زندگی نامه مصور حضرت محمّد,قسمت اول !

محمد ابن عبدالله در سال ۵۷۰ میلادی در مکه به دنیا آمد. مادرش قبل از تولد او‌ را احمد نامیده بود که پس از خوردن یک سیلی‌ جانانه، تسلیم رضای شوهر شد و نام محمد را بر کودک هفت ماهه متولد شده اش نهاد. مادرش آمنه زن بسیار مهربانی بود و خوشرویی او‌ در میاین قبیله‌ قریش زبانزد خاص و عام بود به طوری که شعر معروف » آمنه، چشم تو، جام شراب منه، آمنه اخم تو رنج و عذاب منه» در وصف او‌ سروده شد. آمنه زن بسیار سخت کوشی بود و هر ۹ ماه در گرمای سوزان حجاز، شوهرش را در کندن گودال و چال کردن نوزادان دخترش یاری میکرد و نقل است از ابن حمال که حتی یک بار هم آخ نگفت.

نسب پدرى:عبدالله بن عبدالمطلب (عبد الکسّ قرنه) بن هاشم (عمرو) بن عبدمناف بن قصّى بن كلاب بن مرّة بن كعب بن لوىّ بن غالب بن فهر بن هوموساپینس بن اورانجوتان .در كتاب‏هاى تاریخى، نسب آن حضرت تا حضرت آدم(ع) و حتی پیشتر (خاک رس مورد استفاده خدا) ثبت و ضبط شده است.

دوران کودکی: حضرت محمد تا شش سالگی در دامان مادر پرورش یافت. او‌ بر خلاف سایر پسران قبیله‌ قریش، عاشق عروسک بازی بود و عروسک باربی را همواره کنار خود داشتند تا اینکه یکروز عبدالله در نبود محمد این عروسک را دزدیده و آنرا مرده به گور کرد و با این کارش ضربه روحی‌ بزرگی‌ به محمد وارد کرد به طوریکه آن حضرت ساعت‌ها در داخل غاری نزدیک مکه مشغول گریه و زاری بودند و در همین روزها بود که قسم خوردند که روزی این عادت بد قریش را منسوخ نمایند.

در شش سالگی زندگی‌ حضرت محمد وارد فاز نوینی گشت. در راه بازگشت از سفر یثرب، مادر محمد برای چندمین بار از نوزاد دختری فارغ شد و خشم عبدالله را با این کارش برانگیخت به طوری که عبدالله این دفعه هم نوزاد دختر و هم آمنه را زنده به گور کرد و حضانت محمد را به حلیمه دختر عبدالله ابن حارث واگذار کرد.

ابتلای محمد به بیماری صرع:

محمد در کودکی دچار حالات غریبی میشد به طوری که دهانش کفّ کرده و دچار تشنج میشد و حرف‌های نامربوط به زبان میاورد. در سن 12سالگی بود که عمويش ابو طالب او را همراهش به سفر راهزنی- تجارتی – که آن زمان در حجاز معمول بود – به شام برد . درهمين سفر در محلی به نام » بصری » که از نواحی شام ( سوريه فعلی ) بود ، ابو طالب به » راهبی » مسيحی که نام وی » بحيرا » بود برخورد کرد . بحيرا هنگام ملاقات محمد – کودک ده يا دوازده ساله – از روی نشانه هايی که در کتابهای مقدس خوانده بود ، با اطمينان دريافت که اين کودک همان پيغمبر آخر الزمان است. اما پزشک یهودی که در آنجا حاضر بود به این حرف کشیش مسیحی خندید و حالات روحی‌ غریب محمد را حاصل بیماری سرع دانست و از ابوطالب خواصت که هر ماه محمد را پیش طبیب یهودی دیگری به اسم البطروس الامپولی ببرد. این آمپول زن یهودی هر ماه سعی‌ داشت با تزریق آمپول به درمان محمد بپردازد. محمد همواره از این دوره به عنوان دوران تلخی‌ از زندگی‌ یاد کرده و به خاطر همین آمپول‌ها بود که کینه یهودی‌ها رو به دل‌ گرفت.

محمد در این دوران تحت تعلیم عمویش ابوطالب قرار گرفت که اهمیت زیادی برای ورزش قائل بود. محمد توانست با تلاش فراوان در رشته‌های زیر به عضویت تیم ملی‌ عربستان درآید:

رشته پرتاب چکش. در این رشته ورزشکاران موظف بودند که یک پتک آهنی رو به سمت بت‌های سنگی‌ پرت کنند و هر چه بیشتر از آنها را سرنگون کنند. محمد چنان مهارتی در این رشته کسب کرده بود که وزارت ورزش قریش، ساختمان کعبه را جهت تمرین در اختیار او‌ قرار داد. این ورزش بعد‌ها به اروپا راه یافته و به بتینگ (Boting)  و بعد‌ها به بولینگ (Bowling)  تغییر نام داد.

شمشیر بازی: محمد در هر سه رشته شمشیربازی مهارت خاصی‌ داشت. در رشته فلوره محمد با استفاده از نوک شمشیر چشم دشمنان (یهودیان و صاحبان اسیر شده کاروان تجاری) را از حدقه درمیاورد. در رشته سابر قادر بود که با یک ضربه، سر یک نوزاد دختر (بعد‌ها سر یک انسان بالغ) را از بدن جدا کند. در رشته اپه نیز بارها توانسته بود خورجین یک اسب را سوراخ کرده و محتویات آنرا به سرقت برد.

تریاتلون (ورزش سه گانه):

در این ورزش، محمد پشت تپه‌ای کمن کرده و در هنگام عبور کاروان تجاری، ابتدا سوار بر شتر تیری به سمت محافظان کاروان شلیک نمود و سپس شمشیر زنان تا قلب کاروان پیش رفته و پس از سر به نیست کردن همه مردان، بر روی زن و بچه آنان کرال سینه رفته و سپاس در میان هیاهوی قریش، به نزد عموی خود بازمیگشت

Advertisements

46 نظر برای “زندگی نامه مصور حضرت محمّد,قسمت اول !

 1. متاسفانه چند روزه بالاترین منو شارژ نکرده و هنوز منفی هستم برای اضافه کردن لینک، اما خیالتون راحت باشه برای پست کردن هر کاری از صاحب اثر اجازه میگیرم، هر چند ممکنه من رو هم به روز کاربران اخراجی بیاندازند، اما فکر میکنم بالاترین ارزش داره کمی بهش فرصت بدیم. ممنون از جوابتون

 2. من مطلب شما (موضوع انشای پیامبران و معصومین: تابستان خود را چگونه گذراندید؟!) رو بدون اجازه شما در سایت آزادگی گذاشتم البته نمیدونستم که مال شماست کلا منبعش رو نمیدونستم
  تیترش رو اصلاح کردم امیدوارم که توسته باشم حق شما رو ادا کرده باشم.باز هم شرمنده و امیدوارم که ناراحتی از من نداشته باشید.

  • تو اگر کیر داشتی که از همسایه های بی دینتان یار نمیگرفتید
   ضمنن خود محمد نیازمند ترین کس به کیر است زیرا نتوانست از خودش از میان اینهمه زن یک بچه ای بجا گزارد و فتمه شاشو هم خودش مبهم است
   دیگر اینکه برای بچه هائی مثل تو اینقدر کیر کیر کردن خوبیت ندارد زیرا احتمال زیاد دارد که لبات بترکه پس مواظب باشید

  • میدانی اولین حرامزاده پیغمبر خودتان است؟؟
   اخه ثبل از تولدش که اخوند جاکشی نبوده پول کسکشی پدر مادرش را بگیرد
   تازه اتمینان داری ننت قبل از قبلتو کسه را لو نداده بود که تو حلالزاده بدنیا اومدی
   کیر تو کس زن تمام اخوندها یا امامات
   ریدم تو گور رسولت
   خداتم که جای خود دارد تخمم هم حساش نمیکنم

 3. من ممکن است که با مسخره کردن اعتقادات مردم موافق نباشم ولی آن دسته از افرادی که از توهین به»مقدسات» حرف می زنند بدانند که همین مقدسات مردم ما را بدبخت کرده است. مقدسات یعنی هاله کشیدن دور یک اعتقادی که به آن نیندیشیدی و در مورد آن تحقیقی نکردی. جامعه ی گوسفندی که می گویند یعنی همین!

 4. من نمیفهمم اگه توهین به مقدسات بد و زشته، چرا مسلمونا بخودشون اجازه میدن به مقدسات همه غیر مسلمونا توهین کنن و همه رو زیر سوال ببرن. اما تا یه نفر به اسبشون میگه یابو بلافاصله شروع میکنن به نفرین و آه و ناله. خدا بهتون عقل بده که سنگ قوم وحشی بی پدر و مادری رو بسینه میزنین که 1400 سال پیش اومدن کشور و دودمانتونو بر باد دادن و به خواهر و مادر تون خدمت کردن و آثار علمی و تاریخیتونو به فاک فنا دادن. حالا وقتو تلف نکنین برین بچرخین دور بــُتــهای اسلامیتون(امامزاده ها) و کافرا رو نفرین کنین تا عرب زده ها باز از هر جهت سرویستون کنن

 5. ‹گوسفندانی که از یک نوشته به حق بر آشفته میشن دقیقا مثل همون بسیجی ها و مزدوران رژیم هستن که هر چیزی که باب میلشون نباشه را با فحاشی و هتاکی و خشونت پاسخ میدن.
  نوشته بسیار جالبی بود .

 6. حقیقت را بیان کرده است و حقیقت همیشه تلخ است حتی برای ۱،۵ میلیارد خر مقلد.

  گاویست در آسمان نامش پروین گاوی دگر نهفته در زیر زمین
  چشم خرد بازکن از روی یقین زیر و زبر دو گاو مشتی خر بین

 7. کسی که به یه دختر 7 ساله یا (9ساله!!) یعنی عایشه رحم نمیکنه معلومه که چه شخصیت والایی داره . تازه با شمشیرش ماه را هم نصف میکنه!
  ببینید کسانی که پیرو این پیغمبر شارلاتان هستن با چه ادبیاتی نظر میدن. آفرین که مثل طرفدارهای احمدی نژاد و خامنه ای از محمد دفاع می کنید!

 8. تا حالا کسی خواهر مادرتو گائیده که پولشو هم نداده؟
  آره من همونم که مادرتو گائیدم و پولشو ندادم برا همین هم تسلیم رضای من نشد و اسم تو رو عوض نکرد

 9. لطفا مسلمونا تا آخرش خوب بخونن……!!!(برگرفته از سایت زندیق)
  فحاشی در قرآن
  در دین اسلام و بر اساس آیات قرآن، مسلمانان آزادند همه ی غیرمسلمانان، دگراندیشان، منتقدان اسلام و حتی پیروان ادیان دیگر را هرگونه که خواستند مورد توهین و فحاشی قرار دهند و آنها را با القاب و برچسب های زشت و توهین آمیز خطاب کنند از جمله: ابله، نادان، حیوان، چهارپا، بوزینه، خوک، سگ، نجس، زنازاده، فاسق، بی شعور و … و با تلاوت کردن هر روزه این آیات الهی، از ثواب دنیوی و اخروی بهره مند شوند. برای بهتر آشنا شدن با آزادی فحاشی در قرآن و اسلام و همچنین فرهنگ و تربیت و ادب اسلامی ناب محمدی، نمونه هایی از آیات قرآن که نشانگر توهین و فحاشی های رکیک می باشد نقل می شود:

  سوره بقره – آیه 10:
  في قلوبهم مرض فزادهم اللّه مرضا و لهم عذاب أليم بما كانوا يكذبون
  در دلهایشان مرضى است و الله بر مرضشان افزود و به [سزاى‏] آنچه به دروغ مى گفتند، عذابى دردناک [در پیش‏] خواهند داشت.

  سوره بقره – آیه 13:
  و إذا قيل لهم آمنوا كما آمن النّاس قالوا أ نؤمن كما آمن السّفهاء ألا إنّهم هم السّفهاء و لكن لا يعلمون
  و هنگامی که به آنان گفته شود: همانند (سایر) مردم ایمان بیاورید، می گویند: آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم؟! بدانید اینها همان ابلهانند ولی نمی دانند.

  سوره بقره – آیه 15:
  اللّه يستهزئ بهم و يمدّهم في طغيانهم يعمهون
  الله تمسخرشان مى کند و آنان را سرگردان در ستمکاری شان سوق مى دهد.

  سوره بقره – آیه 65:
  و لقد علمتم الّذين اعتدوا منكم في السّبت فقلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  به طور قطع از حال کسانی از شما، که در روز شنبه نافرمانی و گناه کردند، آگاه شده اید. ما به آنها گفتیم: به صورت بوزینه هایی طرد شده درآیید.

  سوره بقره – آیه 118:
  و قال الّذين لا يعلمون لو لا يكلّمنا اللّه أو تأتينا آية كذلك قال الّذين من قبلهم مثل قولهم تشابهت قلوبهم قد بيّنّا الآيات لقوم يوقنون
  و نادانان گفتند: چرا الله [بى‏واسطه‏] با ما سخن نمى‏گويد يا [چرا] برايمان معجزه‏ اى نمى‏آيد؟ همچنين پيشينيانشان [هم سخنى‏] مانند سخن آنان گفتند. دلهايشان همانندى دارد. به يقين نشانه‏ها [ى خود را] براى گروهى كه يقين مى‏كنند، [به روشنى‏] بيان كرديم.

  سوره بقره – آیه 171:
  و مثل الّذين كفروا كمثل الّذي ينعق بما لا يسمع إلاّ دعاء و نداء صمّ بكم عمي فهم لا يعقلون
  مثل کافران، مثل حیوانی است که کسی در گوش او آواز کند و او جز بانگی و آوازی نشنود اینان کرانند ، لالانند ، کورانند و هیچ در نمی یابند.

  سوره مائده – آیه 60:
  قل هل أنبّئكم بشرّ من ذلك مثوبة عند اللّه من لعنه اللّه و غضب عليه و جعل منهم القردة و الخنازير و عبد الطّاغوت أولئك شرّ مكانا و أضلّ عن سواء السّبيل
  بگو : آیا شما را از کسانی که در نزد الله کیفری بدتر از این دارند خبر بدهم: کسانی که خدایشان لعنت کرده و بر آنها خشم گرفته و بعضی را بوزینه و خوک گردانیده است و خود بت پرستیده اند؟ اینان را بدترین جایگاه است و از راه راست گمگشته ترند.

  سوره اعراف – آیه 166:
  فلمّا عتوا عن ما نهوا عنه قلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  آری، هنگامی که در برابر آنچه از آن نهی شده بودند سرکشی کردند، به آنها گفتیم: به شکل میمون هایی طرد شده در آیید.

  سوره اعراف – آیه 176:
  و لو شئنا لرفعناه بها و لكنّه أخلد إلى الأرض و اتّبع هواه فمثله كمثل الكلب إن تحمل عليه يلهث أو تتركه يلهث ذلك مثل القوم الّذين كذّبوا بآياتنا فاقصص القصص لعلّهم يتفكّرون
  و اگر میخواستیم به آن آیات او را رفعت مقام می بخشیدیم، لیکن او به زمین (تن) فروماند و پیرو هوای نفس گردید، و در این صورت مثل و حکایت حال او به سگی ماند که اگر بر او حمله کنی و یا او را به حال خود واگذاری به عوعو زبان کشد. این است مثل مردمی که آیات ما را بعد از علم به آن تکذیب کردند. پس این حکایت بگو، باشد که به فکر آیند.

  سوره اعراف – آیه 179:
  و لقد ذرأنا لجهنّم كثيرا من الجنّ و الإنس لهم قلوب لا يفقهون بها و لهم أعين لا يبصرون بها و لهم آذان لا يسمعون بها أولئك كالأنعام بل هم أضلّ أولئك هم الغافلون
  و به راستى بسيارى از جن و انس را براى جهنم آفريده‏ايم، دلهايى دارند كه با آن در نمى‏ يابند و چشمهايى دارند كه با آن نمى‏بينند و گوشهايى دارند كه با آن نمى‏شنوند، آنان چون چهارپايانند، بلكه اينان گمراه‏ترند، ايشان بى خبرند.

  سوره توبه – آیه 28:
  يا أيّها الّذين آمنوا إنّما المشركون نجس فلا يقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا و إن خفتم عيلة فسوف يغنيكم اللّه من فضله إن شاء إنّ اللّه عليم حكيم
  ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند و اگر از بینوایی می ترسید، الله اگر بخواهد به فضل خویش بی نیازتان خواهد کرد زیرا الله دانا و حکیم است.

  سوره فرقان – آیه 44:
  أم تحسب أنّ أكثرهم يسمعون أو يعقلون إن هم إلاّ كالأنعام بل هم أضلّ سبيلا
  آیا گمان میبری بیشتر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر.

  سوره مدثر – آیات 49،50 ، 51:
  فما لهم عن التّذكرة معرضين كأنّهم حمر مستنفرة فرّت من قسورة
  چه شده که است از این پند اعراض می کنند؟ مانند خران وحشی که از شیر می گریزند.

  سوره جمعه – آیه 5:
  مثل الّذين حمّلوا التّوراة ثمّ لم يحملوها كمثل الحمار يحمل أسفارا بئس مثل القوم الّذين كذّبوا بآيات اللّه و اللّه لا يهدي القوم الظّالمين
  مثل کسانى که به تورات مکلف شدند ولى به آن عمل نکردند همچون خرى است که کتابهایى را حمل کند، چقدر بد است مثل قومى که آیات الله را تکذیب کردند. الله ستمکاران را هدایت نمی کند.

  سوره القلم – آیه 13:
  عتلّ بعد ذلك زنيم
  گستاخ [و] گذشته از آن زنازاده است.

  سوره انبیاء – آیه 67:
  أفّ لكم و لما تعبدون من دون اللّه أ فلا تعقلون
  تف بر شما و بر آنچه غير از الله مى ‏پرستيد مگر نمى‏ انديشيد.

  سوره انفال – آیه 22:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الصّمّ البكم الّذين لا يعقلون
  بدترین جانوران در نزد الله این کران و لالان هستند که در نمی یابند.

  سوره انفال – آیه 55:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الّذين كفروا فهم لا يؤمنون
  به یقین، بدترین جنبندگان نزد الله، کسانی هستند که کافر شدند و ایمان نمی آورند.

  سوره انعام – آیه 35:
  و إن كان كبر عليك إعراضهم فإن استطعت أن تبتغي نفقا في الأرض أو سلّما في السّماء فتأتيهم بآية و لو شاء اللّه لجمعهم على الهدى فلا تكوننّ من الجاهلين
  و چنانچه انکار و اعتراض آنها تو را سخت و گران می آید اگر توانی نقبی در زمین بساز یا نردبانی بر آسمان برافراز تا آیتی بر آنها آوری و اگر الله میخواست همه را مجتمع بر هدایت میکرد؛ پس تو البته از جاهلان مباش.

  سوره محمد – آیه 12:
  إنّ اللّه يدخل الّذين آمنوا و عملوا الصّالحات جنّات تجري من تحتها الأنهار و الّذين كفروا يتمتّعون و يأكلون كما تأكل الأنعام و النّار مثوى لهم
  الله کسانی را که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام دادند وارد باغ هایی از بهشت می کند که نهرها از زیر (درختانش) جاری است؛ در حالی که کافران از متاع زودگذر دنیا بهره می گیرند و همچون چهارپایان می خورند و سرانجام آتش دوزخ جایگاه آنهاست.

  اما در مقابل، مسلمانان تاو و تحمل شنیدن کوچک ترین انتقادی درباره اسلام، تناقضات قرآن، حقایق تاریخی درباره محمد و آیات قرآن ندارند و با سفسته های گوناگون از پاسخ دادن به این حقایق درباره دین شان فرار می کنند. شماری از سفسته های رایج که در گفتگو با اسلام گرایان رایج است:
  • حق توهین به مقدسات را ندارید!
  • شما اسلام ستیزان به مقدسات مسلمانان فحاشی می کنید!
  • شما فقط بلدید مسخره کنید!
  • درباره محمد و قرآن و امامان شیعه از واژه های زنباره، پدوفیل، جنایتکار، راهزن و … استفاده نکنید!
  • برچسب زدن به غیرمسلمانان و دگراندیشان و بکار بردن واژه های نجس، کافر، ملحد، مرتد، مشرک، فاسق و… در اسلام توهین نیست!
  • نجس خطاب کردن دگراندیشان در قرآن توهین نیست! منظور نجاست روحی معنوی است نه نجاست جسمانی!
  • نجس خطاب کردن غیرمسلمانان جزو تمثیل های الهی است!
  • در قرآن گفته شده به کفار فحاشی نکنید!!

  • ببین اصلا خدا دوست داشته زورش زیاده گفته
   گفته ببینه شما ها چه غلطی میخواین کنین
   دعا کنید آقا خامنه ای حکم جهاد نده که اگه بده دیگه سری رو بدن شما ها نمیزارم بمونه
   والسلام

   • پس کیرم دهنه اون خدای زورگوییکه به شما پروانه ی زورگویی داده
    1.اگه خامنه ای میتونست ازین گوه خوریا بکنه تا امروز خورده بود
    2.اگه الله(خدای ناتوان) توان چنین گوه خوریایی داشت خودش کاراشو انجام میداد نه اینکه سوسمارخوران به نامش چنین گوه بخورند

 10. به تخت جمشید می اندیشم که خروارها خاک بر او سایه بود به
  که چشم به جهانی دیگر گشود و ایرانی ویران از نبود کورش پارسی بدید و در سیلاب نا مردمی غرق جفا دید امروز
  به دقل ها می اندیشم که جز به فش سال سی نکردند مرا همبستری
  به مادرم و پدرم که کودک خویش را بودند نامحرمی
  به قبض آبم بنگر و تومار هیاهو که خوشکانید کمرم را این همسر
  به سبز و سفید و قرمز پرچمی عربی
  به امامی می خور و جام سر کش از دست شیاطین
  به رستم که جایش خالی شد به ابا الفضل
  به اصالتم
  به کتاب تاریخم که نمانده نام پادشاهانم
  به دوستانی گه گویند ماییم مسلمان و 70 میلیونی می شوند از ما بهتران
  شهیدان را دیدند جایشان گل باران که شرافت بود کارشان لااقل عرب نشد بار دگر همسر
  ای برادر نخوانمت جز برادر بیدار شو
  من بمردم تو هوشیار شو
  دریدند مزدوران مرا که گرگ به من ندارم شرف تو با ما شو
  به خیرت چیست که گیری سپر به خنجر جهلت تنم چالاک شد
  مرا یاریم کن کنون به نوش دارویت که زخم پهلویم باز شد
  شبی بگزرد از پیشش سپهر نمایان شود همه راستی ها
  بگویم به تو صلح پیش گیر که ما نیستیم ز الله اهورا بگیر
  به آیینم دهم پندی به تو که باشی چنین وگرنه تو را به راهی مرا راهی دگر
  به پندار نکو خو گیر
  به گفتارت نیکو پیشی بگیر
  به رفتارتم کنون آریایی ها بگیر

 11. تویی که این مطالبو نوشتی بدون ابلیس رو مادرت خوابیده بوده تو اخفال شدی ولی در یک کلام بگم طالب خواهرتم هستم.
  قربون کس و پستون خوار مادرت

 12. آخه گوساله این آیاتی که گذاشتی همه تفسیر دارن=)))))))
  اون کر و لال هم منظورش کفار هستش نه خود کر و لال احمق بی سواد =)))))))
  حروم لقمه تو نمی دونی تو قرآن چی نوشته پس نظر نده
  چون معلومه این همه درس خوندی جز فحاشی کردن چیز دیگه ای بارت نیست.

 13. کیرم تو دهن کوروش و آتوسا و داریوش و دارو دسته کسکششان
  ریدم به تخت جمشید
  شاشیدم به کس ننت
  کیر تو کون بابات
  ریدم به زندگیت

 14. جانم فدای رهبر. اولا این آیات قرآن تفسیر داره و تو چون بی سوادی اینو نمیدونی. دوما 1400 ساله که میخوان اسلامو از بین ببرن که الحمد الله نشده و هر چقدر میگذره این اسلامه که داره حتی توی قلب اروپا جولون میده. سوما اسلام 1400 ساله داره میگه ماه به دو نیم تقسیم شده ، تازه چند ماهه ناسا به این موضوع پی برد. این راه و رسمش نیست که به گروهی یه دل سیر فحش بدیم بعد بگیم حالا بیاین با هم حرف بزنیم و حرف مارو هم قبول کنین. راه و رسمتون رو عوض کنین که شما همیشه محکوم به شکستید…… بای بای ارازل و اوباش

 15. تو اگه واقعا اعتقادی به نبود خدا و پیامبر مهربانی نداشتی کلا مثله همه افرادی که ایمانی به موضوعی ندارن اصلا اهمیت نمیدن و راجبش حتی فکر نمیکنن ،اهمیت نمیدادی همین که صفحه ای باز کردی و فحاشی و لوده گی میکنی نشان حقانیت محمد و ال محمد هست و جاهل بودن تو چرا که یک جاهل میتونه خودشو تو هلاکتی بندازه که خلاصی ازش محاله هر چند مشخصا از سر بیکاری پیج نزدی حتما هدفییی بزرگ تر داری و خداوند مکر انان را به خودشان باز میگردانند . فهش نیاز نیست تو هلاکتت روشه چه عذابی بالاتر از این که شیطان تو مکتبت شاگردی کنه .خدا کنه دیر متوجه نشی چه بلایی سر خودت اوردی

 16. آقای نویسنده دمت گرم عجب چیزی نوشتی.مادرتو گاییدم خیلی قشنگ بود.کیر توکونت.کسکش پدر خیلی جذابه.عجب مغز کیری داری…
  شاشیدم تو کس ننت.تخمی یکم آب وتابشو بیشتر میکردی که بخندیم.ولی نقاشیارو فکر کنم دستت یکم لرزیده باشه آخه کج وکوله دراومده خب حواسم نبود نمیدونستم انقدر پرتلاشی که موقعی که داشتم سولاختو گشاد می کردم نقاشی می کشیدی.به هر حال امشب که اومدی روغن،گریس،وازلین،ژل و… بیشتری بیار که زود سولاخت باز بشه.ولی خودمونیم تو هم هرشب که زیرم میری جوری دست وپا میزنی انگار که دفعه اولته.امشب که خواستی بیای شرت پاهات نکن آخه دفعه قبل که اومدی سولاختو گشاد کرده بودم یادت رفته بود شرتتو ببری جامونده بود خونه.بیا یه کار خیری بکن،مادربیوه ات رو با خواهر مجردتو بیار تا یه حالی هم به اونا بدم.یکم فکر مادرت باش بیوه شده تاکی میخاد به سگ وشغال کس بده ها؟بیارش یه آدمیزاد بکنتش.خواهرت هم همینطور اون مجرده نزار مثل مادرت یه سگ والاغ کسشو پاره کنه اون بچش میشه مثل خودت بعدا برات بد میشه اونوقت میگن حلال زاده به دایی اخلاق سگ قیافه مثل آدم رفته.ببین خود دانی اصلا همه فامیلتو کلا جد وآبادتو حتی شده از قبر بیرون بیار تا ترتیب همشونو بدم.راستی زخمت خوب شد؟کونتو نمیگم.اون سری که کیر وخایتو با چاقو بریدم چون شاخ شده بودی؟لاشی ببینم چرا جواب نمیدی؟نکنه زیر یکی دیگه خوابیدی؟خب خودت نمیای حداقل خواهر صفر کیلومترتو بیار.هوی جنده ننه چرا حرف نمیزنی به مادرت سلام برسون بگو یه سگ شکاری هست بیاد بکنتش یانه؟دلم میخاد ببینم داداشت چیه سگ پلیسه یا مثل خودت پا کوتاست؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s