زندگینامه مصور حضرت محمّد! قسمت دوم.

mohammad, muhammed, profeet, islam, muslim

محمد ابن عبدالله در سال ۵۷۰ میلادی در مکه به دنیا آمد. مادرش قبل از تولد او‌ را احمد نامیده بود که پس از خوردن یک سیلی‌ جانانه، تسلیم رضای شوهر شد و نام محمد را بر کودک هفت ماهه متولد شده اش نهاد. مادرش آمنه زن بسیار مهربانی بود و خوشرویی او‌ در میاین قبیله‌ قریش زبانزد خاص و عام بود به طوری که شعر معروف » آمنه، چشم تو، جام شراب منه، آمنه اخم تو رنج و عذاب منه» در وصف او‌ سروده شد. آمنه زن بسیار سخت کوشی بود و هر ۹ ماه در گرمای سوزان حجاز، شوهرش را در کندن گودال و چال کردن نوزادان دخترش یاری میکرد و نقل است از ابن حمال که حتی یک بار هم آخ نگفت.

نسب پدرى:عبدالله بن عبدالمطلب (عبد الکسّ قرنه) بن هاشم (عمرو) بن عبدمناف بن قصّى بن كلاب بن مرّة بن كعب بن لوىّ بن غالب بن فهر بن هوموساپینس بن اورانجوتان .در كتاب‏هاى تاریخى، نسب آن حضرت تا حضرت آدم(ع) و حتی پیشتر (خاک رس مورد استفاده خدا) ثبت و ضبط شده است.

دوران کودکی: حضرت محمد تا شش سالگی در دامان مادر پرورش یافت. او‌ بر خلاف سایر پسران قبیله‌ قریش، عاشق عروسک بازی بود و عروسک باربی را همواره کنار خود داشتند تا اینکه یکروز عبدالله در نبود محمد این عروسک را دزدیده و آنرا مرده به گور کرد و با این کارش ضربه روحی‌ بزرگی‌ به محمد وارد کرد به طوریکه آن حضرت ساعت‌ها در داخل غاری نزدیک مکه مشغول گریه و زاری بودند و در همین روزها بود که قسم خوردند که روزی این عادت بد قریش را منسوخ نمایند.

در شش سالگی زندگی‌ حضرت محمد وارد فاز نوینی گشت. در راه بازگشت از سفر یثرب، مادر محمد برای چندمین بار از نوزاد دختری فارغ شد و خشم عبدالله را با این کارش برانگیخت به طوری که عبدالله این دفعه هم نوزاد دختر و هم آمنه را زنده به گور کرد و حضانت محمد را به حلیمه دختر عبدالله ابن حارث واگذار کرد.

ابتلای محمد به بیماری صرع:

محمد در کودکی دچار حالات غریبی میشد به طوری که دهانش کفّ کرده و دچار تشنج میشد و حرف‌های نامربوط به زبان میاورد. در سن 12سالگی بود که عمويش ابو طالب او را همراهش به سفر راهزنی- تجارتی – که آن زمان در حجاز معمول بود – به شام برد . درهمين سفر در محلی به نام » بصری » که از نواحی شام ( سوريه فعلی ) بود ، ابو طالب به » راهبی » مسيحی که نام وی » بحيرا » بود برخورد کرد . بحيرا هنگام ملاقات محمد – کودک ده يا دوازده ساله – از روی نشانه هايی که در کتابهای مقدس خوانده بود ، با اطمينان دريافت که اين کودک همان پيغمبر آخر الزمان است. اما پزشک یهودی که در آنجا حاضر بود به این حرف کشیش مسیحی خندید و حالات روحی‌ غریب محمد را حاصل بیماری سرع دانست و از ابوطالب خواصت که هر ماه محمد را پیش طبیب یهودی دیگری به اسم البطروس الامپولی ببرد. این آمپول زن یهودی هر ماه سعی‌ داشت با تزریق آمپول به درمان محمد بپردازد. محمد همواره از این دوره به عنوان دوران تلخی‌ از زندگی‌ یاد کرده و به خاطر همین آمپول‌ها بود که کینه یهودی‌ها رو به دل‌ گرفت.

محمد در این دوران تحت تعلیم عمویش ابوطالب قرار گرفت که اهمیت زیادی برای ورزش قائل بود. محمد توانست با تلاش فراوان در رشته‌های زیر به عضویت تیم ملی‌ عربستان درآید:

رشته پرتاب چکش. در این رشته ورزشکاران موظف بودند که یک پتک آهنی رو به سمت بت‌های سنگی‌ پرت کنند و هر چه بیشتر از آنها را سرنگون کنند. محمد چنان مهارتی در این رشته کسب کرده بود که وزارت ورزش قریش، ساختمان کعبه را جهت تمرین در اختیار او‌ قرار داد. این ورزش بعد‌ها به اروپا راه یافته و به بتینگ (Boting)  و بعد‌ها به بولینگ (Bowling)  تغییر نام داد.

شمشیر بازی: محمد در هر سه رشته شمشیربازی مهارت خاصی‌ داشت. در رشته فلوره محمد با استفاده از نوک شمشیر چشم دشمنان (یهودیان و صاحبان اسیر شده کاروان تجاری) را از حدقه درمیاورد. در رشته سابر قادر بود که با یک ضربه، سر یک نوزاد دختر (بعد‌ها سر یک انسان بالغ) را از بدن جدا کند. در رشته اپه نیز بارها توانسته بود خورجین یک اسب را سوراخ کرده و محتویات آنرا به سرقت برد.

تریاتلون (ورزش سه گانه):

در این ورزش، محمد پشت تپه‌ای کمن کرده و در هنگام عبور کاروان تجاری، ابتدا سوار بر شتر تیری به سمت محافظان کاروان شلیک نمود و سپس شمشیر زنان تا قلب کاروان پیش رفته و پس از سر به نیست کردن همه مردان، بر روی زن و بچه آنان کرال سینه رفته و سپاس در میان هیاهوی قریش، به نزد عموی خود بازمیگشت

شبانی

اولین شغل محمد شبانی بود. ایشان نفوذ خارق العاده‌ای بر گوسفندان داشته و حتی سرکش‌ترین گوسفند‌ها هم در مقابل ایشان کله تعظیم فرو میاوردند. با اینکه هم اکنون قرن‌ها از دوران شبانی ایشان میگذرد اما ایشان هنوز محبوبیت فوق العاده‌ای در بین گوسفندان جهان، مخصوصا در بین نژاد عربی‌ آن دارند.

مطالعات علمی‌ محمد:

محمد در بیست و پنج سالگی تبدیل به یکی‌ از سرشناس‌ترین روشنفکران شبهه جزیره عربستان شده بود که دلیل این رشد فکری ایشان را باید درتوانایی‌ ایشان در رام کردن گوسفندان و نیز مهارت ایشان در امر راهزنی جستجو کرد. وی روزها به شبانی پرداخته و در کنار این مسئولیت خطیر، به مطالعات زیست شناسانه در مورد زندگی‌ سوسمار‌ها پرداخته و به خاطر این پژوهش ها، حق بزرگی‌ بر پیشرفت علم در عربستان دارند.

شبانی
اولین شغل محمد شبانی بود. ایشان نفوذ خارق العاده‌ای بر گوسفندان داشته و حتی سرکش‌ترین گوسفند‌ها هم در مقابل ایشان کله تعظیم فرو میاوردند. با اینکه هم اکنون قرن‌ها از دوران شبانی ایشان میگذرد اما ایشان هنوز محبوبیت فوق العاده‌ای در بین گوسفندان جهان، مخصوصا در بین نژاد عربی‌ آن دارند.

قرن‌ها پیشتر از داروین، این محمد بود که تئوری (survival of the fittest) را در مورد سوسمار‌ها ارائه کرد. بر طبق این نظریه، تنها سوسمار‌های سالم و دارای بنیه قوی بودند که میتوانستند از چنگ او جان سالم به در ببرند و به بقای نسل ادامه دهند و در حالی‌ که سوسمار‌های ضعیف به دست محمد گرفتار شده و خورده میشدند.

یکی‌ از کرامات محمد، که از آن به عنوان معجزه هم میتوان یاد کرد، تونایی ایشان در صحبت کردن با خزندگان بود. یکی‌ از معروف‌ترین مکالمه ایشان با آخرین سوسمار مدینه بدین شرح بود:

محمد: سوسمار وایسا، نمیخورمت، میخوام باهات حرف بزنم.

سوسمار: بیلاخ!

آشنایی با خدیجه:

داستان آشنایی محمد با خدیجه، یکی‌ از رومانتیک‌ترین و عاشقانه‌ترین داستان‌های صدر اسلام هست که در غرب بیشتر به نام داستان رمئو و ژولیت شناخته شده. روزی محمد به کاروانی حمله کرد و پس از کشتن نگهبانان، چشمانش به جمال زن میانسالی روشن شد که التماس میکرد که در ازای لذت جنسی‌، از کشتن وی صرف نظر کند و از آنجا که محمد بسیار خوش قلب و رئوف بود و حتی آزارش تا آن زمان به یک پنگوئن هم نرسیده بود، از کشتن آن بانو که خدیجه نام داشت، منصرف شد و پس از به یغما بردن دارایی ها، خدیجه را ترک کرد…. روز بعد محمد دوباره به کاروانی حمله کرده و دوباره با خدیجه مواجه شد که خود را بر آن حضرت عرضه کرده و مال و دارایی خود را به محمد بخشید… این داستان ۴۰ روز پشت سر هم تکرار شد و هر بار محمد نگهبانان کاروان را کشته و به خدیجه تجاوز نموده و مال و دارایی او را ضبط مینمود تا اینکه در روز چهلم، محمد کمی‌ مشکوک شده و از خدیجه دلیل اصرار به عبور از این منطقه خطرناک را پرسید. در این هنگام خدیجه به گریه افتاد و اعتراف کرد که از همان روز اول، عاشق مردانگی و محبت محمد گشته و حتی اگر ۱۰۰ روز هم مورد حمله محمد قرار گیرد، باز هم با کمال میل از این منطقه عبور خواهد کرد… و چنان بود که این دو کبوتر عاشق، با هم آشنا شدند.

islam and women

Advertisements

164 نظر برای “زندگینامه مصور حضرت محمّد! قسمت دوم.

 1. احتمالا هیچ دینی نداری که اینجوری همه چیو مسخره میکنی . و احتمالا پدر و مادر درست وحسابی هم نداری که دو تا تو سرت میزد ادم شی . و احتمالا کلا پدر و مادر نداری و یحتمل از زیر بوته به عمل اومدی . معلوم نیست اون بوته ای که تو زیرش بودی کدوم نامردی جای اینکه آب بریزه رشد کنه آب منی ریخته که اینجوری شدی . بلند شدی لباتو پاک کن . گوه خوردی زیادی کردی تابلو شده . . .

  • دوستان عرب پرستی‌ که اینجا دارین فحاشی می‌کنین، پدر و مادر من مذهبی‌ و شیعه هستن پس بهتره به خودم فحش بدین 🙂

  • وحید تو از کجا میدونی چنین داستانی بوده هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
   وحید دخترم باز رفتی زیره این بوته ها ببینی کی آب کیرشو میریزه بخوری؟؟؟؟ ای بی ادب مگه نگفتم هر زمان آب خواستی بخودم بگو

  • برو بمیر کودن ابله بی خرد نادان بی مغز . اگه مسلمونی و از نوچه های ملا گوه خوردی اومدی اینجا .

 2. خیلی نامردی حساب دین و سیاست رو قاطی کردی . فلان فلان سایت بالاترین رو …. که حتی واسه چهارتا آدم که میان تو سایتش احترام قائل نیست . فقط بدونید که اعتقاد هر کسی واسه خودشه . این دیگه بحث مصلحت یا سیاست نیست . این بحث اعتقاد هستش . هر چند که به من ثابت شد دیگه بالاترین به هیچ چیزی احترام نمی ذاره . از این به بعد به همه دوستام می سپارم به بالترین نیاند.
  یه صفحه فیس بوک میذارم فقط واسه ی این کار

  • اگه بحث احترام به عقیده هست که باید بگم که من معتقد هستم که محمد یه بچه باز شارلاتان و زن باره بوده پس لطفا به این عقیده من هم احترام بگذارید.

   • متاسفانه تو تقریبا چیزی از محمد نمیدونی …
    آخوند جماعت رو اگر قبول نداری، برو سخنرانی های دکتر سروش در مورد محمد رو گوش کن …
    دکتر سروش در مورد امثال تو صراحتا گفت:
    درباره کسانی که با رسول عشق و عزت میجنگند باید به این اندازه اکتفا کرد که : از همه محروم تر خفاش بود/ کو عدوی آفتاب فاش بود

    از سلمان رشدی بیشتر نیستی بیچاره
    چیزی هم بیش از تازنماهای کافر و افشا و زندیق برای ارائه نداری
    هر وقت باهماد خردگرایان ایران تونست یک تجمع اندازه فقط یک روز عاشورا در ایران راه بیندازه، امثال تو هم خواهید تونست مردانه و عزیز زندگی کنید

    زندگی خفاش وار شماها خواست خودتان بوده است که همیشه همه را نفهم تر از خودتان فرض کرده اید

   • من همین قدر درمورد محمد میدونم که مبتلا به صَرع بود که با خودش ویرانی آورد و جهل. ۵۴ تا کشور اسلامی داریم، شما ۳ تا کشور اسلامی نام ببر که توش مردمش با رفاه و آزادی زندگی‌ می‌کنن! نمیتونی‌!!! بس که این دین عقب مانده و در تضاد با آزادی است.

  • اگر به قول ناپلئون 50میلیون انسان به یک چیز احمقانه ایمان داشته باشند چیزی از احمقانه بودن آن کم نمیشه !!
   اما یه سوال !؟ همین به قول شما یک میلیارد نفر خودتون میدونید اکثریتشون سنی و سلفی هستند و معتقدند قرآن وسوره های جهادی یعنی 164 مورد حمله وکشتن به کافران باید اجرا بشه !!و طبق همین نظر که کاملن با قرآن هم منطبق هستش هر روز شاهدیم در دهها کشور اسلامی وغیر اسلامی مسلمونا مثل بز و گوسفند مردم بیگناه را گردن میزنن و یا خودشونو منفجر میکنن!!و تا بوده در طول این بیش از 14قرن این کارو انجام دادن ومیدن! حالا به نظر شما باید به این اعتقاد مسلمونا که معتقدن باید غیر مسلمان از بین بره باید احترام بزاریم ؟! چرا مسلمون به غیر مسلمون احتارم نمیزاره گرامی ؟! شما معتقد به احترام نیستید عزیز! شما معتقدید دنیای متمدن باید به اعتقاد آدم کشی مسلمان احترام بزاره و اجازه بده چون مسلمون یه میلیارد هستش هر کاری عشقش خواست بکنه!!

 3. واقعا خجالت آوره ، اگه خودتو بکشی هم ، نمی تونی به اندازه یک اتم ، از ارزش ها و فضایل شیر مرد تاریخ و احسن الخالقین تمام هستی کم کنی ، شرم بر تو باد ای نوکر صلیبی ها

  • علی در پاسخ تو و اون گوه آفریدگان(ممد تازی پیامبر نما) باید یک واژه کوتاه ولی کشیده بگویم:
   بیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاخ

  • منشأ پاکی؟ شوخی‌ میکنی؟ اون هم برای کسی‌ که با یه دختر ۶ ساله ازدواج کرد و به زن پسر خود رحم نکرد و با خودش پلیدی و بد اخلاقی‌ و عقب ماندگی ارمغان آورد؟؟

   • نازی کوووووووووون
    همچینم امیدوار نباش چون همون خدایی که ازش دم میزنی دهنه محمد و دودمانشو همچین گایید که شما از 365 روزه سال 367روزشو دارین برای ممد تازی و دودمانش بر سر و سینه و کوسو کونه خودتون میزنید پس پیشنهاد میکنم دست ازین خدای ناتوان(الله) بردارین شاید فرهی بشه و شماهم دارای خرد شده و بر روی دوپا راه روید

   • نمی دونم چرا انقدر به هم بی احترامی میکنید و حرفهای زشت می زنید؟ یه بحثه دیگه …………. موافق داره ، مخالفم داره چرا بی جنبه بازی در می آرین ؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. لعنت بر شما حرام زاده ها که به خود اجازه داده اید این طور به مقدسات میلیاردها مسلمان توهین می کنید. این که زندگی بابا نه نه خودته حروم زاده. حالا یه حالی هم به اون حروم زاده ای که اجازه داده این مطلب بیاد توی بالاترین هم می دیم که دیگه این سایت با میلیون ها بازدید کننده ی مسلمان اینجورری نابود نشه.

  • هاهاهاها میلیاردها مثلمان جالب بود اینم از فهمو معلوماتتون،تو سرتاسر دنیا ۱ میلیارد مثلمان هست که ۳۰۰ میلینشن شیعه هستن در ضمن اون خدای که شماها اعتقاد دارید به خدای عالم ربط ندید ،چون همین خمینی اشغال چن صد ساله دیگه محمد آیندهست

  • در جواب کسانی‌ که به پدر و مادر من فحش میدن باید بگم: “کی‌ شود دریا به پوز سگ نجس” من نمیدونم چرا شما مسلمان‌ها همیشه با پدر و مادر اشخاص کار دارید؟ اینه اون اخلاق اسلامی که ازش دم میزنید؟

 5. واقعا خجالت آور است مشخص است که شما دین که هیچ اخلاقیات هم سرتان نمی شود آنقدر نفرت چشمتان را کور کرده که فقط می خواهید مشکلات شدید روحیتان راحل کنید

   • ربطی نداره اما این «ربط نداشتن» هیچ دردی از دردهای بی درمان «آفتاب ستیزان»ی چون شما دوا نخواهد کرد.
    اگر مردید چند تا طنز هم در مورد قبله آمال روسا و حامیان واقعیتون یعنی جناب «تئودور هرتزل» بنویس و چندتا کاریکاتور هم از صیهونیست های کودک کش و البته هوادارتون آپلود کنید!

 6. خیلی جالب بود بله دوستان حرف حق همیشه تلخه!!
  هر چه ما ایرانیها میکشیم بخاطر وحشیگری اعراب و حمله اونها به کشور ما بود.

 7. گندش بزنه بالاترین که حتی حذف نکردش . من نمی دونم اون احمقی که بالا نشسته کیه که اینقدر شعور نداشت بفهمه با این کار فقط تنفر از بالاترین بیشتر میشه . خاک به سرت . ا.ن از کلمه اینم از بالترین . ببینم بعدیش کیه که گند بزنه . مردشورشون رو ببره با این اطلاع رسانیشون

  • هیچ احترامی، تأکید می‌کنم، هیچ احترامی به دین اسلام که مروج توحش و فلاکت و عقب ماندگی و خرافات هست، ندارم و این دین تازی را باعث و بانی‌ اکثر بدبختی‌های وطنم می‌دانم و تقدس زدایی از این دین را وظیفه خود. اجرکم عند الله.

 8. واقعا خوشحالم که ادمایی هستن که چهره‌ٔ واقعی این موجودات پلیدو به تصویر میکشن
  من مدتها درمورد همهٔ دینها تحقیق کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که ریشه همهٔ دینها بدون استثنا پلیدیو کثیفیو خباثت
  هرچی‌ آدما عقده‌ای تر بدبختر نفهمتر ….. هستن دیندارتر هم هستن

  همون خدایی که اینا میگن کلی‌ داره بهات حال می‌کنه

  ادامه بده

  دوست داریم

 9. با سلام
  درباره این مطلب باید عرض کنم تمثال محمد(ع) شبیه عکس اولی بوده است.
  ممنون که تمثال پیامبر رحمت و احمد را اینقدر دقیق ترسیم نمودید

 10. کسی که به یه دختر 7 ساله یا (9ساله!!) یعنی عایشه رحم نمیکنه معلومه که چه شخصیت والایی داره . تازه با شمشیرش ماه را هم نصف میکنه!

 11. دوست عزیز موفق باشی
  به حرف این حرومزاده های اسلامی گوش نکن و به کارت ادامه بده. همه عالم و آدم میدونن که محمد یک بچه باز عوضی بوده که فقط به فکر کیرش بوده. بقیه شون هم دسته کمی از اون حرمزاده نداشتن. کافیه زندگینامه حسین رو بخونی تا همه چی دستگیرت بشه.
  پس بدون اجازه: شاشیدم به محمد و آل محمد ها ها ها ها ها

  • من کیرم تو کس خواهر و مادرت
   ماهان کونییییی
   قشنگ معلومه که مثل ناموست کونی و خواهر کسده ای

 12. واقعا که هر چی فحش به این محمد و اسلامش بدی کم گفتی
  پس :

  کس ننه محمد
  کیر عالم تو دهن فاطمه
  مادرجنده هستن حسن و حسین

  • شما چرا انقدر توهین میکنی آقای ماهان خب منم آدم مذهبی نیستم ولی شما چرا انقدر بی احترامی میکنی اعتقادات هر کسی محترمه جانم

  • کیرم تو کس خواهر و مادر جندت تو اول برو ببین که بابات کیه تا حالا ده تا بابا برات پیدا شده
   ماهان کونییییییییییییییی

 13. بكذاريم اين شخص مريض كة اين تصاوير و نوشتةها را منتشر كردة بة اين راستي فكر كند اكر حضرت محمد مال و دنيا و زن و متاع ديكر دنيوي را ميخواست مكر قريش بة او اين همة بيشنهاد مال و منال دنيا را نداد جرا ان حضرت همة بيشنهادهاي كلان دنيوي را رد كرد بة هر حال خدا هدايتت كند كمراه

  • اسلام متحجر است ●اسلام آدم کش است ●اسلام برده دار است ●اسلام زن ستیز است ●اسلام علم ستیز است ●اسلام دروغگوست ●اسلام فریبکار است ●اسلام سانسور میکند ●اسلام خرافه پرور است آنچه پیشتر بدانها اشاره شده تنها نمای کلی دین اسلام است

  • ۱۴۰۰ سال پیش، که نه سواد درست و حسابی داشتن، و نه عقل و … #کلا چیزایی که لازمه ی نقل و قصه و روایت و اینجور چیزاس# یه بابایی اومده یه سری مزخرفات گفته، که همون موقع که از دهنش در میومده دروغ بوده، چه برسه به این که ۱۴۰۰ سال میلیونها آدم خرافاتی و شیپیشو این روایات رو نقل کردن، تا به اینجا رسیده، اونوخ این احمقا، سر تقدس این …شعرا قسم میخورن و سر مردم رو راحت میبرن! اسمشم میزان دین، کلی ام باهاش حال میکنن، حتی جرات ندارن شک کنن به چیزی! از ترس عذاب و جهنم و این چیزا! فقط وقتی مردن میفهمن سر کار بودن…

 14. ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
  خیلی با حال بوددددددددددددددددددددددددد
  اگر تونستی کمدی الهی دانته رو هم بزن تو سایت
  اتم و مولکول یار و نگهدار تو باشند
  ما ایرانی هستیم نه عرب

 15. هر جا تابویی هست فلاکت عقب ماندگی و نکبت هم هست.
  از شما تشکر میکنم که در راه شکستن تابوها و فرصت کمی اندیشیدن به این خرافه پرست ها و مذهبیها میدید. اینها عقلشون را از بچگی براشون پلمب کردن که مبادا در مورد این مسایل و تابوها حتی تفکر کنند!
  ادامه بدبد و در این راه از هیچ چیز و هیچکس نترسید.

 16. من فکر می کنم سایت بالاترین ارتباط مستقیمی با انتری نژاد داره، شاید بگید چرا؟

  چون یکی از مهمترین چیزی که مردم ایران را از جنبش سبز دور می کند، اتهام بی دینی وبی اسلامی این جنبش است، وسایت بالاترین نیز ظاهرا خود را طرفدار جنبش سبز جا داده است.

  وقتی این مطلب را خوندم آرزو کردم این گروه-امثال این نویسنده وطرفداراش- با این فکر بر ایران هرگز وهرگز وهرگز وهرگز وهرگز وهرگز وهرگز وهرگز وهرگز حکومت نکند.

  چون این گروه روی دوم سکه گروه انتری است، شکی نیست، گروهی که نه احترام ونه اخلاق ونه انسانیت ونه مرام ونه حتی وجدان ایرانی ونه…………. حالیش نیست.

  تنها تفاوتشان در این است که یکی اسمش مسلمان است ودیگری بی دین.

 17. shahram جان محمد با دینی که اختراع کرد قریش که هیچ کشورهای دوردست را هم به تصرف خودش درآورد! چرا باید منتظر میموند تا مثلا سران قریش بهش امکانات بدن . با اسلام سران قریش هم نوکر و برده او محسوب میشدن!!!

 18. سلام بر خداوند عدل و عدالت
  و سلام بر کسانی که یاد اور اخلاق و منش هستند شما که خود رو از اعراب بالاتر می دونید شمایی که هنوز نژاد پرستید و فحش می دهید و به قول خودتان اسمش را طنز می گذارید و هزاران بی حرمتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  منی که از این اسلام بدم هم بیاید با این روشی که شما در پیش گرفتید مطمن باشید که اگر حق پرست باشم که هستم می توانم بد را از خوب تشخیص بدهم و ببینم که شما راست می گویید یا اسلام؟
  شما باعث پیشرفت ت اسلامید هر چه دشمن جاهلتر ما پیروزتریم
  به کار خود ادامه بدهید
  تا حق از ناحق مشخص شود و تمایز داده شود.

 19. تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد

  با این نوشته هات وطراحیات نشون دادی که یه هیچ به تمام معنایی
  اخه انصاف هم چیز خوبیه من کاری ندارم بعضی ازاین تندرو ها چی هستن ولی بهتر ه بری مطالعه کنی پیامبر اسلام کی بودن هرچند فکر نمی کنم ذهن بیمار شما قادر به تحلیل سنت پیامبر باشه .
  و یه توصیه دوستانه هر کار و حرفی که هیچ خیری توش نه برای شما و نه برای دیگران وجود نداره
  و موجب ایجاد نفرت حتی 1 نفر از ادم بشه چرا باید انجامش داد؟
  با ارزوی توفیق و کردار نیک .گفتار نیک و پندار نیک. برای همه عزیزان

 20. ما یکی که کلی حال کردیم ، اسلامگراهای متحجر هم بروند جیلیز و ویلیز کنند ما بیشتر حال میکنیم .

 21. آقا دستت درد نکنه این بهترین طنزی بود که خوانده بودم.
  اسلامی ها هم بی زحمت خفه شن
  سی سال تمام شما اراجبف اسلامی عربی تونو به خورد ما دادین هیچی نگفتیم
  یه بارم شما ساکت شین و حرف نزنین
  هر کی رو تو قبر خوش میخوابونن
  پس بذارین حقایق این مملی زن باز پیامبر دیوس عربها رو بفهمیم

 22. هر وقت گه خوریات تموم شد و سیر شدی بفهم که اگه بخوای به 1400 سال پیش برگردی و ار ار کنی باید حداقل 40 سال مطالعه داشته باشی و تحقیق کرده باشی. پس زر مفت موقوف

   • خاک بر سرت کنن ابله بی شعور
    هیچ میدونی به خاطر این ائمه اطهار هست که جهان پا برجاست
    واقعاً ناسزا گفتن هم به شما خیلی کمه
    البته مهمترین قسمتش اینه که زنا زاده اید وگرنه از این غلط ها نمی کردید

 23. من خدا رو به حقانیت محمد (ص) و خاندان مطهرش (ع) قسم می دهم، هرچه زودتر شما رو هدایت کنه. انشاالله

  درسته آخوندهایی که امروزه وارد سیاست شده اند آدمایی کثیف و فاسد هستند و به غیر از منافع خود به هیچ چیز دیگه ای فکر نمی کنند. مطمئنا این نظام ضربه ی سختی به دین و ایمان مردم زده ولی یک مقدار کلاهتونو قاضی کنید خواهید دید پیامبر اسلام همان چراغ روشن و راه سعادته. مگه محمد از ما چی خواسته یا در قرآن چی آمده که اینطور دشمنی می کنید.

  اگه بحثتون ازدواج و محدود کردن خانمها بوده که اسلام بحث اونو باز گذاشته و گفته در هر دوره ای با توجه به عقل سلیم حکم کنید نه از روی عناد و دشمنی. حتی در قرآنم بحثی از حجاب نیست و فقط خداوند همسران پیامبر را به پوشاندن گردن تا پایین زانوان دعوت کرده و نه دیگران را.این حرفهای این آخونداست که در آوردن حجاب برای خانمهاست و در ثانی این چادر تمام قدم این آخوندا در آوردن که خدا ازشون نگذره!!!

  خداوکیلی برای یکبارم شده قرآن رو خوندید!!!

  در مورد ازدواج: در زمان حال مسلما مردها حق ازدواج با دو یا بیشتر خانم را ندارند و هیچ عقل سلیمی غیر از اینو نمی پسنده و همچنین خانم ها باید تمام حقوق مردها رو به طور کامل داشته باشند و نباید اونارو محدود کرد. حقوق زن و مرد کاملا مساوی باید باشه.
  در مورد اردواج پیامبر: تا زمانی که خدیجه زنده بود پیامبر یک همسر داشت و اونم خدیجه . بعد از فوت ایشون پیامبر همسرانی داشته که دعوت می کنم برید و ببینید چرا این ازدواج ها صورت گرفته. ازدواجشونم با عایشه بحثی داره که آخوندا نمی گن.
  پیامبر از هیچ کدام از همسرانش بجز خدیجه که چندتاشونم مردن بچه ای نداشته.یعنی فقط حضرت فاطمه زنده مونده و باقی که اوناهم از فرزندان خدیجه میشن می مردن.حالا قدیما چه جوری بوده به خودشون مربوط بوده اگه عقلشون نمی رسیده به کسی مربوط نمیشه.سطح فکری و فرهنگی جوامع در قدیم و حال خیلی فرق کرده.

  جای جای قرآن کریم به عاقلان و اندیشمندان اشاره داره.محققا اگه عقل در بیطرفی باشه هر حکمی بکنه همون حرف حق و حقیقته.
  یک روز بشینید بیطرفانه به مسائل فکر کنید. و به هیچ دین و مذهبی توهین نکنید تا خشم و ناراحتی بوجود نیاد.

  من مختارم و شماهم مختارید هر دینی داشته باشید و یا هرطور فکر کنید ولی نباید همو لگدمال کنیم.
  من مسلمانم و شیعه هستم و به اونم افتخار می کنم و برای تمام مذاهب احترام قائلم چه برسه ایدئولوژیک های انسانی. مسلما همه ی اینها برای اونه که ما نیک گفتار-نیک پندار و نیک کردار باشیم. و هیچ انسانی از هیچ انسان دیگری آسیب و ناراحتی نبیند و با آرامش زندگی کنیم.

  خواهشا این تصاویر و نوشتارتونو که مصداقی از نفی نیک گفتاری-نیک پنداری و نیک کرداری است، حذف کنید.به جان هرکس که دوست دارید!!!
  امیدوارم این حرفا روی شما تاثیر داشته باشه.انشاالله
  به امید آینده ای دور از این گونه افکار جدایی طلب

 24. کاوه آهنگر
  تو که قران را خوندی میخوام نظرت را راجع به معجزاتی که اومده بدونم . تبدیل عصا به اژدها
  دریا را با عصا شکافتن ، ماه را به دو نیم کردن . از یک باکره زاییده شدن ، و هزار اراجیف دیگه. این چیزها را به یک بچه هم بگی بهت میخنده و باورش نمیکنه اونوقت شما اسلامگراها مغزتون را کنار گذاشتید و چشم بسته هر چی از بچگی بهتون گفتند قبول کردید.
  یه روزی میشه که حقیقت را میفهمین اما شاید دیر شده باشه. بهتون توصیه میکنم
  کتاب ( پندار خدا) که نوشته یک زیست شناس بزرگ بریتانیایی را بخونید . به فارسی هم ترجمه شده و توی اینترنت فراوونه! بخونیدش حتما زندگیتون عوض میشه!

  • برات متاسفم که حرف یه آدم بی دینو قبول می کنی ولی حرف خدا رو قبول نمی کنی مغز شماها بستس که از معجزه سر در نمیارید شما اصن لایق خلقت نبودی و نیستی

 25. یک شخص با خرد و با شعور به ما معرفی‌ کنید که از این عربای ۱۴۰۰ و اندی پیش حمایت کرده باشه ،به جز در سراسر جهان که مشتی احمقو پهن در مغز مثل این چند نفر که اینجا به اعتقادشون که به یه چس بنده بی‌ احترامی شده ،براشون متأسفم،

 26. اگرایرانی واقعی هستین پس احساسی برخوردنکنین توصیه میکنم فقط 2کتاب را بخوانید یکی معنی فارسی قران راکه ازهمون اویل شروع کرده به زیرسوال بردن اخلاقیات مانند حلال بودن زن شوهرداری که درجنگ به دستمی اید یا کنیزانتان ودوم تاریخ طری را کهنشان میدهد 200سال طول کشید تاایران به دست تازیان فتح شود پس ایرانیان با میل ورضا مسلمان نشدند تازه چه چیزی به ما دادند مکه خدای یگانه یعنی اهورا مزدا را داشتیم که خیلی هم مهربان بود نه الله را که جهنم را برای انسان مهیا نموده است

 27. خدادرقران میگه کتاب های اسمانس تورات وانجیل تحریف شدن ولی انگارخدانمیدونه که حداقل انجیل کتاب اسمانی نیست بلکه نوشته یاران عیسی بوده

 28. مطلب جالبی بود. عین حقیقته. کون سوزی مسلمونا هم نشون میده که دست روی نقطه حساسشون گذاشتی. دمت گرم

 29. من یه سوال دارم:
  مگه حقانیت پیامبر شما با یه مطلب اینطوری که چیز فوق العاده عادی ای هم هست به خطر میفته که اینقدر فحش و ناسزا و نفرین می کنین؟؟؟
  آقا دلیل دارین بیارین بلکه ما هم به راه راست هدایت بشیم؟! محمد که شهر علم بوده چرا به جای اینکه هی زن بگیره خودشو دوا درمون نمی کرده؟؟ دختر 9 ساله آخه دیگه چه صیغه ایشه!!!
  شما ها که تحقیق کردین, برا ما توضیح بدین تو رو خدا! دینی که 1400 سال پیش با شمشیر و الان با اعدام به ما تحمیل بشه یه جاییش می لنگه عزیز من! حالا هی درگیر تعصبات بی جا بشین! اون به قول خودتون کفار زمان محمد هم همین تعصبی که شما رو این دارین رو روی اعتقادات خودشون داشتن..
  یه کم فکر کنین… اگه قرار باشه من 40 سال مطالعه کنم به حقایق پی ببرم پس کی زندگی کنم؟؟ بابا… زندگی ساده تر از این حرفاس… کافیه چشم و گوشتو باز کنی, خودت می فهمی چی خوبه چی بد… به حس خودت اعتماد کن.. خوب خوبه , بدم بده.. خودتم خوب میدونی چی میگم…
  حالا 2500 تا حکم بیار که من چطور توالت برم! اگه این شد اون چی میشه!
  واقعا آدم ها چقدر عجیبن!

 30. خب البته واسه خالی کردن عقده ات بد نبود من خودم همه ادیان رو نقد میکنم اما این روش فقط مخصوص انسانهای مریضه

 31. نکته جالبی هم درباره امازاده های زیاددرایران به ذهنم رسیده که بهتره شماهم بخونید: عربها وقتی به ایران حمله کردند به هرحال کشته هم میدادند ولی چون نمویتونستن کشته هاشونو به عربستان برگردونند درجاهای بخصوصی دفن میکردند وبه مردم میگفتندکه اینها از قدیسان هستند تا مبادا مردم انها را به خاطر انتقام ازگوربیرون اورده واتش نزنند همین قبرها بعدها نسل به نسل توذهن مردم ماند که امامزاده هستند

 32. khlai ali bod asle tamam dastan ra be tanz gofti vali haghighat baray baazi ha talkheh chon ye omr khodeshon ra gool mizadan nemitonan be sadegi ghabol konand ke hame dine eslam farib o khar kardan mardomeh sadeh hast

 33. salam. harf nadasht in tahlil. bayad in ghedasat bi mored ra az zehn iranian zodood .
  ghedasat ke tarak bardasht, tajzie va tahlil aghaz mishavad.hich melati dar hagh motajavezanash chenin por mehr naboodeh ast. inan setamgari ra ba ghedasat amikhtand ta irani ra tohi konanad va tohi ham kardand. hal maim ke bayesti mohammad ra be tasvir keshim ta kam kam yakh haye jomood fekri zoub shavad

 34. تفاوت طنر و هزل يك مو است ، مسخره كردن اعتقادات ديگران طنز نيست بيشتر هزل است ، از جاده طنز پاك هم خارج شدن اشتباهي است كه شما را طرفدار گوش و چشم بسته اي ميكند كه در مقام پاسخ دادن به ديگران شما هم همان اصطلاحات آنان را به كار بريد .
  حيف اين قلم و استعداد و اطلاعاتي كه با هزل نويسي و خارج از اخلاقيات نوشتن هرز ميرود .
  يكبار ديگر متني را كه نوشته ايد و كامنتها و جوابايتان را بخوانيد …..
  طنزي وجود ندارد ، هزل شده است . اخلاقيات هم كركره اش پايين است .

 35. اینقدر حرص نخورید ، آبه خاطر حرفای یه آدم بی ارزش خون خودتون رو کثیف نکنید، بذارید تا دلش میخواد واق واق کنه، کاری به جز پارس کردن نداره، همین که پیامبر ما همچین آدمای کثیف و قلم به مزدی رو به واق واق و جلز و ولز میندازه برامون کافیه و بذارین با این تنفرش خودش رو شکنجه کنه، کی شود دریا به پوز سگ نجس، امیدوارم سگها نیز به خاطر اهانتی که بهشون شده و این موجود رو به اونا تشبیه کردم ناراحت نشن

 36. dorooooood .,.,.,., tanze fogholadeyi bood .,.,., vaghean mamnoon .,.,.,., matlabi ke neveshte boodi ye taraf , commentaye mazhabiya ye taraf .,.,., vaghean fogholade javabe tak takeshoono dadi .,.,., fekr mikardam too javabeshoon asabi beshi amma neshoon dadi ke vaghean ye roshan fekri .,.,.,., mamnoonam

  • نه بابا، چرا عصبی بشم. من دو سال سابقه دهن به دهن شدن با اینها تو محیط مجازی رو دارم. فحاشی هم تخصص من نیست. مرسی‌

 37. واقعا كارت عالي هست لطفا ادامه دهيد. به كوري چمشم بعضي ها. راستي در مورد امام ته چاهي هم كمي بتويسد .شاد باشي

 38. اصل مادرجنده های روزگارخارکسته ءناب بازار..مادرکونی زاد
  سام آشتیانی چطوره؟
  سام کونی:
  مامان وخواهرت وجلوچشات باکیره کلفت سیاه پوستهای اونجایی که میدن میخوایم داربزنیم .
  کیرماهم بدنیست.کلفته.امامال سیاهاروبهترمیشه توکونشون کرد
  سام:
  کاش اونجایی که گیربچه هاافتاده بودی وداشتی رودیوارشعارمینوشتی میشناختیمت وولت نمیکردیم.اماتردیدنکن ازروی قیافه مادرت که نطفه حرامت وبادوستش بست شناختیمت.
  می گاییمشون ومی کشیمشون وبعدم تورومی کشیم.زجرکشت می کنیم.ببین.

 39. بکنید و بدهید ولی راجع به دین حرف نزنید

  (دربهشت)توان بدنی انسان درکامیابی از زنان به اندازه صد نفر می گردد. کتاب کنزالعمال، جلد14، ص 468

  بهترین چیزهایی که مردم در دنیا و آخرت از آنها لذّت می‌برند، لذت آمیزش و بهره برداری از زنان می‌باشد. (کتاب وسائل، جلد14، ص 468)

  پیامبراکرم(ص): همانا بهشتیان به چیزی بیشتراز نکاح اشتها ندارند و لذت نمی‌برند. (کتاب لثالی، ص 503)

  حوری از خیمه خود بیرون آید و روی به تخت مؤمن بخرامد و چون به نزد مؤمن می آید با پانصد سال ازسالهای دنیا همدیگر را بوسه زنند که برای هیچ کدامشان ، خستگی و ملال حاصل نمی گردد. هرمؤمنی را هفتاد زوجه از حوران می دهند و چهار زن از آدمیان، که ساعتی با حوریّه صحبت می‌دارد و ساعتی با زن دنیا و ساعتی باخود خلوت می کند و بر کُرسیها تکیه زده‌اند و بایکدیگر صحبت می‌دارند. (بحارالانوار،ج 8، ص 157، ح 98)

  بیشتر نهر های بهشتی از نهر کوثر است که در کناره آن دختران نار پستان (مانند گیاه) می‌رویند. در بهشت نهری وجود دارد که در دو طرفش دختران باکره سفید روی و سفید پوش نشسته‌اند و مشغول تغنی (آواز خواندن) هستند. (بحارالانوار،ج۸،ص۱۹۶)

  دوشیزگان با چنان صدایی می خوانند که خلایق تا کنون چنین صدایی را نشنیده‌اند و این نعمت، بالاترین نعمات بهشتی است این دوشیزگان به تسبیح (ذکر صفات الهی) تغنی میکنند. (بحارالانوارص۱۲۷)

  هریک ازآن حوریان، هفتاد حلّه پوشیده اند و سفیدی ساق ایشان از زیر هفتاد حلّه معلوم است. از جماع با هر یک ازآن حوریان لذّت صد مرد را می یابد که هریک چهل سال خواهش مجامعت و آمیزش داشته باشند و برایشان میسّر نشده باشد. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)

  پس آن مؤمن با قوّت صد جوان با آن حوری جماع و آمیزش کند و یک آغوش با او هفتاد سال طول می کشد. مؤمن متحیّر می باشد که نظر به کدام اندام حوری بکند، بر روی او یا بر پشت او یا بر ساق او، بر هر اندام او که نگاه می کند از شدّت نور و صفا، روی خود را درآن مشاهده می نماید. پس دراین حال زن دیگری بر او مشرف میگردد که خوشروتر و خوشبویتر از اوّلی است. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)

  هیچ مؤمنی داخل بهشت نمی شود مگر آنکه خداوند غنیّ ، پانصد حوری به او عطا می‌فرماید که با هر حوری هفتاد غلام وهفتاد کنیز نیز می‌باشد که هریک مانند لؤلؤ منثور و لؤلؤ مکنون می‌باشند. (بحارالانوار،ج 8، ح 205

  • اى مردم از علم نجوم بپرهيزيد، مگر بدان مقدار كه شما را در خشكى و دريا راه بنمايد، كه اين علم به كهانت منجر شود و منجم كاهن است و كاهن همانند جادوگر است و جادوگر كافر است و كافر در آتش جهنم . به نام خداى تعالى به راه افتيد… نهج البلاغه ، ترجمه عبدالحمید آیتی ، خطبه 78

 40. من خودشیعه معتقدی هستم و درهمه سخنرانی های استاد دکتر سروش و استاددکتر حسین الهی قمشه ای شرکت داشته ام و هر دوی این استادان با استناد به منابع معتبر اعلام کردند که حضرت پیغمبر(ص) در سن شش سالگی که یتیم شدند مورد تجاوز جنسی از جانب ابوی ابوبکر (پدر ) قرار گرفتند و ایشان هم وقتی به رسالت مبعوث شدند، جبرئیل شخصاً به ایشان نازل شد و اعلام داشت که باید برای انتقام اسلام به دختر شش ساله ابوبکر ، هم از قُبُل و هم از دُ بُر تجاوز کند.خواهران و برادران دینی از این لاطائلات جاسوسهای موساد و سیا ناراحت نشوند . در صفحه 12 تحریر الوسیله حضرت امام ( ره ) هم بطور سربسته به این موضوع اشاره شده. درآیه والقبُبُل
  سوره 21 مصحف شریف هم به صراحت آمده است .خداوند این گمراهان را به راه راست هدایت فرماید .

 41. هیچ چیز مقدس نیست باید نقد بشه
  اینقدر کشور عقب افتادها ای داریم که اگه عقب موندن الان متوقف بشه سالها راه نرفته داریم که بریم
  هرچه میکشیم از این است که هیچ چیز سر جایش نیست جای ملا در مسجد است و جای سیاستمدار در سیاست وقتی اینها قاطی بشه کشور نابود میشه

 42. چگونه خامنه ای و احمدی نژاد با دادن پیام نوروزی به ریش پیامبر و امامان خود می رینند؟ نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم ای می‌گوید:

  چگونه خامنه ای و احمدی نژاد با دادن پیام نوروزی به ریش پیامبر و امامان خود می رینند؟

  نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه……
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما ایرانیان به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

 43. همه ادیان وسیله هستند برای کنترل جامعه. حالا اسلام این وسط دیگه خیلی ضایع است. تازه اگه اون ایرانی به محمد کمک نمی کرد که خزعبلاتش رو جمع کنه از این هم بدتر می شد.
  به امید روزی که انسانها از شر این جهالت نجات پیدا کنند.

  • ببین اسلام دینی که اختیار رو برات معنا می کنه. فکر می کنی اگه دنبال هوس ها و تمایلات نفسانی بری خیلی پیشرفت می کنی . نه این اختیار خودت نیست بلکه اون ندایی که تو گوشت می پیچه و تو به اون عمل می کنی همون شیطونه که قبول نداری میگی نه.اگه یکم ایات قران و معجزاتش رو ببینی که 1400 سال پیش از حالا صحبت کرده و برای الان هم کاربرد داره دیگه این حرف ها رو نمی زدی.

 44. نوشتی پدر و مادرت شیعه هستن . متاسفم برای اون کسی که تو از کمرش اومدی بیرون و ادعای شیعه بودن میکنه . متاسفم برای اون مادری که وقت و بی وقت از خواب خودش زد تا به تو شیر بده تا بزرگ بشی . متاسفم برای تو و امثال تو که دین رو با سیاست قاطی کردین . چهار تا خشک مقدس و اخوند عوضی دیدین داری همه ره به یه چشم نگاه میکنی . خر و هر چقدر کتاب بارش کنی بازم عر عر میکنه . به عر عر کردنات ادامه بده عزیزم . و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین . . .

 45. آقای خیرالماکرین ! اولن چرا بی ادبی می کنی ؟ دومن ،شما بهتر می دونی و یا حضرت امام (ره)
  که فرمودند: دین ما سیاست ماست و سیاست ما دین ماست . از کی تا حالا استاد دکتر سروش و استاد دکتر قمشه ای خشکه مقدس و آخوند عوضی شدن ؟ شما اصلاً مقلد کدوم مرجعی هستی ؟ بهتره اول از مرجعت کمی ادب یاد بگیری ، بعد نسبت به دین و مذهب اظهار نظر کنی .
  شما اصلاً این استادان را میشناسی؟ در جلساتشون بودی ؟ الله ترا هم براه راست و ادب هدایت فرماید .

 46. افرين طنز بسيار جالبي بود. ولي مسلمونها العان پاچه گيريشون شروع ميشه .حا لا اگر محمد ژاپني بود. چه ميشد?خيلي دوست دارم طنز بعدي شما اين باشه. البته چشماش بادومي بود خطش هم كيري بود بخشيد ميخي بود. امام زمان هم ته چاه كير نميكرد. مردم مار .موفق باشي دوست عزيز و ادامه بدهيد.

 47. آقای بابک عزیز ! من که اسمی از کسی نبردم . نمیدونم کجای متن من اسمی از این دو نفر نوشته شده بود که خودم متوجه نشدم . در ضمن اونیکه گفتی امام خمینی بود نه یه فرد عادی . اون اگر گفت میدونست چی داره میگه و میدونست چه جوری باید حرفش رو ثابت کنه . نه مثل این دیکتاتورها و تازه به دوران رسیده ها هر چیزی رو به اسم دین به خورد مردم بدن . 32 سال پیش فقط به صرف اینکه شاه دین نداشت مردم قیام کردن حالا دارن چوب میخورن چون این جماعتی که بعد از انقلاب اومدن جز امام خمینی هیچ بوئی نه از دین بردن نه از سیاست و نه از انسانیت . من هیچ مرجع تقلیدی ندارم چون خدا بهم عقل داده و نیازی به راهنمائی هیچکدومشون ندارم . میدونی چرا ؟ چون خودشونم خودشونو قبول ندارن . تو این وا نفسای بی اعتمادی من بیام کدوم تایر سفید یا تایر سیاهی رو انتخاب کنم تا به حرفاش عمل کنم و خودمو خسر الدنیا و الاخره کنم . انشالله تو دوره ای که همه دنبال بصیرت می گردن شما هم ذره ای از دریای بصیرت حضرت محمد و ائمه اطهار و امام خمینی به دست بیاری . . .

 48. واقعا براتون متاسفم. من سعی داشتم شما رو دعوت کنم به عقاید همدیگر اگرچه غلط هم باشه احترام بذاریم و به همدیگر و به عقایدمون توهین نکنیم.
  آقا جان من اتفاقی این وبلاگو تو سایت بالاترین دیدم. راستش جا خوردم و باورم نمی شد اصلا کسی پیدا بشه به پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) توهین کنه و از طرفی دیگه اصلا باورم نمی شد یک هموطن ایرانی این مقاله رو نوشته باشه و این کاریکاتور ها رو کشیده باشه!!!
  ایرانی سنبل آزادی و آزادگی است.ایرانی از همان تبار کوروش بزرگ است که به همه ی ادیان آسمانی احترام می گذاشت و حتی بت خانه ها را هم ویران نمی کرد. ایرانی همواره پیرو پاکی و پاکیزگی است.
  خودمونیما! این مقاله سر تا پا کثیفی و زشتی نیست!!! سر تا پا دروغ و تهمت نیست!!!
  آیا واقعا این مباحث به خاطر ورود اشتباه چند آخوند از خدا بی خبر به سیاست نیست!!!
  اگه جمهوری اسلامی نبود آیا دوباره این حرفهارو میزدید!!!
  من از خداوند بزرگ گله دارم که چرا با روی کار آوردن این نظام،جوانان پاک ایران زمین را اینگونه کرد که نه دین دارند و نه به چیزی اعتقاد دارند!!!
  آقا جان امیرالمومنین علی (ع) جواب شما را سالها پیش فرموده اند. ایشان در جواب شخصی که با لج بازی این مسائل (معجزات،روز رستاخیز،اسلام،قرآن،تورات،انجیل،زبور،صحف و …) را قبول نداشت،فرمودند:
  آیا تا به حال از خودت پرسیدی که اگر ما به این مسائل اعتقاد داشته باشیم یعنی به روز قیامت اعتقاد داشته باشیم به پیامبران خدا و معجزاتشان اعتقاد داشته باشیم و …، حتی اگر فرض کنیم حرف شما صحیح و همه اش دروغ باشد، ما چیزی را از دست می دهیم؟!!! حال فرض می کنیم که حق با ما باشد، شما چه از دست می دهید؟!!! پایان نقل قول.

  دوست عزیز و گرامی-شما آینده ساز ایران در روز آزادی هستید.تورا به هرآنچه دوست دارید و به آن اعتقاد دارید این مقاله را پاک کنید و خشنودی دیگر هموطنانتان را به همراه آورید

  امشب شب عید سعید باستانی است.به این عید بزرگ کدورت ها را کنار و با همبستگی با دیگر هموطنانتان به فکر آینده ای پر از پاکی و پاکیزگی باشید انشاالله

 49. وای به حال ایران که امثال شما از حالا که نه به داره نه به باره درین اعتقادت نصف مردم ایران و مسخره می‌کنین، مطمئنم اگه امثال شما به قدرت برسان خیلی‌ بدتر از امثال خمینی و خامنه‌ای میشن، چون اونا حد اقل مجبور بودن در بعضی‌ از مورد برای ظاهر نمایی هم که شده مطابق دین اسلام عمل کنن شما که به دینم اعتقادی ندارین و هر کاری دوست داشتین می‌کنین، یه چیزی تو مایه‌های هیتلر

 50. خیلییییییی باحال بود مرسی حقایقو با طنز خیلی قشنگ گفتی….موفق و پیروز باشی…
  اونایی که فحش میدن برن یکم قرآن بخوونن ت بفهمن قضیه چیه…البته اگه میفهمیدن اینهمه گوسفند نداشتیم که….واقعا متاسفم که مجبوریم با این گوسفندا زندگی کنیم….

 51. لطفا مسلمونا تا آخرش خوب بخونن……!!!(برگرفته از سایت زندیق)
  فحاشی در قرآن
  در دین اسلام و بر اساس آیات قرآن، مسلمانان آزادند همه ی غیرمسلمانان، دگراندیشان، منتقدان اسلام و حتی پیروان ادیان دیگر را هرگونه که خواستند مورد توهین و فحاشی قرار دهند و آنها را با القاب و برچسب های زشت و توهین آمیز خطاب کنند از جمله: ابله، نادان، حیوان، چهارپا، بوزینه، خوک، سگ، نجس، زنازاده، فاسق، بی شعور و … و با تلاوت کردن هر روزه این آیات الهی، از ثواب دنیوی و اخروی بهره مند شوند. برای بهتر آشنا شدن با آزادی فحاشی در قرآن و اسلام و همچنین فرهنگ و تربیت و ادب اسلامی ناب محمدی، نمونه هایی از آیات قرآن که نشانگر توهین و فحاشی های رکیک می باشد نقل می شود:

  سوره بقره – آیه 10:
  في قلوبهم مرض فزادهم اللّه مرضا و لهم عذاب أليم بما كانوا يكذبون
  در دلهایشان مرضى است و الله بر مرضشان افزود و به [سزاى‏] آنچه به دروغ مى گفتند، عذابى دردناک [در پیش‏] خواهند داشت.

  سوره بقره – آیه 13:
  و إذا قيل لهم آمنوا كما آمن النّاس قالوا أ نؤمن كما آمن السّفهاء ألا إنّهم هم السّفهاء و لكن لا يعلمون
  و هنگامی که به آنان گفته شود: همانند (سایر) مردم ایمان بیاورید، می گویند: آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم؟! بدانید اینها همان ابلهانند ولی نمی دانند.

  سوره بقره – آیه 15:
  اللّه يستهزئ بهم و يمدّهم في طغيانهم يعمهون
  الله تمسخرشان مى کند و آنان را سرگردان در ستمکاری شان سوق مى دهد.

  سوره بقره – آیه 65:
  و لقد علمتم الّذين اعتدوا منكم في السّبت فقلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  به طور قطع از حال کسانی از شما، که در روز شنبه نافرمانی و گناه کردند، آگاه شده اید. ما به آنها گفتیم: به صورت بوزینه هایی طرد شده درآیید.

  سوره بقره – آیه 118:
  و قال الّذين لا يعلمون لو لا يكلّمنا اللّه أو تأتينا آية كذلك قال الّذين من قبلهم مثل قولهم تشابهت قلوبهم قد بيّنّا الآيات لقوم يوقنون
  و نادانان گفتند: چرا الله [بى‏واسطه‏] با ما سخن نمى‏گويد يا [چرا] برايمان معجزه‏ اى نمى‏آيد؟ همچنين پيشينيانشان [هم سخنى‏] مانند سخن آنان گفتند. دلهايشان همانندى دارد. به يقين نشانه‏ها [ى خود را] براى گروهى كه يقين مى‏كنند، [به روشنى‏] بيان كرديم.

  سوره بقره – آیه 171:
  و مثل الّذين كفروا كمثل الّذي ينعق بما لا يسمع إلاّ دعاء و نداء صمّ بكم عمي فهم لا يعقلون
  مثل کافران، مثل حیوانی است که کسی در گوش او آواز کند و او جز بانگی و آوازی نشنود اینان کرانند ، لالانند ، کورانند و هیچ در نمی یابند.

  سوره مائده – آیه 60:
  قل هل أنبّئكم بشرّ من ذلك مثوبة عند اللّه من لعنه اللّه و غضب عليه و جعل منهم القردة و الخنازير و عبد الطّاغوت أولئك شرّ مكانا و أضلّ عن سواء السّبيل
  بگو : آیا شما را از کسانی که در نزد الله کیفری بدتر از این دارند خبر بدهم: کسانی که خدایشان لعنت کرده و بر آنها خشم گرفته و بعضی را بوزینه و خوک گردانیده است و خود بت پرستیده اند؟ اینان را بدترین جایگاه است و از راه راست گمگشته ترند.

  سوره اعراف – آیه 166:
  فلمّا عتوا عن ما نهوا عنه قلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  آری، هنگامی که در برابر آنچه از آن نهی شده بودند سرکشی کردند، به آنها گفتیم: به شکل میمون هایی طرد شده در آیید.

  سوره اعراف – آیه 176:
  و لو شئنا لرفعناه بها و لكنّه أخلد إلى الأرض و اتّبع هواه فمثله كمثل الكلب إن تحمل عليه يلهث أو تتركه يلهث ذلك مثل القوم الّذين كذّبوا بآياتنا فاقصص القصص لعلّهم يتفكّرون
  و اگر میخواستیم به آن آیات او را رفعت مقام می بخشیدیم، لیکن او به زمین (تن) فروماند و پیرو هوای نفس گردید، و در این صورت مثل و حکایت حال او به سگی ماند که اگر بر او حمله کنی و یا او را به حال خود واگذاری به عوعو زبان کشد. این است مثل مردمی که آیات ما را بعد از علم به آن تکذیب کردند. پس این حکایت بگو، باشد که به فکر آیند.

  سوره اعراف – آیه 179:
  و لقد ذرأنا لجهنّم كثيرا من الجنّ و الإنس لهم قلوب لا يفقهون بها و لهم أعين لا يبصرون بها و لهم آذان لا يسمعون بها أولئك كالأنعام بل هم أضلّ أولئك هم الغافلون
  و به راستى بسيارى از جن و انس را براى جهنم آفريده‏ايم، دلهايى دارند كه با آن در نمى‏ يابند و چشمهايى دارند كه با آن نمى‏بينند و گوشهايى دارند كه با آن نمى‏شنوند، آنان چون چهارپايانند، بلكه اينان گمراه‏ترند، ايشان بى خبرند.

  سوره توبه – آیه 28:
  يا أيّها الّذين آمنوا إنّما المشركون نجس فلا يقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا و إن خفتم عيلة فسوف يغنيكم اللّه من فضله إن شاء إنّ اللّه عليم حكيم
  ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند و اگر از بینوایی می ترسید، الله اگر بخواهد به فضل خویش بی نیازتان خواهد کرد زیرا الله دانا و حکیم است.

  سوره فرقان – آیه 44:
  أم تحسب أنّ أكثرهم يسمعون أو يعقلون إن هم إلاّ كالأنعام بل هم أضلّ سبيلا
  آیا گمان میبری بیشتر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر.

  سوره مدثر – آیات 49،50 ، 51:
  فما لهم عن التّذكرة معرضين كأنّهم حمر مستنفرة فرّت من قسورة
  چه شده که است از این پند اعراض می کنند؟ مانند خران وحشی که از شیر می گریزند.

  سوره جمعه – آیه 5:
  مثل الّذين حمّلوا التّوراة ثمّ لم يحملوها كمثل الحمار يحمل أسفارا بئس مثل القوم الّذين كذّبوا بآيات اللّه و اللّه لا يهدي القوم الظّالمين
  مثل کسانى که به تورات مکلف شدند ولى به آن عمل نکردند همچون خرى است که کتابهایى را حمل کند، چقدر بد است مثل قومى که آیات الله را تکذیب کردند. الله ستمکاران را هدایت نمی کند.

  سوره القلم – آیه 13:
  عتلّ بعد ذلك زنيم
  گستاخ [و] گذشته از آن زنازاده است.

  سوره انبیاء – آیه 67:
  أفّ لكم و لما تعبدون من دون اللّه أ فلا تعقلون
  تف بر شما و بر آنچه غير از الله مى ‏پرستيد مگر نمى‏ انديشيد.

  سوره انفال – آیه 22:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الصّمّ البكم الّذين لا يعقلون
  بدترین جانوران در نزد الله این کران و لالان هستند که در نمی یابند.

  سوره انفال – آیه 55:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الّذين كفروا فهم لا يؤمنون
  به یقین، بدترین جنبندگان نزد الله، کسانی هستند که کافر شدند و ایمان نمی آورند.

  سوره انعام – آیه 35:
  و إن كان كبر عليك إعراضهم فإن استطعت أن تبتغي نفقا في الأرض أو سلّما في السّماء فتأتيهم بآية و لو شاء اللّه لجمعهم على الهدى فلا تكوننّ من الجاهلين
  و چنانچه انکار و اعتراض آنها تو را سخت و گران می آید اگر توانی نقبی در زمین بساز یا نردبانی بر آسمان برافراز تا آیتی بر آنها آوری و اگر الله میخواست همه را مجتمع بر هدایت میکرد؛ پس تو البته از جاهلان مباش.

  سوره محمد – آیه 12:
  إنّ اللّه يدخل الّذين آمنوا و عملوا الصّالحات جنّات تجري من تحتها الأنهار و الّذين كفروا يتمتّعون و يأكلون كما تأكل الأنعام و النّار مثوى لهم
  الله کسانی را که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام دادند وارد باغ هایی از بهشت می کند که نهرها از زیر (درختانش) جاری است؛ در حالی که کافران از متاع زودگذر دنیا بهره می گیرند و همچون چهارپایان می خورند و سرانجام آتش دوزخ جایگاه آنهاست.

  اما در مقابل، مسلمانان تاو و تحمل شنیدن کوچک ترین انتقادی درباره اسلام، تناقضات قرآن، حقایق تاریخی درباره محمد و آیات قرآن ندارند و با سفسته های گوناگون از پاسخ دادن به این حقایق درباره دین شان فرار می کنند. شماری از سفسته های رایج که در گفتگو با اسلام گرایان رایج است:
  • حق توهین به مقدسات را ندارید!
  • شما اسلام ستیزان به مقدسات مسلمانان فحاشی می کنید!
  • شما فقط بلدید مسخره کنید!
  • درباره محمد و قرآن و امامان شیعه از واژه های زنباره، پدوفیل، جنایتکار، راهزن و … استفاده نکنید!
  • برچسب زدن به غیرمسلمانان و دگراندیشان و بکار بردن واژه های نجس، کافر، ملحد، مرتد، مشرک، فاسق و… در اسلام توهین نیست!
  • نجس خطاب کردن دگراندیشان در قرآن توهین نیست! منظور نجاست روحی معنوی است نه نجاست جسمانی!
  • نجس خطاب کردن غیرمسلمانان جزو تمثیل های الهی است!
  • در قرآن گفته شده به کفار فحاشی نکنید!!

  • من نمیدونم منظور شما از این گفته ها چی بوده اما همین قدر می دونم که این دین من به من اموخته که با مخالفنمم به صورت اروم و منطقی بحث کنم. بعدشم این همون دینییه که میگید فحاشی کرده و … در ضمن این کتابی که شما گفتید از اسمش معلومه که مربوطه به بی دینی و گمراهی هستش و دچار سفسطه و متغلب گری های فراوانی تو این کتاب هست. پس مراقب باشید چی میگید و از کجا میگید

 52. یا امام حضزت ایت الله خامنه ای مرا یاری کن در هدایت کسانی که حتی به پدر و مادر خود احترام نمی گذارند ولی صلاح را دراین می بینم که با شما با احترام صحبت کنم اگر این پیامبر عظیم الشان که من حتی اسمش را در این مکان نجس نمیاورم تو الان نه مادر ی داشتی نه پدری چون همه ما از نسل اعراب هستیم چون وقتی اعراب به ایران امدندهمه را به قول معروف عرب کردند چون نژاد اریایی عرضه هیچ کاری را نداشت بالا خره من تو رو گیر می یارم یا اون جهان یا این جهان او روز خدا به دادت برسه همانا نیش مار افعی را در سوراخت فرو کرده و ان مار تو را حامله و پدر و مادرت دارای نوه ای مار خواهند شد هه هه هه هه کیف کردی ها چقدر هرس هوردی ها

  • خودتو نشکاف ماده بومی
   1.((اگر این پیامبر عظیم الشان که من حتی اسمش را در این مکان نجس نمیاورم تو الان نه مادر ی داشتی نه پدری چون همه ما از نسل اعراب هستیم چون وقتی اعراب به ایران امدندهمه را به قول معروف عرب کردند چون نژاد اریایی عرضه هیچ کاری را نداشت)) کیر اسب خسرو پرویز تو همه ی سک سوراخه هر چی سوسمارخوره از آدم و حوا تا محمد کونده و سوسمارخورای امروزی اگر دروغ بگویی. کوسده مادر کونده پدر عربا خودشو زیر کیره ایرانیان بار امدن یه دروغی بگو که تو کوس مادرت هرزت بگنجه
   2.اگر جهانی دیگری باشه تو و ممد تازی پیامبر نما و هر چی سوسمارخوره باید به آریاییها کون بدین کونده ها با این همه خونیکه ریختن گمون میکنن اگه جهان دیگری هم باشه بازم این کونده هارو میذارن گوه بیش از اندازه بخورند

 53. قشنگ بود. این روش شماست. خندیدیم. داستان شما هم دقیقا به اندازه افسانه های صدر اسلام باور کردنیه!
  ولی برای اینکه دید مسلمونای متعصب باز بشه به چیزی فراتر از تمسخر نیازه.
  اسلام مثل یه حصاره که دورش آتیشه. وقتی افتادی توش… راه فراری نداری. مثل همین ماها که پدر مادرامون مسلمون بودن. حالا که داریم بیرون این حصار مخوفو می بینیم چه وسوسه ایه آتیشو خاموش کردن.
  باید سعی کرد آتیش و تعصب اونایی رو که دارن بیشتر روش بنزین می ریزن خاموش کرد.

  تا دید بقیه ای که تو حصار هستن هم باز بشه. دود آتیش چشماشونو گرفته.

  موفق باشید.

 54. ملعون آفتاب به انگشت شما پلیت ها پنهان نمی شود .خداوند شما پلیت را در دنیا وآخرت رسوا بسازد . آمین

 55. لعنت خدا بر شما لعنت خدا بر شما لعنت خدا بر شما واقعاً خداوند کریم شما را مورد لعنت خود قرار داده که شما اینطور به خود اجازه داده اید که این خرافات و حرفهای بیهوده ره بگوئید. باز هم در آخر هزاران لعنت خدا بر شما باد!!!!!!!!!

  هزاران ثنا مر خدای مهربان و هزاران درود بر جناب حضرت محمد مصطفی (ص) باد.

  • خودتو نشکاف ماده بومی
   1.کیرم به محمد و دودمان محمد(صلوات به شیوه بروبچ ایرونی)
   توفو به محمد و دودمان محمد(صلوات فردوسی وار)
   2.الله(خدای ناتوان) که توان نفرین کردن نداره چون الله یه کونده بیشتر نیست
   3.کیرم دهنت که نه نام ایرانی داری نه زبانت برای ایرانیان میگردد و نه اندامت در راه ایرانی بودن میجنبد به یاری اورمزد پایانه کارتان پس 1400سال ضحاک منشی نزدیک است

 56. من مسلمون نیستم ولی پیامبری محمد رو قبول دارم آدم کم خرد و احمق اگراشتباهی در دین هست که حتما هست این مربوط به پیروان نه خود حضرت محمد مثلا برخی از مسلمونای عوضی که دین های الهی دیگه رو قبول ندارن و مسخره میکنن کار یه سری پیروان اسلامن که مثل تو احمق هستن و از جهت دیگه ای تحریف کردن قضیه رو
  عضاب خدا بر وجود تو و هر کس که منکر پیامبرا بشه
  از آدم تا محمد

 57. اومدی از من ایراد بگیری خودت ریدی!
  بی سواد، نه بی سوات!
  با این مطلبی که نوشتی انفدر آدم وحشت زده میشه که قاطی می کنه !

 58. سلام خسته نباشی. مطلبتونو خوندم. برخی از نظرهارو هم همچنین .شما که روشن فکری چرا اینطوری مینویسی. مگه نمیگی ما عرب پرستیم شما چرا یهودی پرستی؟ حداقل از خوبیهای زرتشت بنویس تا مطمئن بشیم ایرانی.

 59. ببخشید یه مطلبی هم برای این آقایونی که طرفدار اسلامند ,شما که خودتون رو پیرو راه محمد میدونید خجالت نمیکشید این چه جور حرف زدنیه؟ شما هم فقط خم و راست شدن بلدین و الا شما هم محمد رو نشناختین.

 60. وای بر شما.شما ادعای فرهنگ و تمدن میکنید؟ اینطور صحبت کردن درباره ی یک نفر حتی اگر حقیقت هم داشته باشه (که یقینا نداره) نشانه بی فرهنگی کامل شماست.
  من حتی از نگاه کردن به این نوشته ها شرم میکنم.خدایی که همین حالا داره شمارو میبینه خودش جوابتونو میده اگه میبینید الان کاری باهاتون نداره زندگیتون راحت و خوشه فکر نکنید که نمیتونه کاری کنه این به این خاطره که تو این دنیا شما رو به حال خودتون رها کرده تا هر کاری میخواید بکنید ولی مطمئن باشید یه روزی سزای عملتونو میده بترسید از عواقب کاراتون و اینقد این چرندیات غربی رو نگید میدونم که قلباتون سنگی شده و حتی یک کلمه از حرفامو نمیفهمید ولی من وظیفه خودم میدونستم که بگم.
  و دیگه این که شاید مسلمونا بد باشن ولی اسلام بد نیست خدا حقه و پیامبرش پیامبر خوبی هاست و این وصله ها بهش نمیچسبه.من خودم نه عرب ها رو دوست دارم و نه آخوندا.ولی پیامبر و خواندانش حسابشون جداست. حیف خون اون شهدایی که ریخته شد تا امثال شما بتونن راحت زندگی کنن حیف.والسلام…
  الهم عجل لولیک الفرج .خدایا وضع دنیا خیلی داغونه پس ظهور ولی رو هرچه زودتر برسون و خودت مراقبش باش
  (واسم جواب نذارید چون دیگه نمیام و پامو همچین جای کثیفی نمیذارم خدا خودش هدایتتون کنه)

  • کسانی که مثل این آقا می اندیشند و هنوز مغزشون در این سفسطه که میگن «اسلام عیبی نداره و عیب از ماست»منجمد شده یه چند ساعت بشینن و کلاه خودشونو قضاوت کنن و به این فکر کنن اگر واقعن عیب از مسلمانی ماست دلیلش چیه که در طول مدت بیش از 14 قرن که مسلمانان دهها بار به حکومت رسیدند و هنوز در دهها کشور حاکمیت اسلامی برقرار هستش هیچ نشانی از برابری و آزادی و احترام به کرامت انسان و تمدن و مدرنیزم و فرهنگ و تربیت و اخلاق و رفتار درست و…دیده نشده و نمیشه ؟ یعنی هزار و چهار صد ساله اسلام بدون عیب بوده و مسلمانان گندش زدن ؟ آقا جان این آخرین دین شماست و الله شما اینقدر شعور و تخم و زیرکی نداشت که یه چیزی به مردمش برسونه که لا اقل یکی پیدا بشه در این 14 قرن درست اجراش کنه ؟ مگه برابر وعده قرآن این آخرین و استانداردتر ین فرستاده الله برای بشریت نبوده و نیست ؟ آخه این چه جور استانداردی هستش که هر روز باید طرفدرانش بجای ترقی فقط بگوزن به ریشه انسانیت و انسانها ؟؟

 61. خوارتو خر بگاد خوار کس ده. امثال شمارو باید خر بگاد. باشد که رستگار شوی توله خر

 62. تویی که اینجوری به اسلام تاختی و اینجوری پیامبر(ص) رو مورد تمسخر قرار دادی . فکر می کنی چند صباحی تو این دنیا هستی ؟ مطمئن
  باش بالاخره تموم میشه و می میری. بعد اونجا می خوای چی کار کنی؟ بدبخت تو مصداق بارز کسایی هستی که امریکا رو دارن گسترش می دن برای لذت های دنیوی به پیامبری(ص) توهین می کنی که نبی رحمت برای هر دو عالم هستش. لحظه مرگت رو بخاطر بیار بالاخره که باید بری .اما دلیل اینکه با شما عین ادم حرف می زنم بخاطر همین دین اسلامیه که تو ازش به عنوان ضد همه چیز حرف میزنی .این دین بود که به من برخورد درست رو یاد داد.پس بهتره که این چرت و پرت هایی رو که در مورد بهترین خلایق ادم نوشتی رو پاک کنی و توبه کنی. به امید اینکه خدا از این گناه بزرگ بگذره. و در ضمن حواست باشه که هر کس که این ها رو می بینه برای تو گناه بزرگی ثبت میشه پس هر چی زودتر پاک کنی به نفع خودته

 63. خدا لعنتت کنه فکر میکنی با این کارات خیلی آدمه جالبی هستی؟؟؟؟ از ته قلب آرزو میکنم به این کارت ادامه بدی چون این حرفایی که میزنی به توان بی نهایت سر خودت میاد کیرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کس کششششششش پدر سگ

 64. انقدرشرمسارشدم که روم نشدبه عکسانگاه کنم تیتراول که خوندم فهمیدم چیکاره ای دیگه نمیتونم تحمل کنم باید بگم خاککککککککککککککککککککککککککککککککککککک توسرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت………………………..خدالعنتت کنه

 65. خاکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک پااااااااااااااااااااااای هرچی شیعه ی علی توسرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت خدانشناسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

 66. ببین من اینجا نیومدم که حرف های رکیک بزنم و فحش بدهم
  ولی وجدانن جدا از حرف بد و اینا تو رو خدا ببین این ها که میگی تخیله مثلا در زمان های قدیم اصلا کیتار یا عروسک یا … اصلا اینا وجود داشتن
  تازشم از اینجا تعجب کردم دشمنی ها تو فقط سر حضرت محمد (ص) خالی می کنی و به عمر و علی کاری نداری و به حسن و حسین و ابوبکر و عثمان(رضی الله عنهما جمیعا) کاری نداری تعجب اینجاست
  ولی معلوم کن که کی هستی؟صیهونیستی؟کمونیستی؟کی هستی باور کن من نمی خوام به برادران اهل تشیع هم هیچ حرفی بزنم چون همه برادریم ولی اگر راه تشیع را دوست نداری یه کم راه تسنن را انتخاب بکن مطالعه بکن درک بکن
  هیچ فکر کردی اون پروردگاری که تو را آفرید میتوانست تو را بدون دستگاه تناسلی بیافریند چه بسا زیادند این آدما … مسخره ی مردم و جماعت میشدی و نمی توانستی از منی و کیر و سکس و دختر حرف بزنی و هیچوقت نمیتوانستی ازدواج کنی
  دقت کردی پدر و مادر را حفظ کرده برات و تو از کودکی در دامان آنها پرورده شده ای کی پدر و مادرت را خلق کرد؟
  آیا به خلقت این قلمرو عظیم پی برده ای ؟ آیا درس خوانده ای؟ آیا درباره ی خلقت آسمان ها و زمین میدانی؟میدانی اگر زاویه ی زمین 23.5 نبود چی میشد ؟ میدانی اگر به جای آب زمین از مایع دیگری مثل الکل اتیلیک(اتانول) تشکیل شده بود چی میشد؟در لابه لای اینها همه شگفتی پروردگارت جل جلاله نهفته است به زمانی فک کردی که اگر گیاهان به جای اکسیژن مثلا متان یا کربن دی اکسید به محیط میدادند چی میشد؟ یا به زمانی اگر که گرمای تبخیر ویژه ی آب تا این درجه بالا نمی بود؟ چی میشد ؟ پروردگارت همه ی اینها را مهیا نموده تا در آسان ترین شرایط انسان زندگی کند و از نعمت هایش خورده در حالی که حتی شکر وی را هم بر جای نمی آورد…الله اکبر
  تو درباره ی مورچه و صدای فراصوت آن میدانی؟ تو از نحوه ی ذکر و نیایش دلفین ها میدانی؟آیا میدانی هنگامی که گرگ ها رو به آسمان می کنند چه میگویند؟آن گه که در سختی و گرفتاری می افتی کی است به دادت می رسد؟ آیا میدانی که وقتی عطسه می کنی قلبت از کار افتاده و دوباره به کار می شود؟ تو وقتی می خوابی و سرت را روی زمین میگذاری فکر کردی شاید در همان خواب قبض روح شوی؟ ملائکه های روی شونه ات را فکر کردی؟ تو از عذاب قبر چه میدانی؟ آن گه که ملائکه های مخوف به سراغت می آیند … چه میدانی هنگامی که دیواره های قبرت تنگ شوند و تو احساس کنی قفسه ی سینه ات در هم می رود
  تو از گرسنگی فریاد میزنی و درخواست غذا هم نمیکنی فقط جرعه ای آب گوارا که آن هم آب جوشی که تا دمای 350 درجه هم می رود بهت می دهند…همین حالا امتحان کن که امتحانش مجانیه فقط آب جوشی را بخور که دمای آن به 100 هم نمی رسد آیا اصلا می توانی چایی را در دهان نگه داری که تا 70 هم نمی رود دمایش؟تا یک دقیقه که نه ولی تا 4 ثانیه میتونی در دهان نگه داری؟به 70 هم نمی رسد
  هیچ کس به شدت پروردگارت به بند نمیکشد
  به خدا همین قیامتی که الان داری بهش میخندی در آن همین دست هایی که با آن مطالب ضد الله تبلیغ می کنی همین دست هایی که به وسیله آنها در کامپیوتر تایپ می کنی علیه تو شهات می دهند و به امر پروردگارت به حرف زدن می آیند
  به خدا قسم که این سخن را برادرانه عرض شما می نمایم:این جوانی زود گذر است ، میل به دختران زود گذر است زمانی پیر میشوی و حتی میمیری ولی دختر برایت ارزشی نخواهد داشت
  فک کردی اگر یک بار تصادفی چیزی شود و تو در آن زنده بمانی ولی به قیمت از دست دادن آلت تناسلی ات … اون وقت کسی بهت دختر هم نمیده … اون وقت نمیتوانی این کار هایی را انجام دهی که ازشان به عنوان لذت جنسی یاد میشود تا جایی می روی که دوست داری خودکشی کنی خداوند هر چه را بخواهد انجام می دهد به ذات پاکش قسم فقط دارد آزمایشت می کند ببیند چیکار می کنی
  خداوند بخشنده خودش در قران می فرماید: آن ها را ول کنید زیرا آن ها مهر سیاهی بر دلشان زده شده بی گمان هر که را بخواهیم هدایت می دهیم و دیگر حرف های شما روی آنان اثری ندارد
  ولی من اعتقاد دارم مهر سیاهی هنوز بر دل تو زده نشده و ایمان دارم که تو هنوز یک پسر صالح هستی
  مشت محکمی بر دهان شیطان بکوب و به جهانیان نشان بده که اگر بخواهی خیزش کنی چطور خیزش و قیام می کنی خودت را در برابر ابلیس لعین خوار و ذلیل نکن و قدرت واقعی را به وی و جهانیان نشان بده همین که از امر و فرمان شیطان اطاعت نمی کنی نشان می دهد که چقدر از وی تواناتر هستی و وسوسه های وی بر تو مانند ضربه زدن با شاخه گندم به یک دیوار فولادی بزرگی است
  ثابت کن که تو برده ی شیطان نیستی قلب تو هنوز صاف است باور کن خداوند با آغوش باز از تو استقبال می کند و اگر توبه ی خالصانه بکنی همه ی گناه هایی که تا حالا کردی به عنوان خیر برایت محسوب میشه این شانس بهشت رفتنت را از دست نده دوست من
  خداوند گناهانت را تا الان پوشانده و از این به بعد هم می پوشاند و می توانی کسی شوی که مایه ی افتخار اسلام است
  آرزوی هدایت برایت دارم
  هر سوالی داشتی ایمیل بفرستی جواب میدهم
  هنوز هم دیر نیست همین تقدیر بوده که من به این جا بخورم و این دیدگاه را در اینجا ثبت کنم و شما هدایت یافته و به بهشت برین بروید
  دست من را بگیر و به سوی نور الهی پرواز کن هنوز قلبت سیاه نشده ایمان دارم هنوز سیاه نشده
  من نه میگویم به سوی حضرت عمر رضی الله عنه بروید نه به سوی حضرت علی رضی الله عنه
  من می گویم به سوی پروردگار راستین بروید به سوی الله نه فاطمه و زینب و حسین و نه ابوبکر و عثمان (رضی الله عنهما جمیعا)
  فقط بگو الله
  الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر
  اگر تقدیر شما هدایت یافتن می بود همین الان به راه حق می رفتید ولی اگر تقدیر تان این نبود متاسفانه ……
  امیدوارم خداوند عزوجل شما را به نور حق هدایت دهد
  «رضیت بالله ربا و باسلام دینا و بمحمد صل الله علیه و سلم نبیا»
  اشهدان لا اله الا الله و اشهدان محمد رسول الله
  بسم الله اموت و احیا
  اللهم صل علی سیدنا محمد و علی آل سیدنا و حبیبنا محمد صل الله علیه وسلم

  • رحمت جان، اینهمه چیز نوشتی. یک ذره فکر هم کردی؟ اصلاً بلدی فکر کنی؟
   میگی چون دستگاه تناسلی داری پس حتماً الله برات درست کرده؟ از کجا معلوم که کار خدای هندوها نبوده. شاید شیطان خالقش بوده. اصلاً من خالق همه چیزم، بهم ایمان میاری؟
   میگی چون زمین اکسیژن داره پس حمتاً خدا هست. پس مریخ که اکسیژن نداره ثابت میکنه خدا نیست دیگه.
   میگی چون مورچه صدای فراصوت داره (که نداره) پس حتماً داره خدای تورو ستایش میکنه؟! آخه چی میگید شماها. خداتون عقل نداده به شما؟

 67. خیلی بی شخصیت و عقده ای هستی که به اعتقادات این همه نفر داری توهین میکنی اگر شخصی یا اشخاصی باهات یه کارایی کردن چه ربطی به اسلام وحضرت رسول داره بد بخت حیف که دستم بهت نمیرسه

 68. تویی که ادعای اینو داری که از اسلام برتری ، یا داناتر از بشری ، یه کم به عقب برگرد ببین اصلت به چی برمیگرده ، میتونی از مادرت بپرسی ؟ تو توهین میکنی به مقدسات ولی ما ارشادت میکنیم حداقل ببین شجرت چیه ، شاید ما اشتباه میکنیم . ها ! یه تاملی بکن ؛ زود به نتیجه میرسی ، و این رو رو هم ببخون حتماً زود تر به نتیجه میرسی :
  خطاب شیطان به پیغمبر (ص) ؛ هر کس بغض علی ابن ابیطالب را داشته باشد ، بداند در تولدش با پدرش شریک هستم
  حالا تو که اصل خودت مشکل داره و نطفت شریکی بوده ، اومدی داری راجع به ادیان حرف میزنی ؛ پس جمع کن برو یه وب سایت درست کن بگو باباهات بیان ببینی از هر کدوم چقدر ارث میبری ، همین موضوع تا زمان به درک واصل شدنت سرگرمت میکنه ، فقط گریه نکنی یا مامانتو نکشی ها ، به رسمتون احترام بزار ، این یه کار جدید واست ، درآمدشم خوبه ، هم مامانت حال میکنه ، هم تو پولدار می شی ، تازه اگه جهانی فعالیت کنه میتونی بری کل دنیا رو با باباهات بگردی

 69. خیلی عجیبه و مایه تاسف.این سخنان حقیقتا از ذهن یک انسان آزاده که خودش دارای شعور و حف انتخاب در دانستنه بر نمی آد.البته ابده دیگه اینه که این حرفا از روی غرض باشه .این میزان اطلاعاتی که شما در مورد محمد داری مشخصه که تنها به منابع ضداسلامی اکتفا کردی و در تعصب خودت غرقی.همچون میلیون ها مسلمان متعصب،میلیون ها دیندار متعصب که حاضر به فکر کردن و مطالعه منابع ضد عقیده شون نیستن.لطفا فقط کمی فکر کن.من نه تعصبی روی اعتقاداتم دارم نه از این حرفا ناراحت میشم،همچنین سخت طرفدار آزادی بیان بدون محدودیتم.تنها تاسفم به خاطر سطح اطلاعات و جهل و تعصب شماست.با آرزوی آزادی همه بشریت از بند خرافه گرایی،جهل و تعصب و روی آوری به دانش

 70. شما اگر کل تاریخ را بخوانید نمی توانید یک دروغ یا خطا از علی ابن ابی طالب ببینی و هنوز کسی به خود اجازه نداده حتی کوچکترین بی احترامی به این مرد بکند اونوقت حضرت عالی بی شرمانه به این مرد توهین و تمسخر میکنی.

   • الله عزیز مهربان هدایتت کند انشالله.من ایرانیم .ایرانی برای هیچ نژادی جک نمیسازه.اگر فرهنگ استغنای ما را منخرف کردن مادرذاتمان این استغنا را داریم.پس اهانت به افکاروادیان چه معنایی دارد.من ایرانیم دینم اسلام است.من بر مبنای گفتار نیک وپندارنیک که در کردار متجلی میشود زندگی میکنم.خدایا کمکمان کن جایگاهمان را بیابیم. با نگاه کردن به حماقتی که اسمش را کاریکاتور گذاشتن متوجه شدم دشمنان اسلام چقدر مذبوحانه در منجلاب دست و پامیزنند .آه اگر وجود پاک پیامبر را تحربه میکردند.برای پاک شدن چشمانم باید گریه کنم.از خدا خواستم از قلب سیاهشان غبار را بزداید .خدااگر به حال خودمان بگذاریمان غرق میشویم.حول حالنا الی احست الحال

 71. جوابتو این همه مسلمونای باغیرت میدن .نیازی به زیاد گفتن نیست .
  پرچمتون بالاس مسلمونا
  بدونین پیامبرمون چقد مهمه که این جور آدما هر چی سعی میکنن کوچیکش کنن بزرگ و بزرگتر میشه

 72. سلام
  برادر من تو تاریخ رو وارونه خوندی عزیزم…
  نمی دونم دینت چیه ولی زشته ی مقدار اطلاعاتت رو بیشتر کن همین….
  آخه همه بهت دارن فوحش میدن عزیزم…
  ولی چاره درد شما کمی اطلاعاته نه فوحش…

 73. من با نظراتش موافقم ولی با ادبیاتش نه.
  ضمنا به نظرم اصلا از همون اول که افسانه های نوح و اسحاق و یعقوب و موسی و عیسی شروع شد همه برای تحمیق بشر بوده.انسانهای دانا در این دام نیافتادند و نادانان متعصب شدند به اسلام و یهود و مسیح و ….
  فکر کنم نویسنده وبلاگ اگه جملات بالا رو تایید کنه برای اثبات بی طرفیش کافیه و درغیر این صورت خودش در دام دین گرفتاره
  بدرود

 74. خدای بزرگ
  درود بیکران بر نویسنده عزیز این طنز جدی!!من معتقدم اتفاقا این آخوندها سید سیدن.یعنی فرزند راستین محمد و…..هستند. چرا که کاری جز نفرت و تجاوز و…. ندارن

  • متاسفم برات
   حضرت محمد که همه عالم فداش بشه پاک ترین مرد بود در ضمن مثل اینکه مادر و خواهرتو یکی خودشو سید جا زده گاییده که انقدر دلخوری آخی نازی
   یه روزی تاوان این حرفای چرتتون رو میدین

  • گه خوردی درباره ی پیامبر زر می زنی عوضی تو خاک پای پیامبرم نیستی میای راجبشون زر زر مفت می کنی

 75. اون کسی که داری درمورد رحمت جهانیان این شکل صحبت کرده باید بگم واقعا برات متاسفم.البته تعجبی هم نداره حتما یک حروم زاده ای.

 76. حرومزاده که شاخ و دم نداره…
  به همون الله که همیشه همراهم بوده…
  به همون علی قسم روز قیامت تک تک این مردم بیچارت میکنن

 77. مادرتو چند نفر گاییده که انقد بهت فشار اتومده رفتی این سایت چرت رو ساختی خیلی بدبختی که توانت به همین میرسه

 78. عزیز به کیرم که خوشی و از گفتن این حرفا ترسی نداری.اصن من بی دین خب؟؟؟؟من کافر.کثافت چرا گیر دادی به محمد؟چرا گیر دادی به علی؟؟؟!!؟؟ زندگیت خوبو خوشه چون دارن کونت میزارن پولشو میگیری.تو دریایی و ما سگ نجس؟؟!!؟!!؟ فلن که تو داری نمیدونم برا کی واق واق میکنی از کون نجس بیرون اومده.ببین من ادم با ادبیم ولی ادبمو به اونایی نشون میدم که زاییده شدن نه مث تو که از کون مامانت ریده شدی.جقی آشغال.من نه انقلابیم نه ضد انقلاب من یه مسلمونم و یه ادم.گوه تموم مسلمونا تو دهن توعه حیوون.

 79. کیر اعراب تو کس مامانت مامان بزرگت مامان مامان بزرگت مامان مامان مامان مامان بزرگت بی ناموس. با این که خودم میخوام سر ب تن این اعراب نباشه اما تو لیاقتت همینه عرب جماعت بگان ناموساتو آخ آخ اووووووففففففففففففففف اون خواهرت چه تیکه ای میشه فقط بدن دست این عرب ها با اون کیر یه متریشون از کون بکنن از حلقش بزنه بیرون.خخخخخخخخخخخ.لیاقتت همینه کوووووووووووووووووووووووونیییی خواهر جنده

 80. ايول داري داداش..دمتگرم…درباره اين آخونداي كثيف وزن جنده ها هم بنويس.يه كانال هم تو تلگرام بزن.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s