم با تضاد ميان غريزه بقا و حقيقت مرگ و نيستي کنار بيايند.

 7. دین افیون است یا بی دینی؟
  دینی که بیشترین شهید و زندانی و مقاوم و مجاهد را تقدیم جنبش کرده است افیون است، یا بی دینی ای که فقط لینک در بالاترین داغ می کند؟

 8. جناب ساشتیانی عزیز هرچه میگذرد بیشتر به نفهمی اینان پی میبرم….
  انقدر درک و شعور ندارند که بفهمند این مطلب طنز است و در جهت تقبیح عقاید خود آئیتیست ها هست!
  واقعا جماعت مسخره ای هستند.
  به هوش و اندیشه شما و دوستانتان تبریک میگویم.

 9. خروجی دین = بن لادن ملاعمر خمینی( رجوی سلمان فارسی ) سفر به فضا با خررفتن به قبر فلان امام برای شفا همزیستی مسالمت امیزبا شپشها و افتابه ……

 10. شما با این ذهن محدود و مغز بدون چین و شکن که نمی توانی افرادی را که توانایی دید ماورای توان مندیهای ذهنی تو را دارند نقد کنی!
  یک خداناباور را یک خداناباور دیگر می تواند نقد کند نه شما که هنوزاز ترس پاداش و تنبیه اندر خم یک کوچه ای.
  من هم یک روز مانند تو کوچک بودم. خیلی کوچک. ولی تلاش کردم که بزرگ شوم. تلاش کردم. ذهنی . حالا چگونه تو با کمترین سطح از معلومات می خواهی من را نقد کنی؟ تویی که برای سفر، کار و زناشویی بی گمان در انتظار پاسخ استخاره ای؟
  دور باشد از من که تو من را نقد کنی!
  بهتر است به جای نقد من، تفسیری بر نهج البلاغه بنویسی که هم در حد و حدود خودت است هم رمز و راز جوکهای تاریخی را می گشاید نازنین.

  • درود بر شما با این پاسخ دندان شکن
   به این تازی پرستان
   تا وقتی که ترس از مرگ وجود دارد دروغهاي تخطئه کننده دينداران درباره زندگي ابدي و حيات پس از مرگ خريدار خواهد داشت

  • شما احتیاج به نقد ندارید.اصلا حرف حسابی ومنطقی ندارید که آدم نقدش کنه.اربابتون هاوکینزه که میگه همه عالم خود بخود واز بیگ بنگ بوجود آمده.وقتی میگویند فرض میگیریم این حرف احمقانه درست پس بیگ بنگ را که بوجود آورده میگوید اینو دیگه نمیدونم بعدا میفهمیم.اصلا این نظریه که اربابتون آورده احتیاج به نقد هم داره.فقط ژست خوب میگیرید.درون پوک وخنده دار.خودتونم توش موندید از عصبانیت وپرخاشگری تون معلومه.وگرنه کسی که حرف حساب داشته باشه که فحش وبدبیراه نمیگه با اعتماد به نفس بحث میکنه.تو اگر می اندیشدی که اول میرفتی یقه هاوکینزو میگرفتی که همتونو با خیالبافی سروکار گذاشته غصه مارو نخور ما خودمون یک فکری به حال خودمون میکنیم.دین ما موی لای درزش نمیره.اگر اهل بحثی بحث کنیم.اما توهین ممنوع

   • شما هتا نمیدونی که آتئیست یک ایدئو لوژی نیست بهتر کمی فکر و مطالعه کنید شما مسلمین تنها فحاشی و تهدید به مرگ بلدید و عاری از منطق
    پسته بی مغز رسوا شود تا دهان واشود
    اسلام ایدئولوژیست و آتییست ایده .هرگز یک ایدئولوژی نمیتواند یک ایده را نقد کند.لطفا قبل از سخن فکر کنید تا مورد تمسخر ما قرار نگیرید

 11. سایــــت کــــلـمه و جـــــرس هنوز ادعای مـردمـی بودن دارنـد واقعا نمی دانند در شهرستان برگزاری راهپیمایی اعتراضی چقدر سخت و کار بزرگی است . تا به الان فقط در حاشیه سایت اشاره ای کوچک به این حرکت مردمی شده
  من یــک تــرک نـیستم امــا به هموطنان ترک ایران افتــخار می کنم امیدوارم بدانند ما به دور از هر موضوع سیاسی دلمان با آنهاست
  دیـگـر علاقه ای به خواندن مطالب سایت کلمه و جرس ندارم اگر گاهی اوقات می آیم برای اینکه ببینم از اعـتــراض مردم آذربایجان مطلبی در سایت نوشته شده یا نه ………. این سایت ها این گونه با مردم هستند فــکر نمی کردم قومــیت ها برای آین سایت هم تقاوت داشته باشد
  وعده ما شنبه

  • دوست عزیز
   جرس و کلمه, بالاترین نیستند.آنها خبرگزاری هستند
   لطفا کمی به آنها حق بدهید که از صحت و سقم خبرها با اینکه در ایران نماینده رسمی ندارند باید مطلع شوند و گرنه انعکاس اخباری که واقعیت ندارد خیلی بدتر از انعکاس خبری واقعی ولو پس از چندین ساعت تاخیر است.پس اگر سندی دارید به آنها ارایه دهید تا آنها هم مطمئن تر شوند

 12. بايد فرقي گذاشت بين كساني كه به خدا باور ندارند و لادري‌اند و كساني كه منكر آن مي‌شوند.
  مخلوط كردن اين دو گروه مثل كه يكي صادق و ديگري جاهل است كاري جاهلانه است.
  اصولا زندگي با دو گروه بسيار سخت و جانفرساست:
  1-كساني كه با جثه‌اي كوچك و تواني محدود چيزي را كه تجربه اي از آن ندارند را منكر ميشوند.
  2- كساني كه باورهاي شخصي خود را به ديگران تحميل ميكنند.
  جامعه محل تحميل باورهاي درست و يا اشتباه شخصي نيست.
  جامعه جاي نسبيت و توافق بر اساس گمانها ست نه يقينهاي شخصي و ناممكن براي جماعت.
  خداناباوران و خداباوران به تنهايي خطرناك و غيرقابل تحمل نيستند، بلكه آنهايي غيراجتماعي و غيرقابل همزيستي مسالمت آميزند كه منكر چيزي كه در آن قدرت و حقي ندارند مي‌شوند.

 13. —yeki mige etheistha fohsh va bado birah migan, age goftane inke masalan mohammad 127 ta zane gerefte ( rojo konid be tarikhe tabari, albaradee , ebne khaldoon ke motabar tarin asnade tarikhi hastan) ya dokhtare 6 salaro rape karde esmesho gozashte ezdevaj va aksare zanhasham zanaye shohardari boodan ke dar jang maghloob shode boodan — fohsh va bado birahe pas kamelan moshakhas mishe ke haghighat cheghadr talkhe va baraye momenine bedoone kherad mesle fohsh mimoone. agha yekam boro motalee kon dast az taasob bardar, adam bayad hatta age pedaresh ham dochare eshtebah shode ghabool kone va azash dars begire na inke ba mast malio hochigari oono bepooshone.
  eradatmande harchi adame ba kherade

 14. پاسخی به «می اندیشم. پس به خدا باور ندارم»:شما احتیاج به نقد ندارید.اصلا حرف حسابی ومنطقی ندارید که آدم نقدش کنه.اربابتون هاوکینزه که میگه همه عالم خود بخود واز بیگ بنگ بوجود آمده.وقتی میگویند فرض میگیریم این حرف احمقانه درست پس بیگ بنگ را که بوجود آورده میگوید اینو دیگه نمیدونم بعدا میفهمیم.اصلا این نظریه که اربابتون آورده احتیاج به نقد هم داره.فقط ژست خوب میگیرید.درون پوک وخنده دار.خودتونم توش موندید از عصبانیت وپرخاشگری تون معلومه.وگرنه کسی که حرف حساب داشته باشه که فحش وبدبیراه نمیگه با اعتماد به نفس بحث میکنه.تو اگر می اندیشدی که اول میرفتی یقه هاوکینزو میگرفتی که همتونو با خیالبافی سروکار گذاشته غصه مارو نخور ما خودمون یک فکری به حال خودمون میکنیم.دین ما موی لای درزش نمیره.اگر اهل بحثی بحث کنیم.اما توهین ممنوع.

  • کاری به درستی یا نادرستی ادعایتان ندارم، اما این هاوکیز که ارباب ماست دقیقاً کیست؟ نباید دست کم اسم اربابمان را شنیده باشیم؟

 15. بعضی از کسانی که اینجا کامنت گذاشتن از جمله فردی که نویسنده این بلاگ هست لطفا در مورد آتئیست بیشتر مطالعه کنن . آتئیست نه شیطان پرستی هست نه یک استدلال که بر گرفته از عقاید دیکتاتوری یعنی اصلا ربطی نداره به این موضوع . آتئیست میگه آن چه بر اساس منطق قابل پذیرش نیست نپذیر همانگونه که زرتشت در یکی از گات های خود میگه آنچه که بر اساس خرد خود نباشد نپذیر که این کاملا منطقی هست . که 2 نوع دیدگاه وجود داره در این تفکر . دسته اول کسانی هستند که بدلیل نبود دلایل منطقی وجود خدا رو رد میکنن و دسته دوم زمانی وجود خدا رو رد میکنن که دلایل منطقی برای این موضوع داشته باشند که هاوکینز و علم تونسته به این موضوع دامن بزنه و بر اساس دلایل و مستندات علمی تعریف انسان از خدا رو رد کنه اما همچنان به وجود نیروی واحد اما نه چیزی به نام خدا و تعریفی که ما از اون داریم اعتقاد داره . و همچنین بحث بی اعتقادی رو با مبحث خداناباوری اشتباه نگیرید . خداناباوری نیز حاصل یک دید و یک اعتقاد بوده و همینطور حاصل یک استدلال منطقی و یک دید صفر و یکی به ماجرا… در نهایت هم بگم تعصب برابر است با جهل و سعی کنیم چه خداباور هستیم و یا غیره بر اساس منطق و خرد جلو بریم . و آنچه که مهم هست بنظر من در نهایت انسانیت است نه عفاید . و یکی از موارد انسانیت احترام به عفاید دیگران است !

 16. شعری دیگر برای جناب دوگوزه که اشعار خود را در کتابشان دولستان چاپ کردند و ازین به بعد به ایشان گفته شد:دودوله!

  13 سپتامبر

  دوگوزه گوز خود را گاز دادی!
  در آن بالاترین کون باز دادی!؟
  /
  چنان دادی تو گاز از کون پرگوز

  که کونت پاره شد، پشتت شده قوز!
  /
  برو بیرون از آن سایت و بزن بیل
  برو نانی مهیا کن به زنبیل
  /
  از آن بالاترین و فرفر و گوز
  نمی آید صدا جز ناله و سوز
  /
  اگر پر جراتی، پا را برون نه
  برون آی از نت ای تو بچه کونده
  /
  برو کاری بکن گر عرضه داری
  در اینترنت گمانم روزه داری!
  /
  منم من.من که دائم بی قرارم
  هر از گاهی شعاری می نویسم
  /
  تو کونده کن تمسخر بر شعارم
  ولی گویم به تو این است کارم
  /
  اگر خواهم روم بیرون به هزلت(هزل تو)
  اگر خواهم نشینم بر مذلت
  /
  نه هرگز..نه ..نه من مرد رزمم
  به آهن ماند این تصمیم و عزمم
  /
  کنم روزی تو را از کون سه پاره
  اگر گیرم بیافتی خاره ماره
  _________
  این شعرو رامین دلتا براش نوشته:/هنوز حالا این کامنت دوگوزه رو می بینم..تو گه خوردی مادرجنده که این شعر رو رامین دلتا نوشته..من خودم صاحب کتاب شعر هستم حرومزاده..
  /دوگوزه شعر من..مال خودم بود- دهم با شعر خود دود تو بر دود /
  به شعرم کیر بر کونت فشارم- چنان کز درد کیرم میکنی رم /
  اگر روزی بیافتی گیر چون من- بگایم مادرت چونانکه دشمن – بابک خردورز (ویرایش | حذف)

  http://friendfeed.com/babak271

 17. الو سلام..میخواستم بدونم درسته که جناب دودوزه بعد از طی مراحل آیت اللهی ملقب شدند به ایت الله الگوظما دوگوزه!؟
  —-
  الو سلام..پسر من روزی دوبار میگوزه و بچه های همسایه بهش میگن دوگوزه..میخواستم ببینم از نظر شرعی اگه بهش بگیم دودوله چجوریه!؟
  ———
  الو سلام..ساشکولانی هستم..حاج آقا دوگوزه..دیشب خواب دیدم که دارم برای حسین271 خون گریه میکنم..معنیش چیه!؟ دوگوزه:خواهرم .. شما پریود شده اید..تبریک میگویم!
  ——–
  الو سلام..بنده گمانمیان هستم ملقب به گهنامیان..من و دوگوزه و ساشکولانی تقریبا تمامی ساعتهای عمرمان را در بالاترین و فرفر میگذرانیم..از منظر اسلامی میخواستم بدونم این عمل گناهی نداره!؟ دوگوزه:نه برادر..فقط مواظب باشید پوکی استخوان نگیرید..بعضی مواقع ورزش فرمائید که نشستن همیشگی پای بالارتین..باعث کون دادن به مدیرش میشود و خدای ناکرده شما کونی میشوید!

 18. آی کیوهایی که به ساشتیانی نویسنده وبلاگ تاختند که این عکس ضد بیخداییه، برادر ساشی خودش بیخداست.

 19. باسلام به سام
  من امير علي هستم
  لطف كن برام دعوتنامه بالاترين بفرست .اگر امكانش هست .ولي قبل از هرچيز اگر قبول كردي وبرام فرستادي نيا هرروز منت بزار كه اره من بودم كه تو را اوردم بالاترين وازاين حرفها
  اينم ايميل من
  amirali138585@yahoo.com
  متشكر
  اميرعلي65

 20. خطاب به تمام دست اندرکاران این سایت و هواداراش:
  اگر شما و هزاران آدم خر دیگه مثل شما تا هزار سال دیگه شبانه روز بشینن این چرندیات رو بنویسن باز هم هیچ غلطی نمی تونید بکنید.
  تا وقتی امام زمانمون هست هیچ گهی نمیتونید بخورید.
  دوست داشتم امثال شما ها رو پیدا میکردم تا زودتر به سمت فرشته ی عذاب روانتون میکردم.
  واالله اگر آقا خامنه ای حکم جهاد بدهد سر تک تکتون رو میبرم.
  به امید فرج آقامون و نیستی و نابودی شما که حرومزاده هایی از نسل شیطانید.
  والسلام

 21. Man ridam dahane emam zaman o ali khameneyee va toe basiji ke az poshte web mikhay sar bebori. Madar jende ageh dastam biofti az tokhm daret mizanam. 

  • بچه جون گنده تر از دهنت حرف میزنی
   دعا میکنی دست بچه های لشگر گمنام امام زمان بیفتی تا بلایی به سرت بیارن که جا خر بستنتو بلد بشی
   به امید ظهور آقامون

 22. بیچاره کونی.. اینقدر به مدیر بالاترین کون دادی تا شناسه ات رو از انسداد دربیاره
  بدبخت فلک زده
  چقدر بالارتین برات مهمه
  =))
  یادته که دودوزه رو ملقب کردم به دوگوزه!؟
  کاری کردم که دیگه نتونه پاشو بذاره توی بالاترین!؟
  =))
  شما مادرجنده ها فکر میکردین میتونین منو از صحنه حذف کنین
  ولی کور خونده بودین..با 18شناسه اومدم و مادر تو و دوگوزه و چرمنی و آلفردت و گهنامیان رو گائیدم
  =))
  بعدشم حوصله نداشتم ..دیگه رفتم از بالاترین
  در نهایت.مادرتو گائیدم
  =))

 23. خدا از شما نگذره که هم دین خدا و هم پیامبر خدا و هم کتاب خدا رو دارید مسخره میکنید
  انشاءالله هر چه زودتر مرگ دامن شما رو بگیره و وقت توبه کردن نداشته باشی تا اون دنیا متوجه بشی که چه غلطی می کردی

 24. کس خواهر ومادرت مادرجنده.اسم این سایت روباید بذارین کیریترین نه بالاترین.شماها فقط بالاترین کسانی هستید که روی کیر مسلمونا وبخصوص شیعه ها سرسره بازی میکنید.کیر هرجی مسلمون کیرکلفته توتخمی که توروکاشت.مادرجنده خودتم میدونی که ازکجاهستی وبه کجاوصلی وحق باکدوم دینه.ولی ازاون جایی که کلا مریضی روانی داری وتعادل روحی روانی نداری این گوه هارو میخوری.اگه اینجا تو مشهد دست بچه های مشهد میفتادی اسید سولفوریک 98%میریختیم توکونت و تا کون تو خاک میکردیمتو بالای کونتو سنگسار میکردیم

 25. کس ننت مادر جنده.عصبانی نشو مادرت شاید برای تو مقدس باشه ولی این دلیل نمیشه که برای ما هم مقدس باشه.این موضوع در مورد خواهرت هم صدق میکنه.پس کس خواهرت.

 26. زباله چیزی که به مرور زمان تجزیه میشه و جذب زمین میشه.؟؟اما شما هنگام مردن فراتر ازاشغالید که زمین شماها رو هضم کنه …؟؟؟؟؟؟؟؟؟گرفتی؟؟؟؟ به دین مقدسات توهین کردن حتی غیر اسلام هم باشه کاریست نابخشودنی..اونی که به امام زمان واسلام توهین میکنه فرزند مامانش هست……….نشونی بده ببینه اون کیر چه جوری اویزه گردنش میشه گیرت میاریم مطمن باش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 27. اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، کَمَا صَلَّیْتَ عَلَی آلِ إِبْرَاهِیمَ، إِنَّکَ حَمِیدٌ مَجِیدٌ، اللَّهُمَّ بَارِکْ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، کَمَا بَارَکْتَ عَلَی آلِ إِبْرَاهِیمَ، إِنَّکَ حَمِیدٌ مَجِیدٌ

 28. سلام تخم حروم.الآن خیلی روشنفکری که به پاکترین بنده های خدا توهیین کردی؟!زورت به بچه ی ۶ماهه رسیده.امثال شما میشن یزید زمان امام حسین.حیف که خداوند وقتشو.تلف کرد برای آفریدن تو.وعده ی ما روز قیامت ببینیم میتونی همین حرفارم اونجا تکرار کنی

 29. حرامزاده بی هم چیز با این چرت پرت های که میگی، تو مادرت مورد داشته معلوم زیر به ایرانی خوابیده، تو پس افتادی، حرامزاده ناموست عرب ملخ خور بگاد،

 30. حرامزاده، با این چرت پرت هات. احمق کم شعور تو هیچی نمیفهمی، احمق، ببین تو حرامزاده هستی مادرت جنده بوده که تور پس انداخت، خوار مادرت عرب ملخ خور کیری بگاد،

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s