آخر و عاقبت توهین به اسلام در کشور‌های مختلف!

مسلمان عبوس، متعصب و با غیرت پاکستانی. مایه افتخار و سربلندی این کشور

انگلیس: شما در یکی‌ از مساجد شهر حاضر شده و به نقد اسلام میپردازید، بلافاصله جوانان مسلمان صورت خود را پوشانده و شروع به غارت مغازه‌های موبایل فروشی و آتش زدن بانک‌ها میکنند. سخنگوی وزارت امور خارجه از این اقدام انقلابی جوانان مسلمان تشکر کرده و همه آنها را به مراسم دهه فجر در تهران دعوت می‌کند. در پاکستان ۱۲ نفر در حمله به سفارت انگلیس کشته میشوند.
استرالیا: شما توله سگی‌ خریده و اسم «حسین» را به روی آن می‌گذارید. کسی‌ در استرالیا به این مساله واکنش نشان نمیدهد ولی‌ ۲ سال بعد در پاکستان، ابتدا ۷ نفر که به اشتباه قصد حمله به سفارت اتریش را داشتند کشته میشوند و روز بعد ۱۳ نفر در جلوی سفارت استرالیا تلف میشوند.
دانمارک: شما کاریکاتوری از حضرت محمد را کشیده و در یکی‌ از روزنامه‌های محلی چاپ می‌کنید. ۷ ماه بعد فتوای قتل شما در مالزی صادر میشود و  ایران و عربستان سعودی تصمیم میگیرند که در اعتراض به این مساله مانور مشترکی در آب‌های دریای سیاه انجام دهند. در شهر قم، وزارت ارشاد از دینداران عزیز درخواست میکند که جهت ثبت نام برای عملیات استشهادی، آماده باشند. اتحادیه اعراب از این مساله ابراز تأسف کرده و واردات پنیر دانمارکی را به حالت تعلیق درمیاورد.در پاکستان ۳۵ نفر در اثر حمله به دفتر سازمان ملل کشته میشوند.
افغانستان: شما در جمعی خودمانی، اسلام سیاسی را یکی‌ از دلایل احتمالی‌ بدبختی مردم افغانستان عنوان می‌کنید. مترجم شما که درست متوجه نشده بود، از این حرف به خشم آمده و خودش را منفجر می‌کند. محافظ شما نیز به روی کودکان شما آتش گشوده و سپس به دست پلیس کشته میشود. پس از پایان نماز جمعه، مومنین به طرف دفتر سازمان ملل حمله کرده و ۱۸ نفر را سر میبرند و انبار آذوقه سازمان ملل را غارت کرده و مدارس ساخته شده با پول یونیسف را آتش میزنند. در پاکستان ۷۰۰ نفر در تظاهرات اعتراضی کشته میشوند.

سوئیس: شما حزبی تشکیل داده و انتقاداتی را متوجه اسلام می‌کنید. دولت در رفراندومی انتقادات شما را به رای عمومی‌ میگذارد. دولت پاکستان در اعتراض به این مساله سفیر خود را فرا می‌خواند و ملت پاکستان در اعتراض به این مساله دست به راهپیمائی و شکستن شیشه‌های سفارت دانمارک می‌کند. از تعداد دقیق کشته‌ها خبر موثقی در دست نیست.

هند: شما در کلیسایی حاضر شده و اسلام را دین توحش و بربریت معرفی‌ می‌کنید. مسلمانان این کشور در اعتراض به این حرف شما به چندین کلیسا حمله کرده و به زنان و کودکان تجاوز کرده و کلیسا‌ها را به آتش میکشند تا عکس گفته شما را ثابت کنند.

عربستان: شما در مهمانی یکی‌ از شیوخ انتقاداتی را به اسلام وارد می‌کنید و در عوض، شیخ با شمشیر خود زبان شما را قطع می‌کند. شما از شیخ به دادگاه شکایت میکنید و در دادگاه شیخ، به اعدام محکوم میشوید

فرانسه: شما لباسی به رنگ پرچم فرانسه به تن می‌کنید و به میدان شارل دوگل رفته و با صدای بلند خواهان جدایی‌ دین از سیاست و جایگزینی سکولاریسم و محدود شدن قدرت کلیسا میشوید. توریست‌های ژاپنی کلی‌ از شما و با شما عکس میگیرند و در آخر پلیس محترمی به طرف شما آمده و به شما یادآوری میکنند که خواسته‌های شما ۲۲۰ سال پیش و در جریان انقلاب فرانسه تحقق پیدا کرده اند. همان شب در پاکستان در اثر زلزله ۳۰۰۰۰ نفر کشته میشوند.

ایران:آقا جون، ولم کنید، من که هنوز چیزی نگفتم.

با تشکر از ابراهیم نبوی، به خاطر ایده)

Advertisements

21 نظر برای “آخر و عاقبت توهین به اسلام در کشور‌های مختلف!

 1. این نوشته ای نسبتا قدیمی از «ابراهیم نبوی» است .چرا نام نویسنده اش را نمی گذارید؟ مطمأن باشید اسم این عمل شما ، دقیقا – بله دقیقا – دزدی است بی ادب دزد..

  • من در دومین کامنت خودم در سایت بالاترین، جایی‌ که این نوشته رو لینک کردم، به این اشاره کردم که ایده اصلی‌ از شخص دیگه‌ای هست ولی‌ چون نوشته از طریق ایمیل به دستم رسیده نمیتونم این شخص رو پیدا کنم. در هر صورت از جناب نبوی تشکر می‌کنم که ایده این کار رو بهم دادند، http://balatarin.com/permlink/2011/8/12/2661138#c-4762047

   اینهم لینک نوشته اصلی‌ که اینطوری که شما میگین از نبوی بوده. http://linkestan-sms.persianblog.ir/post/89

  • من سالهاست که نوشته های نبوی را میخوانم، اما چنین نوشته ای از او ندیده ام. به این شیوه زیاد مینویسد، اما خود موضوع را به کار نبرده. شما کجا اصل مقاله را خوانده اید؟

 2. اینو که دیده بودم. آخر مقاله هم که از نبوی به خاطر ایده تشکر کردی. این برادرمون چرا آمپر چسبونده؟!

  • نه مهم نیست. اتفاقا خوبه که ما نسبت به کپی رایت حساس باشیم و حقوق یه مولف رو در نظر بگیریم. این دوستمون هم تذکر دادند که به نظر من تذکر به جایی‌ بود.

   • فکر میکنم بین تذکر دادن و توهین کردن تفاوت وجود داره. نظر خود من اینه که بهتر بود اول مقاله مینوشتی «به شیوه طنز ابراهیم نبوی». اما تهمت دزدی زدن به کسی کمک نمیکنه.

 3. AKHE LASHY KHAN, MAN MOSALMUNAM VA AZ TARSE KHODA NA DOZDY MIKONAM, NA MESLE TO , AZ DOKHTARAYE MARDOM SU ESTEFADE MIKONA,M, KHODA HA HAMISHE NEMAT VA SERVAT VA ZIBAYI VA HUSH DAR EKHTYARAM GOZASHTE, B A HARFE 2 TA SUSUL MESLE TO KODAN HAM KASY AZ ESLAM BARNEMIGARDE

 4. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟ How Islam has issued orders to kill more than two billion people? * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری می‌گوید:

  چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

 5. خطاب به تمام دست اندرکاران این سایت و هواداراش:
  اگر شما و هزاران آدم خر دیگه مثل شما تا هزار سال دیگه شبانه روز بشینن این چرندیات رو بنویسن باز هم هیچ غلطی نمی تونید بکنید.
  تا وقتی امام زمانمون هست هیچ گهی نمیتونید بخورید.
  دوست داشتم امثال شما ها رو پیدا میکردم تا زودتر به سمت فرشته ی عذاب روانتون میکردم.
  واالله اگر آقا خامنه ای حکم جهاد بدهد سر تک تکتون رو میبرم.
  به امید فرج آقامون و نیستی و نابودی شما که حرومزاده هایی از نسل شیطانید.
  والسلام

 6. شما بی ناموسا که این شر و ورا رو مینویسید ، دارید از این میسوزید که ما مردم ایران تا جون داریم پای دینمون هستیم،تا کور شود هر آنکه نتواند دید….
  اگه جرأت دارید بیاد همین چرندیات رو بین ما مردم رو در رو بگید ببینید همین مردم باهاتون چی کار میکنند،
  این هم بدونید که به حرف شما گربه سیاها بارون نمیاد……

 7. بسیار زیبا بود مخصوصا این که درمورد پاکستان گفته بودین میشه درمورد جملهٔ زیر عکستون بیشتر توضیح بدین

 8. این لاشی‌های وحشی مسلمان که اینجا های دارند فحش میدن رو هم بگام
  شماها برین بجای اینکه اینجا به ما فحش بدین جهت توفیق همخوابی مادر و خواهرتون در بهشت با حضرت کیر امام علی‌ و امام زمان دعآ بکنید از دم همتونو بگم
  اسم انسان رو ننگین کردین

 9. اتفاقی گذرم به این پخلاگ سگ صاحب افتاد، حیفم اومد یک کیر کلفت حواله کس ننه جندتون نکنم.
  ضمنا برای اینکه خیال نکنید خایمال خایه‌منی یا اون گه‌پهنی سقط‌شده هستم، کله‌ی اون دوتا رو هم حواله کون گشاد خودتون و خانواده‌ی بی‌ناموستون میکنم.
  یک نصیحت هم از مولوی بکنم و این گه‌صاحب رو توی مرورگرم بلاک کنم:
  گفت از بانگ و علالای سگان. هیچ واگردد ز راهی کاروان؟

  این همه گه خوردید، مسلمانان عقل خود رو کنار گذاشتند و پیرو چهار بی‌ناموس و حیوان مثل شما شدند؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s