تصاویری از صدر اسلام!


در ابتداي رسالت پيامبر اكرم، تعداد ياران او به اندازه ي كافي نبود تا بتوانند سر مشركين را از تن شان جدا كنند. بنابر اين حضرت رسول كه مي ديد يارانش در

خطر كشته شدناز سوي سران قريش قرار دارند به آن ها توصيه كرد تا به حبشه و نزد نجاشي بروند. بدين ترتيب گروهي متشكل از يازده مرد و چهار زن، بار

و بنديل خويش را جمع كرده و سوار بر اتوبوس، راهي حبشه شدند.

پس از اين كه سران قريش از هجرت ياران پيامبر به سوي حبشه مطلع شدند، سراسيمه به دنبال آنان رفتند بلكه بتوانند مانع از هجرت شان شوند اما به فضل الهي شكست خوردند.

سران قريش كه احساس خطر مي كردند به نزد رسول اكرم رفته و او را تهديد كردند كه اگر يارانش را به مكه باز نگرداند، وي را مورد تحريم اقتصادي قرار خواهند داد.

و در اين جا بود كه حضرت رسول، انگشت شان را به طرف سران قريش گرفته و …تصوير خود گوياي شجاعت ايشان است.

سران قريش در ادامه ي فشارها بر رسول اكرم، تهديد خود را عملي كرده و با تصويب قطعنامه اي كه راي مثبت ساير قبايل اطراف را نيز به دنبال داشت،

هجمه ي گسترده اي عليه او و اندك ياران باقي مانده اش راه انداختند. تصوير بالا به خوبي شرايط سخت و رنج آوري كه در اين مدت بر نبي اكرم و ياران باوفايش گذشت را نشان ميدهد.

پيامبر اكرم در طول حيات شان بارها و بارها و به انواع مختلف مورد توهين كفار قرار گرفتند. يكي از توهين هاي آشكار به حضرت رسول اين بود كه كفار

ادعا مي كردند وي بدون اين كه طلاق زينب بنت جحش را از زيد ابن حارثه بگيرد با وي ازدواج نموده است.
از آن جا كه پيامبر اسلام هرگز فرزند ذكوري نداشتند، زيد ابن حارثه را از دوران طفوليت به فرزندي قبول كرده و وي را در دامان خويش بزرگ نمودند.

بعد ها زيد با دختري به نام زينب ازدواج نمود اما زينب كه ميدانست، حضرت رسول او را دوست ميدارد، به شوهرش پيشنهاد داد يكديگر طلاق گرفته تا

او و نبي اكرم بتوانند با همديگر ازدواج كنند.
تصوير بالا، طلاق نامه ي اين دو را نشان ميدهد.
ترجمه متن عربي:

بدينوسيله اعلام ميشود خانم زينب بنت جحش، در كمال سلامت عقل و روان و با رضايت خود و آقاي زيد ابن حارثه از يكديگر طلاق گرفته اند.

بدين ترتيب هيچگونه مانع شرعي، عرفي و قانوني در جهت ازدواج خانم زينب بنت جحش با حضرت رسول اكرم وجود ندارد. از آن جا كه بنا

بر شهادت خانم زينب بنت جحش و آقاي زيد ابن حارثه، اين دو ماه ها بوده كه با يكديگر همخوابگي نداشته اند، فلذا نگه داشتن عده بر خانم زينب

واجب نبوده و ايشان في الفور مي توانند با نبي اكرم ازدواج كنند.

قاضي القضات شريح قاضي

حضرت پس از آن كه قدرت را به طور كامل در دست گرفتند، شروع كردند به يكسري اصلاحات اصولي. از جمله شرب خمر را ممنوع فرموده و خود همواره در راه مبارزه با شرب خمر پيشتاز بودند. در تصوير بالا، رسول الله را در حال انهدام مشروبات الكلي مشاهده مي فرمائيد.

عطري بسيار معطر و روحنواز كه از پشگل خوشبوي ِ شتر امير المومنين ساخته شده است.

عكسي تاريخي از حضرت آيت الله جنتي و دو طفلان مسلم

درب قلعه ي خيبر كه با دستان پرتوان حيدر كرار، امير المومنين از جا كنده شد.

غربي ها ادعا مي كنند كه BRQ رو آنان اختراع كردند حال آن كه در چهارده قرن پيش،

حضرت خديجه(ص) از SMQ يا همان سوسمار كيو استفاده مي كردند.

حضرت اباالفضل العباس علاوه بر تيراندازي و شنا و اسب سواري، علاقه ي

ويژه اي به بدنسازي نيز داشتند. در تصوير فوق، دمبل و هالتر حضرت را مشاهده مي كنيد.

شربت وياگرا متعلق به امام حسن(ع)

انگشتر تحريك ميل جنسي متعلق به بانوي بزرگ اسلام، حضرت خديجه(ص)

امتناع حضرت اباالفضل از رفتن بر روي سكوي قهرماني به علت حضور نماينده ي رژيم صهيونيستي(نفر سوم)

متاسفانه غربي ها، هر آن چه را كه مسلمانان داشتند مفت و مسلم از آن ها گرفته

و با تغيير ماهيتي صد و هشتاد درجه دوباره به خود آنان بازگرداندند البته به اسم

خودشان و با كلي منت گذاشتن بر سر مسلمين. نمونه اش همين ديلدو كه بي حجابش

اين روزها در هر كوي و برزني يافت ميشود.

Advertisements

154 نظر برای “تصاویری از صدر اسلام!

 1. توهین به مقدسات 1 میلیارد انسان درست است ؟ آیا شما چنین جامعه ای را دوست دارید ؟ اگر یک مشت دنیا پرست به اسم اسلام هر کاری میکنند ،این دلیل میشود ؟ واقعا نمیتوانید ببنید که این قارچ های سمی ، اسلام را هم نابود کرده اند و هر آیه وحدیثی که نیاز داشته اند را جعل کرده اند؟
  من هم مسلمانم و فکر میکنم اسلامی که به من یاد داده اند درست است …..وقتی با اسلام ایران مقایسه میکنم ، فرق این دو 180 درجه است
  این نظرمن بود …

  • یه جوری میگی اسلام ایران با اسلام 180 درجه فرق داره که ادم دلش کباب میشه.
   هموطن گرامی فقط یک مقدار روی اینترنت جستجو کن و بعد به این سوال من فکر کن
   اگه این دین اسلام اینقدر خوب و الهی هستش چرا یک کشور اسلامی پیدا نمیشه که مردمانش زندگی معمولی و انسان گونه ای رو داشته باشن؟ چرا هرچی قحطی و جنگ و خرافاته توی این ممالک اسلامی هستش؟
   اصلا چرا باید دین خدا رو با شمشیر به بقیه یاد داد؟ بابا سواد رو بشر اختراع کرد و توی مدرسه خیلی منظم و مرتب میشه یاد دادو اموخت. اگه خدایی واقعا وجود داره و اینقدر هم که در ادیان اومده قوی و …………… اخر همه چی هستش!! چرا باید درسش رو با زور شمیر و کشت و کشتار به دیگران اموخت؟
   من اصلا قصد بی احترامی به شما رو ندارم و هدفم فقط اینه که یک مقدار با خودت فکر کن و خودت به هر نتیجه ای رسیدی باید برای همه محترم باشه !! البته تا زمانی که شمشیر روی کسی نکشی.

   پاینده ایران

   • سلام،
    عزیز من شما توهین خودت رو کردی. البته خودت فکر می کنی که کار طنز کردی. ایرادی هم نداره. چون اگه مسلمونی لزوما اون چیزایی که بهش نسبت دادی بود، این آقای محمد و بنده باید الان مثل خیلی مسلمونای احمق دیگه بر می گشتیم با عصبانیت و بدون منطق باهات حرف می زدیم. نکته اینجا همینه.که عزیز دل دین انسان یه چیز شخصی هاست ۹۹ درصدش و لزومی به توهین نیست. تو به محمد و خودش معتقد نیستی. ایرادی نداره اجباری نباید باشه و ما هر دو در جامعه می تونیم تحت قوانینی که جفتمون بهش احترام میزاریم زندگی کنیم. اما چه لزومی اون وقت خواهد بود که دیلدوی اسلامی رو با اون تیتر ناراحت کننده بزاری انجا؟ جز اینکه ی عده هم میهن خودتو که بهشون اعتقاد دری برنجونی؟ تو آیا به گوشت خورده که باید به عقاید و مذاهب افراد احترام گذاشت؟ آیا این هم » من در آوردی» جمهوری اسلامی هست؟
    اگه بخوام به تک تک حرفهایی که زدی منطقی نقد وارد کنم خیلی طول میکشه. یه توصیه اینکه زندگیتو بر مبنای اطلاعتی که از اینترنت میگیری قرار نده! خیلی هاش واقعیت نداره! دو اینکه توصیه فکر کردن خیلی خوبه. حتما این کار رو می کنم شخصا! فقط اینکه تو هم برو یه بار دیگه حرف محمد رو بخون. و اینکه ببین بدون اینکه بفهمی از چه اسلامی داره صحبت می کنه، داری دوباره همون کارای جمهوری اسلامی رو می چسبونی بهش! آخه خیلی سخت نیست واقعا فهمیدنش که این حرفایی که جواب دادی واقعا محمد تایید نمیکنه! آخه به جای اینکه دیالوف برقرار بشه و بپرسی که اسلام تو یعنی چی؟ چرا قضاوت کنیم؟ مگه در این قرن اخیر کم جنگ و بدبختی و استبداد غیر دینی بوده؟ مگه میشه همرو ریخت تو یه کاسه و تعمیم داد؟ واقعا این منطقیه؟ در همین کشور های غربی اگه اتفاقا در همون اینترنتی که گفتی بگردی میتونی ببینی چقدر دارن در زمینه «اسلاموفوبیا» اسلام هراسی کار میکنن. یه بار جستجو کن! و توهین به عقاید و دین انسان ها در همین غرب چقدر غیر اخلاقی و ضد انسانی شمرده میشه. عزیزم، تهش شما میتونی مخلفات کنی و اصلا دنبال این ها نگردی و ادامه کار طنزتو بکنی. اما یک اینکه سعی کن این طنز ها رو خودت باور نکنی! دو اینکه ما مخالفتی با این آزادی اندیشه که یه عده ای هم با اسلام مخالفت کنن نداریم انهایی که از این می ترسن که اسلامی گسترش پیدا کنه که پیغامش صلح برای بشریت هست، چرا انقدر عصبانی میخوان هجوم بیارن وارد حوزه خصوصی و عقاید انسانها بشن تفتیش عقاید میکنن تا اسلامی باقی نمونه؟! این خودش یک استبداد نیست؟ شما چقدر تا اون استبداد عملی فاصله داری؟ فقط از خودت بپرس قصدم اتهام زنی نیست!

 2. damet garm

  aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bood
  mordam az khande
  be omide naboodi kamele eslam

  manam tooshenasname mosalmoonam
  ama mishasham be eslam

  • نه بابا! پس چطور جمهوری اسلامی به اعتقادات 4.5 میلیارد مسیحی توهین میکنه چیزی نمیشه؟!
   توهین به 4.5 میلیارد اشکال نداره ولی توهین به اعتقادات 1.5 میلیارد نفر اشکال داره؟!
   نکنه استدلال میکنید که اسلام دین برتره و شما حق توهین به پیروان دیگر ادیان رو داری ؟!
   شما توی پارک های تهران ستاره ی داوودی(ستاره ی 6 پر که نماد یهودیت هست) رو دیدی که زدن به زیر سطل های آشغال ؟
   این توهین نیست ؟ پس شما هم به عنوان یک مسلمان سعی کن به توهین به دینت عادت کنی!

   • خوب دوست من جمهوری اسلامی هم چون بی شعوره مثل شما رفتار می کنه دیگه

 3. Doostan man ba nazare Mohammad kamelan movafegham, in din male 1 milliard adam hastesh to donya. kari nadaram khoobe ya bad… ma too iran ham ke nabayad eslamo nabood konim… ma bayad mazhabioono az ghodrat biarim paeen ta har ki ba har dini hal mikone zendegi kone. In ham nazare man bood.

 4. درسنه که همه مشکلات ما ایرانی ها از زمانی شروع شده که اسلام قدم به خاک پاک ما گذاشته…
  اما فکر می کنم ما همیشه در بیان دیدگاهمون دچار افراط و تفریط میشیم… بحث انتقاد از دین و مذهب و خرافات یک چیزه اما بحث به تمسخر گرفتن اعتقادات دیگران چه درست چه از دیدگاه ما نادرست چیز دیگه است.
  فکر میکنم ما ها که خودمون رو بازماندگان کوروش بزرگ میدونم بد نیست که کمی هم از منش و اخلاق این مرد بزرگ تاریخ نه تنها ایران بلکه جهان یاد بگیریم و یه عقاید دیگران حتی اگر خلاف نظر ما بود احترام بگذاریم.
  اینگونه رفتار های افراطی باعث میشه که بذر کینه و نفرت در دل کسانی باشه که با احترام به دیدگاهشون میتونن از دوستان و سازندگان میهن ما باشن.
  ما در حال حاضر نیاز به افرادی وطن دوست و وطن پرست داریم که ایران اوولویت زندگیشون باشه نه اسلام .
  این راه دموکراسی و حقوق بشر نیست!!!

 5. ببینید دوستان . سوالی از شما دارم . سوال من اینه که آیا شما از طرف مقدسات مسلمانان آسیب دیده اید و ناراحتید یا کسانی که خود را نماینده اسلام معرفی میکنند؟ پیامبر خدا و افرادی همچون علی و حسین که شخصیتهای بسیار اخلاقی و انسانی هستند را به چه دلیل مورد اهانت قرار میدید؟ من خیلی مسلمون نیستم ولی این افراد برای من بسیار قابل احترامند . اگر جاهلان قدرت طلبی همچون خامنه ای و رفسنجانی و خمینی و دیگران به نام اسلام و مقدساتش جنایت میکنند پیامبر مقصر است و باید مورد توهین قرار بگیرد؟ خواهش میکنم منطقی و حرفه ای باشید و به عوامل اصلی که شما را وادار به این حرفها کرده است بیشتر فکر کنید.این عوامل مردم ایران را از هر مذهبی متنفر کرده اند ولی باید با این عوامل مقابله فکری شود نه با فحش و توهین.قبلا تشکر میکنم از این که نظر من رو هم ثبت میکنید

  • You need to read the history to know who Ali, Mohamad,etc were. Don’t believe everything you heard about them. They were very similar to Khameini and Khamenie themselves.

  • مرد حسابی، محمدی که در پنجاه و چند سالگی با یه دختربچه‌ همخوابه شد کجاش قابل احترامه؟! علی‌ای که در یک روز سر بیش از هفتصد نفر رو از تن جدا کرد کجاش قابل احترامه؟! (البته با همکاری طلحه بوده.) و غیره…
   اگر در توهم اسلام ناب هستید برید تاریخش رو بخونید ببینید چقدر ناب بوده.

   • عزیز شما گوی تاریخ مطاله کردید. بله بعضی چیزایی که امروز معیارهای اخلاقی ما هستند اون موقع معیار نبودن. مثل سن ازدواج. شما ولی این رو ندونستید قبل از مطاله تاریخ که نباید گذشته رو با معیارهای امروزی مثل کنوانسیون های حقوق بشر و کودکان و زنان سنجید. این در مطاله تاریخ ضروری هست. اسمش هم هست «اناکرونیسم». بعد میشه راحت تر صحبت کرد!

 6. پسر محشر بود

  اگر چه خودم مسلمان هستم ولی یاد گرفتم که از مورد تمسخر واقع شدن ناراحت نشم. کما اینکه شما اگر یک کاتالوک را هم مسخره کنید فقط سکوت میکنه. با این حال در نوع نگرش و میکس کردن عکس ها و یاد داشت ها بی نظیر بود.

 7. قرآن، کتاب مقدس آن یک میلیارد نفر مسلمان دل نازک و همچنین احادیث پیامبر و امامان پر از فحش و نفرین نسبت به بی دینان و خردگرایان است. از قدیم گفته اند چیزی که عوض دارد گله ندارد. هر ایدئولوژی که بر پایه خار و خفیف کردن دگراندیشان بنا شده باشد مستحق انتقادات تند و گزنده است.

 8. همانطور که ابلهان ولایت فقیه با اسلام پدر اسلام رو در آوردن شماها هم با توهین پدر خودتان را در آورده اید. اسلام از این چیزها زیاد دیده و شما خودتان رو خسته میکنید. شما وضعیت مسلمانها رو دلیل دینشون میدونین! نه عزیزم نفس خود مسلمانها خرابه. همین خود شما، هنوز یاد نگرفتی که به عقیده دیگران احترام بگذاری و توهین میکنی و بدتر اینکه افتخار هم میکنی. اول برو ادب یاد بگیر بعد بیا انتقاد کن. در جوابت بگم که اگر یک چاقو کش قتلی بکنه باید تمام چاقوها را شکست؟ نه عزیزم چاقوکش را باید مجازات کرد.

  • اصلا شما می فهمی این حرف یعنی چی که مسلمونا «نفس»شون خرابه؟!…..وقتی شما اشکال یک قوم رو از فرهنگش و آموزه هاش نمی دونی و اون رو به نفسش و ذاتش ربط می دی، ترجمه اش میشه نژادپرستی !….تازه الحمدلله در مورد مسلمون ها این توجیه هم صدق نمی کنه. برای اینکه از آلبانی در اروپا تا اندونزی مسلمونها از انواع قوم ها و ملتها کمابیش یه جور بدبختی دارن.

   اما در مورد چاقو,……..چاقوی ضامنی دست صدفی زنجان رو واسه میوه پوست کندن و گوشت پاک کردن نمی سازن…..حلا کی چه جوری ازش استفاده کنه به خودش مربوطه اما ذاتش مناسب چاقوکشیه….
   اسلام هم همینه…..شما دوست داری ازش برداشت پر از صلح و صفا بکنی, بکن. ولی ذاتش و احکامش چیز دیگه است.

 9. tohin be moghadasate 1 milyard ensan yani che?
  alan bahse roze donya chie to chi migi.
  na mishnasamet na midonamki hasti vali age in nazare vaghite vaghean baraton motasefam. mankhodam yahodi hastam. vali midonam tohin hamishe az samte adame nadon sorat migire.

 10. همه دوستانی که با دید احترام به این دین نگاه میکنن!!!
  خودتون تو خلوت خودتون با وجدان خودتون میدونین که محمد و یارانش یک عده دزد گردنه گیر شهوتران بودن!وجدانن همه میدونین،اما میترسین خط قرمزاتون رو رد کنین.میترسین که نکنه 1 درصد واقعیت داشته باشه!باورکنین همشون کلاش بودن.یه کم تاریخ بخونین.محمد یه آدم باهوش بوده و از موقعیت استفاده کرده.همه قوانینشم به نفع کیر خودش وضع کرده.ما ایرانیا هی به این خرافات طی سالها جلوه قشنگ دادیم چون میدونستیم این دین کس شعری بیش نیست.اسلام اصلی و بنیادگرا رو تو عربستان و پاکستان ببینین.این تازه اصلاح شده اون اصلیست.برید کتاب تولدی دیگر رو بخونید.جواباتون اونجا هست.سعی کنین آزاده باشین.عرب و مسلمون رو باید مثل شاپور ذوالاکتاف که کتفاشونو زنده زنده سوراخ میکرد و طناب ازش ردمیکردوآویزون میکرد.باید اینکارو کرد باهاشون!به امید نیستی و نابودی مکه ومدینه و صاف شدنش با بلدزرواعتلای نور اهورایی یزدان پاک بر ایرن زمین ،مهد فرهنگ و هنرو دلیرمردان پارسی مثل کورش وداریوش،بهرام چوبین،آریوبرزن،بابک خرمدین،امیرکبیر،رییسعلی،سردارخان وسالارخان،همت وباکری و آبشناسان و همه ایرانیان باغیرت و میهن پرست!

 11. ماهیت واقعی اسلام مبتذل و مستهجن نشان داده شده است اما متاسفانه هنوز هم عده کمی به ماهیت کثیف اسلام پی نبردند و هنوز در خرافات و تعصب که اسلام ضد بشری برای انها ساخته هست غرق هستند. در دین اسلامی که ملا مولوی در مثنوی با بی شرمی داستان مبتذل و مستهجن گفته است و به گفته خود افتخار می کند ملا مولوی که به مردم ایران توهین کرده است و متاسفانه بعضی ها مولوی را پرستش می کنند افسوس صد افسوس

 12. یکی به این مسلمین عزیز بگه از کی تا حالا شما انقده دمکرات شدین که احترام به عقاید حالیتون میشه. کدومتون به آدمای لاییک احترام گذاشتین که ما واستون بذاریم؟ ریدم به اسلام و مسلمین و هر چی مذهب و مذهبی تو جهانه

 13. با سلام
  نوشته های بالا هیچ وقت از زبان یک انسان با شعور و فهیم که معتقد به انسانیت و آزادی است جاری نمی شود. در هیچ دین و آیینی توهین جایز نیست حتی در کتاب ما مسلمانان(قرآن) گفته شده به بت های مشرکین توهین نکنید!
  توهین نشان دهنده ضعف و عدم شعور و آگاهیست
  سطور بالا اصلا ارزش نقد تفسیر و نظر ندارد و فقط برخواسته از یک فطرت بیمار است.

  • غلط کردی! توی همون قرآن از جمع کردن ساز و برگ جنگی برای کشتن کافران سخن گفته شده!
   و این چیزی که هم که شما میگی کاملاً غیر واقعیه !!

  • راست ميگه . تو قرآن گفته كه به بت ها توهين نكنيد (البته تا وقتي كه زور و شمشير دست شما نيست ) ولي وقتي كه زوردار شديد و چهارصد تا دزد و راهزن و آدم نادان به شما پيوستند و صحابه بسيار شديد حمله كنيد و نه فقط بتها را بشكنيد كه مشركان را هم گردن بزنيد يا با خواري و خفت و توهين و تحقير و تجاوز به ناموس و گرفتن پول زور جزيه مجبورشان كنيد كه به دين مبين اسلام كه خيلي هم ناز و لطيف هست و خدايي و اسماني و پر از رحمت و مودت است ايمان بياورند. شيادي و بي حيايي و وحشي گري از سر تا پاي اينها مي باريده است. بيچاره مردمان آن زمان … وضعشان صد پله از ما بدتر بوده است كه مجبور بوده اند با اين چنين راهزنان و زورگويان رواني اي سر و كله بزنند.

 14. برای داشتن یک جامعه رو به رشد و مترقی باید خرافات را کنار گذاشت و فکر و فکر کردن را پرورش داد.
  وقتی چیزی مقدس می شود یعنی کورکورانع باید آن را پذیرفت و اما و اگر درش ندارد و این است مشکل ایران ما.
  باید صدای مخالف عر ایده و روشی شنیده شود تا آیندگان بتوانند با دانش بیشتر بع آن ایده روی بیاوردن با آن را نفی کنند.
  بیایید از مقدس شمردن ایین و کیش خود دوری کنیم و همیشه آماده برای فکر کردن و تصحیح ایده خود باشیم.

  • آره حتما..البته الان نازل شده ..مموتی رو می گم.خاک تو سر عرب پرستت کنن حرومزاده تخم ترکه عرب.

 15. kiram saaf to gorane majid karim rohe batele emame zman kone goshade payambar va namuse binamusesh dahane 12 emame haromi va zanane har ja e ye kos be khar parashon eslame najes

 16. وقتی که فلان سایت سبز به قول شما سبزاللهی به یه نویسنده و یا مترجم نیم بند که تازه مرده از گل نازک تر میگه همتون تو بالاترین عر عر تون هوا میره که وای توهین شد به ال و بل…

 17. کشور مدرن و پیشرفته اسپانیا دیر زمانی زیر سلطه مسلمانان بود فقط لحظه ای تصور کنید اسپانیای اسلامی !
  چیزی کم وبیش مانند مراکش لیبی یا شاید سودان با میلیونها متعصب بی سواد و گشنه. حالا فکر می کنید علت این عقب ما ندگی کجا می بود.

 18. چرا باید به خاطر اینکه این دین کثیف ، پر از جنایت و بربریت ۱ میلیارد پیرو داره بترسیم و احترام بزاریم؟ از ان گذشته مقدساتی که داره نسبت به انسانیت توهین و جنایت میکنه قابل احترامه ؟

 19. آفریـــــــن خیلی ابتکاری و پر معنی بود….مدارا با اسلام کثافت بی معنی و احمقانه ترین کاری که یه ایرانی میتونه انجام بده.دیـــن کثافت اسلام مال خود عربها.ما نخواهیم این دینو دیگه چجوری باید یگیم.اونوقت یه مشت احمق بی وطن 24 ساعت ماله دستشونه این لجن و ماله میکشن…….با صــــــدای بلند میگـــــــــــــــــــــــم: هر کی اســـلام میخواد پاشه بره عربستان تابعیت بگیر عبادتشو کنه….ایـــــران دیگه کافیشه.

 20. آقا خیلی دمت گرم.

  هر چند اگه تا صد سال دیگه هم درباره اسلام (و البته مسیحیت و یهودیت) از این عکسا بذارید باز کمه!

 21. با درود بر همه هم میهنان ارجمند
  با وجودی که من یک آته ایست هستم و به هیچ دین و عقیده مذهبی اعتقادی ندارم و با اینکه می دانم محمدبن عبدالله به هیچ روی آدم اخلاقی نبوده و همچنین می دانم که همه امامان انسانهای قدرت طلب،مال پرست و شهوت پرستی بوده اند مانند امام حسن که کاری جز ارتباط با زنان نداشت و حتی با معاویه کنار آمد به خاطر پول و ثروت(بندی از قراداد صلح که در کتابهای تاریخی دستکاری شده شیعیان حذف شده است) ، با همه اینها، اعتقادی به توهین هر چند به عقایدی پوچ و اشتباه ندارم.مردم ایران هزینه بی اطلاعی و اهل مطالعه نبودن خود را می دهند. حتی حاضر نیستند کتاب قرآن را به فارسی بخوانند تا به ماهیت غیرانسانی،غیر اخلاقی و غیر عقلانی آن پی ببرند. وظیه ما معرفی منابعی درست و دست نخورده برای مطالعه آنها است نه توهین به آنها. باید به آنها منابعی را معرفی کنیم تا بدانند که امام حسن بیش از 90 زن عقدی و غیر عقدی داشت. باید بگوییم که محمد شدیدا شهوت پرست بود حتی از زن زید پسر خوانده خود (آیه 37 سوره احزاب) نیز نگذشت. کسی که در کتابی که همه گفته های خودش است(قرآن) تجاوز به زنان مخالفین خود را مباح می دانست (آیه 24 سوره نسا). کافی تا آیه های 49 تا 51 سوره احزاب را بخوانید و به ماهیت قرآن و نویسنده آن محمد پی ببرید. شاید از گمراهی نجات یابید.

 22. ممنون میشم اگه یه عکس از کس مادرت با حجاب بزاری.خیلی دوست دارم کس ننت رو هم ببینم،آخه همه دیدن به جز من.

 23. دشمن علم وخرد گرائي درانان وجامعه بشري، احكام شريعت است؛!!!! وحضور اين احكام در زندگي انسان، مانع از فكر كردن وزوال عقل واراده در انسان وجامعه مي گردد؛بنا براين مراتب بالا يك عكس العملي است از وجود اين اراده هاي بحساب نگرفته شده !!!ودشمن اين احكام هم فكر كذدن وخردگرائي است.

 24. این متون نشان از تمدن 2500 ساله و از برکات منشور حقوق بشره که کورش تو اون نوشته بود :در کشور من فلان و فلان.لابد از طرفداران جنبش سبز هم هستیفخاک بر سر موسوی و کروبی که اشخاصی مثل تو دنبالشون هستی.برداشت تو و امثال تو از آزادی بیان همینه.بر پدر مدیر بی شعور بالاترین لعنت که دستورات مناشه امیر رو خوب اجرا میکنه.

  • قبربابای موسوی و کروبی که اونا هم اسلام اسلام میکنن.حکومت برگرده ها..هرکی بگه اسلام اسلام رو ازخایه به دار میکشیم.میگی نه..صبرداشته باش!!

 25. از زحمات شما کمال تشکر را دارم برادر اشتیانی خداوند اجر دنیا و اخرت به شما عطا کند و امیدوارم که در بین الحرمین با حضرت زینب (سسس )محشور شوید

 26. متاسفم که در این فرصت محدود حیات منکر چیزهایی می شوی که به تو آسیبی نمی رسانند و چیزهایی را در فکرت بزگ می کنی که آغاز تباهی است . عمر عزیز است اگر بتوانی کمکی به کسی کنی نه اگر نیمچه اعتقادی نیز دارند خاموش کنی که تازه به چه رو بیاورند به نیستی … شیطان پرستی … به همجنس یازی به پوچی … آنچه شرط بلاغ است عرض کردم تو را با خودت تنها می گذارم

  • طرز فکر رو داشته باش تو رو به خدا!!!!!…….یعنی اگه اعتقاد داشته باشی که دین ها و پیغمبر ها از آسمون نیافتادن و مقدس نیستن یا باید بری شیطان پرست بشی یا همجنس باز!….یعنی این همه آدم غیر مذهبی تو دنیا هست همه یا شیطان پرستن یا ابنه ای :))) صد رحمت به منطق غارنشینها..

  • اسلامه عزیزه دیگه..نه که همه کله گنده هاش کونی بودن..حالا چه انتظاری از این خرده ریزه هاش داری؟اینا همه مریض جنسی هستن.بی خیالشون!

 27. وقتي ما در كشوري زندگي مي كنيم كه كوروش كبير فرمانرواي اون بوده بايد مرام خودمون را حفظ كنيم به اعتقادات بقيه حتي اگر شرك و بت پرستي و خرافه است احترام بگذاريم چون با مطالبي كه امثال شما نشر مي ديد به نظر من هيچ مسلماني نسبت به خرافات دين خودش آگاه نمي شه بلكه با تحريك احساساتش او را به سمت تندرويي سوق ميديد تفكر من اينه كه بايد به اعتقادات ديگران احترام گذاشت و آنها را ترغيب كرد تا در مورد دين خودشون از منابع مختلف مطالعه كنند و در نهايت نه با احساس بلكه با عقلانيت راه و مرام خدشون را انتخاب يا اصلاح كنند و مطمئناً توهين تاثير معكوس داره.
  اميدوارم همه ما قدر آزادي بيان را بدونيم ! با تشكر از شما

 28. من از شما گله ندارم فقط یک سوال چطور به خود اجازه می دید با اعتقادات عده ای مسلمون واقعی بازی کنید ؟ همونی که در عکس های خود مورد تمسخر قرارش دادین (حضرت امام حسین(ع) میفرماید:) اگر دین نداری حداقل آزاد مرد باشید. باور کنید بن مسلمانان انسانی هایی وجود داشته و دارند و حتی خواهند داشت که می توانند به عنوان یک انسان اخلاق مدار و الگو در دنیا در کنار بی اخلاقی ها و بی تربیتی ها قرار گیرند . خدا همه انسان ها را هدایت فرمایید و در راه راست منصف و با خلاق و شرف نگه دارد.

 29. چرا که نه؟؟!!
  1400 سال هست که دینی بنام دین اسلام هر روز به شعور انسانها و خدا توهین می کند حالا چرا ما قطره ای توهین نکنیم…..
  انصافا بروید قران را بدون تعصب یکبار معنی اش را بخوانید و ببینید به گفته ی خودشان خدا چه اشتباهاتی که نکرده…..
  من وجود قرآن را توهینی به وجود مقدس خدا می دانم….
  در این دنیا هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نتوان نقدش کرد …فروید….

 30. من نمیدونم اسلام درسته یا اشتباه فقط میدونم پیروانش انقدر لجنن و به این ملت و جووناش بد کردن که اونها انقدر از این دین متنفر شدن کارشون به اینجا کشیده …
  اینکه پیروانش هم انقدر لجن شدن هم میتونه به خود دین ربط داشته باشه … نمیخوام نتیجه ای بیشتر از این بگیرم …
  منظور حرفم به کساییه که از این مطلب انقدر منزجر هستن… زمان رضاشاه گوربگور شده به دینتون انقدر توهین نمیشد که الان در زمان حکومت اسلامیتون میشه !
  اینا همه عکس العمل اعمال خودتونه !

 31. salam dostan
  man mosalmanam vali kheyli be ensaniat arzesh ghaelam age ma ensan bashim hichvaght be moghadasat fekr digaran tohin nemikonim kasani ke migan eslam bara eteghadat digaran ehteram ghael nist shoma eshtebahe eslamo tekrar nakonid age kasaye dige ke mosalmonaan ro injor morede hamle ghara midahid pas shoma ham mese eslam hastin ke be digaran tohin mikonin shoma bayad on shor v ensaniyati ke migin roneshon bedin ke 2 nafar ham yad begiran az hame mohemtar age shoma khodetono irani midonin pas be hamvatanet tohin kardin nemidonanm kojayi hastin vali iranihaye ba esalat hichvaght inghad bi adab nistan inghad motehajer nistan ma hama ghabol darim ke mamlekato irane ma ro ke ghadimitarin sarzamine ro be name eslam kharab kardan yani shoma migin ma iraniha inghad bi fekr bodim bi tamadon bodim ke ye chize bi paye v asas ro ghabol kardim man hame axa v matalebo khondam aslan narahat nistam chon midonam be chi eteghad daram vali az lahaze ensaniyat kare shoma dorost nabod ma irani hastim v bashoro fahm age bazia be khatere khaste v amyaleshon eslamo ghabol nadaran dalil nemishe ke donbale tohin bashan shoma ba in harfaton be ma ensaniyat yad midin?
  ehteram be eteghadatedigaran asl ensansaniyate

 32. درود

  دمت گرم بسیار عالی بود. باید تا میتوان این دین بدوی و احمقانه را مسخره کرد تا پیروان نادان آن به فکر بیفتند. درباره چنین دینی تنها با زبان طنز میتوان سخن گفت.

  پاینده ایران

 33. religeon is a personal matter.hangami yek nafar az din mojeze misazad va on ra dar tamam abaade zendegi vared mikond,bayad montazer bashed ke kasani ke on ra doost nadarand vakonesh neshan bedahand.har amali aksolamali darad,dar haman raasta,va andaze.din ra oryan va dar hame ja be zor be ma tahmil kardand,tabiie ast ma vakonesh neshan dahim va chehreye doroghin on ra faryad konim.merci.

 34. دوست عزیز، دانا، این چه دینیه که همه ی پیروانش نفسشون خرابه( به قول شما) این مشکل از این دینه که علیرغم ادعا هاش نمی‌تونه انسانهارو تزکیه و تربیت کنه که پیروانش به قول شما نفسشون خرابه

 35. توهین به اعتقادات دیگران ، هرچه هم از نظر شما اعتقادات مزخرفی باشه، کاملا احمقانه ، غیر انسانی و مغایر با اصول اولیه دموکراسیه. تا وقتی موجودات غیر متمدن و عقب افتاده ای مثل شما تو ایران هستن (یا میخوان باشن) باید درست شدن ایران رو فراموش کرد.

  • اگر شما هم از افرادی هستید که بهایی ها رو نجس میدونید یا زرتشتی ها رو کافر ،یا به برتری اسلام بر دیگر ادیان معتقدید، نیازی نیست از دموکراسی حرف بزنید! در ضمن ایشون تو هلند زندگی میکنن و جای شما رو تنگ نمیکنن!

 36. در ايران ازاد هر كسي هر چقدركه ميخواهد قران بخواند و زجر دوري عربان متجاوز بزند بشرط اينكه در محدوده خصوصي خود انجام دهد. انتظار مرخصي وقت و بي وقت براي ريختن اشك بپاي گور متجاوزين نداشته باشد. اگر يك خانواده مذهبي ميخواهد بجاي خريد كتاب , زنجير امام حسين بخرد ازاد است ولي اين را بداند مصرف ان بسيار ناچيز و برخ كشيدن و افتخار كردن به ان عافلانه
  نيست. ميخواهند خرج مدينه و مكه كنند بفرمايند پول و انتخاب خودشان است ولي مشهد وقم و همه اين اماكن ترويج بيماري تبديل به اماكن مفيدي براي رفاه همگي ميشود. خمس و ذكات را به تعداد اخوند معدود ميدهيد, بدهيد ولي ماليات بر درامد محاسبه ميشود. مگر غير از اين است كه مي خواهيد اخلاقيات را منش خود كنيد. اينگونه اعمال معنوي يازي به تظاهرات عاشورا و غيره ندارد و در درون خود مناجات كنيد. اين ازادي براي غير مذهبيون هم هست. يك وقت غيرتي نشي اگه با همسرم براي شناي قهرماني دخترم به استاديوم رفتم. شما دوست نداري نرو و برو خونه براي بيماري ان چهارمي گريه كن. خلاصه كلام كاري بكار همديگر نداريم. من به بچه ام 4 ساعت انگليس و الماني ياد ميدم. بهش ميگم تورات و قران را خوب بخواند و اويزه گوشش كند. در اينده اگر خودت و خانوادت بدليل محدوديت سنتي از علم و فضل و ر فاه عقب افتادي, هر چي گله و شكايت داري به ارباب مدينه و مكه بفرست ببين يك دينار برات ميفرستند بيا و عاقل باش و بخوان و بدان و فكر كن و انقدر نگو توكل به خدا. خود داني.

 37. شایگان دمت گرم اینقدر خندیدم روده به دلم نموند.
  خیلی با حال بود به خدا دمت گرم.
  +++++++++++++++

 38. من تو مدرسه پیش نماز بودم یادش بخیر…
  دوستان مسلمان مونده اجازه میدین یک شاشی هم ما بزنیم به اسلام و محمد و قران ؟:-)))) مال ما که یه موقعی خیلی مسلمون بودیم خیلی فاز میده، هم به ما هم به همفکرا

 39. دوستان، به عنوان یکی‌ از خالقین این اثر عرض می‌کنم که هدف ما از این قبیل کار ها، تقدس زدایی هست و بس. اینکه این وسط مسلمانان دو آتیشه بهشون توهین میشه، تقصیر ما نیست! اصولاً مسلمانان همیشه در حالت استند بای قرار دارند که مورد توهین قرار بگیرند. ما تصمیم گرفتیم که به این کار ادامه بدیم، اگه دوستان ایده جدیدی برای همکاری دارند، میتونند برامون ایمیل کنند.

 40. کسانی که از این مطالب ناراحت می شوند لطفا کارنامه مذهبی ها با غیرمذهبی ها را مقایسه کنند. مذهبی ها فساد مالی و جنسی فراوان داشته اند،خونها ریخته اند و خیانتها کرده اند
  حالا شما بگویید غیر مذهبی ها کی موردی مانند صدور حکم ارتداد داشته اند

 41. doostan yek soal asasi.
  aya hargez dar jaii khandeh id ke eddeh i mosalman be jaii beravand va begooyand ey mardom ma bar asas taalim din eslam baraye shoma payam mehr va doosti avareh im.
  agar mishenasid lotfan mara khabar konid

 42. مهدی گرامی، تا جایی که میدانم اتفاق افتاده در اندونزی و مالزی که بخشی از آنان بدون جنگ مسلمان شدند. بجز آندو، اسلام در سایر سرزمینها با شمشیر جلو رفت و همین برای شک کردن به آن کافی است چون برای دین باید آگاهی بدهی نه اینکه اول سرزمینشان را فتح کنی و بعد ادعا داشته باشی که آنها بطور دلخواه مسلمان شده‌اند نه به واسطه شرایط و حتا زورهای فرهنگی و اقتصادی (جزیه و غیره)

 43. البته آن اسلام شاید دیگر اسلام تمام و کمال نبود و زنگ و بوی عرفانی گرفته بود. میگویند ایرانیان هم در مسلمان کردن مردم شرق آسیا نقش داشته‌اند. یعنی عرفان ایرانی هم قاطی اش شده بوده و به نظر من دیگر اسلام با تمام ملزوماتش نبوده است.

 44. هر گاه مسلمانان بد بودن اهانت و دشنام را پیش کشیدند میتوانید این را جلو آنها بگذارید:

  http://sonbolali.wordpress.com/2008/12/18/482/

  نمونه هایی از فحاشی قرآنی
  نوشته شده در دسامبر 18, 2008 به وسیله‌ی sonbolali

  بر گرفته از مرجع کاملی از فحش و توهین های اسلامی در قران و حدیث:

  سوره ماده گوساله آیه 15:
  اللّه يستهزئ بهم و يمدّهم في طغيانهم يعمهون
  الله تمسخرشان مى کند و آنان را سرگردان در ستمکاری شان سوق مى دهد.

  سوره ماده گوساله آیه 65:
  و لقد علمتم الّذين اعتدوا منكم في السّبت فقلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  به طور قطع از حال کسانی از شما، که در روز شنبه نافرمانی و گناه کردند، آگاه شده اید. ما به آنها گفتیم: به صورت بوزینه هایی طرد شده درآیید.

  سوره ماده گوساله – آیه 171:
  و مثل الّذين كفروا كمثل الّذي ينعق بما لا يسمع إلاّ دعاء و نداء صمّ بكم عمي فهم لا يعقلون
  کافران، مثل حیوانی است که کسی در گوش او آواز کند و او جز بانگی و آوازی نشنود اینان کرانند ، لالانند ، کورانند و هیچ در نمی یابند

  سوره مائده – آیه 60:
  قل هل أنبّئكم بشرّ من ذلك مثوبة عند اللّه من لعنه اللّه و غضب عليه و جعل منهم القردة و الخنازير و عبد الطّاغوت أولئك شرّ مكانا و أضلّ عن سواء السّبيل
  بگو : آیا شما را از کسانی که در نزد الله کیفری بدتر از این دارند خبر، بدهم : کسانی که خدایشان لعنت کرده و بر آنها خشم گرفته و بعضی را بوزینه و خوک گردانیده است و خود بت پرستیده اند؟ اینان را بدترین جایگاه است و از راه راست گمگشته ترند.

  سوره اعراف – آیه 166:

  فلمّا عتوا عن ما نهوا عنه قلنا لهم كونوا قردة خاسئين
  آری، هنگامی که در برابر آنچه از آن نهی شده بودند سرکشی کردند، به آنها گفتیم: به شکل میمون هایی طرد شده در آیید.

  سوره اعراف – آیه 176:
  و لو شئنا لرفعناه بها و لكنّه أخلد إلى الأرض و اتّبع هواه فمثله كمثل الكلب إن تحمل عليه يلهث أو تتركه يلهث ذلك مثل القوم الّذين كذّبوا بآياتنا فاقصص القصص لعلّهم يتفكّرون
  و اگر میخواستیم به آن آیات او را رفعت مقام می بخشیدیم، لیکن او به زمین (تن) فروماند و پیرو هوای نفس گردید، و در این صورت مثل و حکایت حال او به سگی ماند که اگر بر او حمله کنی و یا او را به حال خود واگذاری به عوعو زبان کشد. این است مثل مردمی که آیات ما را بعد از علم به آن تکذیب کردند. پس این حکایت بگو، باشد که به فکر آیند.

  سوره اعراف – آیه 179:
  و لقد ذرأنا لجهنّم كثيرا من الجنّ و الإنس لهم قلوب لا يفقهون بها و لهم أعين لا يبصرون بها و لهم آذان لا يسمعون بها أولئك كالأنعام بل هم أضلّ أولئك هم الغافلون
  و به راستى بسيارى از جن و انس را براى جهنم آفريده‏ايم، دلهايى دارند كه با آن در نمى‏ يابند و چشمهايى دارند كه با آن نمى‏بينند و گوشهايى دارند كه با آن نمى‏شنوند، آنان چون چهارپايانند، بلكه اينان گمراه‏ترند، ايشان بى خبرند.

  سوره توبه – آیه 28:
  يا أيّها الّذين آمنوا إنّما المشركون نجس فلا يقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا و إن خفتم عيلة فسوف يغنيكم اللّه من فضله إن شاء إنّ اللّه عليم حكيم
  ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند و اگر از بینوایی می ترسید، الله اگر بخواهد به فضل خویش بی نیازتان خواهد کرد زیرا الله دانا و حکیم است

  سوره فرقان – آیه 44:
  أم تحسب أنّ أكثرهم يسمعون أو يعقلون إن هم إلاّ كالأنعام بل هم أضلّ سبيلا
  آیا گمان میبری بیشتر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر

  سوره عنکبوت – آیه 41:
  مثل الّذين اتّخذوا من دون اللّه أولياء كمثل العنكبوت اتّخذت بيتا و إنّ أوهن البيوت لبيت العنكبوت لو كانوا يعلمون
  مثل کسانی که غیر از الله را اولیای خود برگزیدند، مثل عنکبوت است که خانهای برای خود انتخاب کرده؛ در حالی که سست ترین خانه ها خانه عنکبوت است اگر می دانستند.

  سوره مدثر – آیه 49
  فما لهم عن التّذكرة معرضين كأنّهم حمر مستنفرة فرّت من قسورة
  چه شده که است از این پند اعراض می کنند؟ مانند خران وحشی که از شیر می گریزند.

  سوره جمعه – آیه 5
  مثل الّذين حمّلوا التّوراة ثمّ لم يحملوها كمثل الحمار يحمل أسفارا بئس مثل القوم الّذين كذّبوا بآيات اللّه و اللّه لا يهدي القوم الظّالمين
  مثل کسانى که به تورات مکلف شدند ولى به آن عمل نکردند همچون خرى است که کتابهایى را حمل کند، چقدر بد است مثل قومى که آیات الله را تکذیب کردند. الله ستمکاران را هدایت نمى‏کند.

  سوره انفال – آیه 22:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الصّمّ البكم الّذين لا يعقلون
  بدترین جانوران در نزد خدا این کران و لالان هستند که در نمی یابند.

  سوره بقره – آیه 13:
  و إذا قيل لهم آمنوا كما آمن النّاس قالوا أ نؤمن كما آمن السّفهاء ألا إنّهم هم السّفهاء و لكن لا يعلمون
  و هنگامی که به آنان گفته شود: همانند (سایر) مردم ایمان بیاورید، می گویند: آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم؟! بدانید اینها همان ابلهانند ولی نمی دانند.

  سوره بقره – آیه 10:
  في قلوبهم مرض فزادهم اللّه مرضا و لهم عذاب أليم بما كانوا يكذبون
  در دلهایشان مرضى است و خدا بر مرضشان افزود و به [سزاى‏] آنچه به دروغ مى گفتند، عذابى دردناک [در پیش‏] خواهند داشت.

  سوره قمر – آیه 7:
  خشّعا أبصارهم يخرجون من الأجداث كأنّهم جراد منتشر
  آنان در حالی که چشم هایشان از شدت وحشت به زیر افتاده، همچون ملخ های پراکنده از قبرها خارج می شوند.

  سوره واقعه – آیه 56:
  فشاربون شرب الهيم
  و همچون شتران مبتلا به بیماری عطش، از آن می آشامید.

  سوره انفال – آیه 55:
  إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الّذين كفروا فهم لا يؤمنون
  به یقین، بدترین جنبندگان نزد خدا، کسانی هستند که کافر شدند و ایمان نمی آورند.

  سوره القلم
  عُتُلٍّ بَعْدَ ذَلِكَ زَنِيمٍ
  گستاخ [و] گذشته از آن زنازاده است.

  سوره مدثر
  كَأَنَّهُمْ حُمُرٌ مُّسْتَنفِرَةٌ ﴿50﴾
  (جهنمیان ) گويى گورخرانى رميده‏ اند

  سوره مرسلات
  كَأَنَّهُ جِمَالَتٌ صُفْرٌ ﴿33﴾
  (جهنمیان ) گويى شترانى زرد رنگند

  اخلاق اسلامی در فرقه شیعه:

  حلیة المتقین، مجلسی، باب چهارم، فصل چهارم:

  حضرت صادق علیه السلام فرمود که: دشمن ما اهل بیت نیست مگر کسی که ولدالزنا یا مادرش در حیض به او حامله شده باشد.

  باب هفتم، فصل سوم:

  در حدیث موثق از حضرت صادق علیه السلام منقول است که: از آبی که در حوض هاى کوچک در حمام هاى سنیان جمع می شود از غسل مردم غسل مکن که در آن غساله یهودى و نصرانى و گبر و دشمن ما اهل بیت که از همه بدتر است جمع می شود و خدا خلقى از سگ نجس تر خلق نکرده است و کسیکه عداوت ما اهل بیت دارد از سگ نجس تر است.

  با همه این ها، اگر هم ما ناسزایی به مسلمانان بگوییم، تازه بی حساب شده ایم!

 45. دوستی در بالا گفتند قرآن نوشته است که به بتها اهانت نکنید. درست است ولی پشت سر آن میگوید بخاطر اینکه به الله شما اهانت روا ندارند. یعنی در آن آیه دشنام و اهانت را بطور ذاتی بد نمیداند بلکه فقط میگوید برای اینکه به شما فحش ندهند به آنها فحش ندهید!

 46. تا وقتی که وقت خودمون رو با بحث های اینچنین تلف میکنیم، همگی بازنده ایم. کمی فکر کنید.!
  به من چه که تو بُتت و خدات کیه و به تو چه که من چرا بت نمیپرستم و خدام کیه.

 47. خاک برسر شما بدبختا که توانایی مبارزه رو ندارید این کارا رو میکنید.
  دلتونو به چی خوش کردید چنتا جنده انگیلیسی امریکایی.

 48. دمتون گرم ،مطلبتون خیلی‌ باحال و به جا بود،اما حیف که از عایشه یادتون رفته بود که بنویسین.حالا من یه جورایی مطلبتونو تکمیل تر می‌کنم.

  طرف صحبتم با اونایی که سنگ اسلام عزیز رو به سینه شون میزنند اصولاً تجاوز یه مرد پنجاه و اندی ساله به یه دختر نه‌ ساله یه جنایتی که در هیچ فرهنگی‌ به جز اسلام عزیز بهش توصیه نشده.حالا اگه یک میلیارد آدم هم دلشون می‌خواد به یه چنین اندیشه ائی افتخار کنند میشه به راحتی‌ گفت که فاحشه‌های مغزی هستن که بیماری و عقده‌های جنسی‌ دارن.افکار،عقاید و رفتارهایی که بر اساس جنایت،قتل و تجاوز شکل گرفته باشه به دلیل قابلیت بالای آسیب رساندن به هم نوع نه‌ تنها قابل احترام نیست که قابل نکوهش و حتا قابل انهدام است.با تشکر

 49. به عنوان يک سکولار با هرگونه توهين به هر اعتقادي مخالفم و به نظر من بايد به عقیده دیگران احترام گذاشت ، به طور مثال اگه مسلمان به دين هاي ديگه بي احترامي ميکنه دليل نميشه که به اسلام توهين کرد…

 50. آخه انقدر که فکر کردی این اراجیف رو نوشتی لااقل میرفتی میگشتی ببینی بابات کی بوده و تخم کی هستی تا ننت بتونه با افتخار بگه بچه کدوم یکی بودی

 51. شما دوست عزیزی که دنبال ننه بابای مردم هستی‌ و فحاشی میکنی‌ می‌شه لطفا بگین چرا محمد از اون ۲۰-۳۰ تا زنی‌ که گرفته نتونسته یه دو جین بچه پس بندازه.والا ما جز فاطمه که از یه مادر ۴۵ ساله؟؟؟؟ هست بچه درست درمون دیگه‌ای سراغ نداریم.یعنی‌ این همه حوری پری از ۹ ساله تا…. ساله همشون عقیم بودن یا خدای نکرده باید به دختر بابا شک کرد??

 52. واقعیات اسلام آنگونه که ملایان تبلیغ میکنند نیست . با اندکی مطالعه در تاریخ اسلام و مخصوصا در تاریخ صدر اسلام درمی یابیم که سرچشمه تمام مسایلی که امروزه ذهن آزاد اندیشان را به خود مشغول کرده از قبیل زیرپا گداشتن حقوق بشر ، ترور ، قتل و کشتار ، به اسارت گرفتن زنان و …… همه از زمان این پیغمبر و با دستور الله دروغینش بوده .
  من با توهین مخالفم ولی هر حرکتی در جهت رهانیدن بشر از این خرافات را تحسین میکنم .

 53. man ke miam balatarin ke fagat kamtato bekhonam ya webet ke neveshtehato bekhonam khoda negaret dare ke cheshme omide ma hasty sashtyani jan (man reshte akhond koshy mikhonam komaki khastin dar khedmatam ) loooooooool

 54. اولا کار بسیار زیبائی بود واقعا دمتان گرم دوما هر کس حق دارد نظر شخصیش را بگوید سوما شما باور ندارید که اسلام همین بوده وبس .از کوزه برون همان تراود که در اوست .مگر اسلام با شمشیر بر ایرانیان غالب نشد .مگر کاخ کسرای ما را همین اعراب خراب نکردند مگر ما حرفی زدیم .شاه حسینهایمان به خیه مالی و زیارت کردن رفتند ومملکت را افغانها به یغما مگر نبود چشم باز کنید تاریخ ایران گواه است که ما هر گز مسلمان نبوده ونیستیم .هنوز عرب موش خور به من وتو ایرانی می گوید مجوس میدانید مجوس یعنی چه یهنی کسی که با مادر خود نزدیکی میکند شرم بر شما باد که ایرانیتتان را فراموش کرده اید قبل از اینکه مسلمان باشید ایرانی باشید مگر امام خمینی نگفت جنگ برای دفاع از میهن و3 میلیون انسان بی گناه در تنوره این جنگ سوختند چه اسلامی اینجا وطن بود حالا حساب اسلام است کمی متفکر بشوید اسلام همان ارجیفی است که شما در تورات موسی میخوانید با کمی ذرق وبرق وتازه کولی خالی بندی دیگر در آن من یک حق رای دارم به گذارنده این بخش بسیار درود میگویم بازهم از این کارها بکنید ما ایرانی هستیم واز اسلام ناب محمدی وعمری وبقیه خسته شدیم ما میخواهیم همان گبر باقی بمانیم .زنده باد آزادی سر بلند باد ایرانی

 55. اقا من خواب نما شدم یه آقایی از مه اومد بیرون آدرس سایتو داد گفت برو دهن اینار و سرویس کن با اون جای اسلام دارن بـــــــــــــــازی میکنن!!!

 56. بسیار عالی و قابل تقدیر. از کسانی که زحمت کشیدند قدر دانی میکنم. کیر کلفت بنده تو کس و کون امام زمان(چاه باز کن) و مادر جنده ی ایشان

 57. سلام بر همه دوستان این نقد اشکار اسلام ناب انقلابی فاشیستی است ظرف اسلام دیکتاتوری است و ظرف دمکراسی ازادی پس بگذارید کنار این دین و مذهب پوسیده را که باعث همه این عقب افتادگیهاست

 58. شما بیشرف ها فکر میکنین با این مطالب مثالا طرفدار جنبش سبز زیاد میشه؟نه شما فقط ضربه میزنین به جنبش. یادتون باشه ملت ایران مسلمان هستن و هیچ وقت وطن خودشون رو به دست کسانی که با اسلام مشکل دارن نمیدن بله انتقاد زیاد دارن ولی این خواب های شما …… خدا ببینم چنان بلایی سرت بیاره تا دیگه از این غلط ها نکنن
  الله اکبر

  • یه حکومت سکولار دیگه به دین کاری نداره عزیزم!
   موقعی هم که رژیم ایران عوض شد و هر کسی آزادی عمل،بیان و اندیشه توی جامعه ی ایران پیدا کرد، شما مطمئن باش دیگه هیچکس به اسلام کاری نداره!(منظورم توهینه!)
   در حــالـی که :
   – اسلام ذاتاً مخالف آزادی هست (امر به معروف و نهی از منکر)
   – اسلام همواره مایل به قدرت گیری حکومتی و جهت گیری سیاسی هست!

 59. واقعا براتون متاسفم که اعتقادات میلیونها انسان رو چه مضحک به سخره میگیرد و در جوابه خود میگویید در اینترنت کافیس جستجو کنی تا ببینی دنیا دسته کیه
  شما اگر قصد روش کردن فکر و اندیشه و رهانیدن مسلمانها از اعتقاداته خرافاتیه خودشان دارید اینگونه صحبت کردنتان نه تنها تاثیری ندارد بلکه آنها را در ایمان راسخ تر میکند

 60. صفحات قرآن را آلوده کنید و ماهی یک بار با نام مستعاریا با نام حزب الهی ها به آدرس مراجع در قم بفرستید. مطمئن باشید دومشون رو میزارن روی کولشون میرن عراق و عربستان. خیلی ترسو هستند.اگر همه این کارو کنیم خیلی زود نتیجه میده. تا وقتی اینا هستن مردم را گول میزنند.

 61. +++صفحات قرآن را آلوده کنید و ماهی یک بار با نام مستعاریا با نام حزب الهی ها به آدرس مراجع در قم بفرستید. مطمئن باشید دومشون رو میزارن روی کولشون میرن عراق و عربستان. خیلی ترسو هستند.اگر همه این کارو کنیم خیلی زود نتیجه میده. تا وقتی اینا هستن مردم را گول میزنند.

 62. دوست عزیز
  حکم اسلام رو در رابطه با کاندوم با طعم آناناس که بنا به روایات ذکر شده در تاریخ طبری خیلی مورد علاقه خانم هایشه بوده را نفرمودید …

 63. من که خیلی خوشم امد..همش هم راست بود..عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی..ادامه بده//
  در ضمن یهودی و مسیحی و مسلمان نداره..همه اینها دینهای ابراهیمی و مطعلق به عربهای بیابان گرد هست..
  همشون عین همند..واسه اینکه به بقیه حمله کنند همشون میگفتند پیامبر اند و با خدا صحبت میکنند..خیلی جالب هست که صحبت با خدا هم بینشون ارثی بوده..یعنی از پدر به پسر میرسیده..چرا خدا با هیچکی غیر این این قوم صحبت نکرد؟؟ از اینها با شعور تر و متمدن تر وجود نداشت؟؟ خب یک کم هم میرفت کشورهای دیگه با مردم دیگه صحبت نمیکرد..نه اینکه اول با ابراهیم و بعد هم ارثی با پسرهاش..خیلی داستان ساختگیشیون مسخره هست.فقط ادمهایی که سطحی فکر میکنند باور میکنند..قانون شاهنشاهی ( پدر و به پسر) بوده..خدا فقط با اینها صحبت میکرده..

 64. کروبی و موسوی شخصاً نسبت به مطلب بالا ابراز علاقه کردند! اونها هم بدتر از شماها هستند! جنبش سبز آخرش همین لامذهب بازی هاست.

 65. من متن را دو بار خواندم ، اما توهینی مشاهده نکردم ، البته بعد از متن اصلی ،توهین و فحاشی بسیار بود امیدوارم عزیزان از نوشتن اینگونه عبارات پرهیز نمایند ( بخصوص مومنین و مومنات عزیز که باید در نظر داشته باشند اسلام فحاشی را از گناهان کبیره قلمداد کرده و حتی در پاره ای از موارد آنرا مستحق حد (مانند شلاق) دانسته است ) در خاتمه از این برادر کافر خواهشمندم عکس … مصنوعی را از رساله خود حذف نماید که شایسته محفل علمی شما نیست

 66. معلوم شد که این کار بسیار جواب عالی میده بازم بگو دمت گرم ایول داری پسر با این کارت راه صد ساله رو یک شبه رفتی.حداقل این کار همین جوابهایی است که اینجا نوشته شده خیلی عالی بود. زنده باد آزادی پاینده باد ایرانیان با شرف وگرد .سرنگون باد حکومت امویان حاکم برایران

 67. فکر کردی با این اراحیف می تونی مثلا استدلال هات رو بیان کنی !!!
  شما که با اسلام مشکل داری چرا هرچه تو ذهن بیمارت هست رو به اسلام نسبت میدی البته مشخصه چون استدالال منطقی نداشتی این مزخرفات رو نوشتی.
  تمام نوشتت با این جمله که بالای مطلب نوشتی (من می اندیشم پس من هستم!) تضاد داره چون اگر اندیشمند بودی به حرمت اندیشه خودت که هم شده به اندیشه و اعتقادات دیگران توهین نمی کردی.!!!

  • اگه یکی مثل این داداشمون الان انگشت تو کونت نکنه،استارتت نزنه،تو همون خری که هستی باقی میمونی!میگی نه؟؟چندوقت دیگه میبینمت که شاشت رو ول می دی تو دین شریف اسلام!

 68. برای آنکه به یک میلیارد و دویست میلیون مسلمان توهین نشود شما فقط به عائشه دختر ابوبکر و به ابوبکر و عمر و عثمان دشنان بدهید ولی با دیگران کاری نداشته باشید. هرچه دلتان بخواهد می توانید که به عائشه دشنام بدهید. به تلویزیونهای ولایت مدار نگاه کنید و یاد بگیرید که نباید به مقدسات مسلمانان توهین کرد و باید درباره عائشه و ابوبکر و عمر و عثمان بدترین دشنامها را گفت و دل مسلمین جهان را شاد کرد. به حضرت رسول توهین نکینید. اگر بگوئید عائشه فلان و فلان بود صواب دارد. ولی اگر بگوئید فلانی زن فلان بود توهین کرده اید. توهین نکنید فقط به عائشه دشنام بدهید. د دنیا بیش از یک میلیارد و دویست میلیون مسلمان وجود دارند که اگر شما به حضرت سکینه توهین کنید دلشان به درد می آید زیرا سکینه زن مصعب پسر زبیر بود. یا اگر به حضرت زینب توهین کنید دلشان به درد می آید زیرا زینب در اواخر عمرش زن مروان ابن حکم شد و در دمشق از دنیا رفت و گورش در گورستان سلطنتی امویها زیارتگاه مسلمین جهان است که می روند دمشق برای حال کردن.

 69. اقایونی که دم از اعتقاد یک ملت میزنند توجه داشته باشند اعتقاده ننه بزرگهاوبابابزرگها بههشون ارث رسیده و اگاهانه نبوده. اما این دوستان با مطا لعه تاریخ خود عربها به این اگاهی رسیدن .کتابهای که یک عمر از ما مخفی نگه داده میشد حالا به لطف اینترنت همه میتوند بخوند.اگر هم بعضی از دوستان از کلمات نا مناسب استفاده میکنند(که درست نیست)بخاطره جوئ که در کشورمون حاکمه و هیچ تریبونی به منتقدا داده نمی شه .اره اقایون این تازه اول راه روشن شدن تاریخ ظلمی که عربها به این خاک اریای کردن. نسل اینده ایران انتقام من و ما رو با سلاح خردواگاهی از همه عربها و طرفداران نااگاهی مثل شما مگیره.

 70. بازتاب: Top Posts — WordPress.com

 71. خوشمان امد طویله اسلام همایونی را خوب به توبره کشیدید ها باشد که رستگار شوید ! ویاگرا lol lol! ,hd……وای مردم از خنده ….

  دومین روزه که میام این عکس و نوشته ها رو مرور میکنم بسی شادمان کردی همون های که زیر لینک تو بالا براتون نوشتم به حق بی بی اسلام نصیبتون بشه انشاالله!…lol

  • هروقت حکومت ایران و اوباش اسلام جواب کثافت کاری هاشون رو دادن ما هم جواب این کارامون رو میبینیم! شما مطمئن باش!
   نابود باد اسلام وحشی که گسترش آن با ریختن خون انسان ها همراه بود و از ذات آن افرادی چون عماد مغنیه ، نصرالله و خامنه ای و بن لادن بیرون آمدند!

 72. بابا برادران و خواهران مسلمان بی خیال این دیوانه ها بشید!!!
  اینها یا بیماری «اب» دارند یا سوزش مجاری ادراری
  وگرنه آدم سالم که اینقدر بی همه چیز نمیشه!!!

 73. به مسلمون ، آقای مسلمون برو تاریخ طبری را بخوان و ببین این امام حسین عزیزت در حمله به ایران چه قتل عامی در کرمان و طبرستان از ایرانیان کرد ، چگونه حتا به زنان و کودکانه ایران هم رحم نکرد

 74. به amirk2: چرا اعتقادات شما که در ۱۴۰۰ سال فقط خون ریخته ، ترور و تجاوز کرده باید مقدس باشه ؟

 75. به این حاج حسین بگید جغ رو با چه صابونی می زنه؟بچه مسلمونا دوست دختر ندارن چون در اسلام حرامه و فقط وقتی می تونن سکس کنن که خواهر یا مادرشون توی خونه عفاف کار کنه.همرزمهای شهید زین الدین می گن ایشون جغ رو با صابون گلنار می زد.می گفت وطنیه.پس اول نوع صابونشو مشخص کنه تا بعد ببینیم چی میگه

 76. همون جان تو هم جغ رو با چه صابونی می زنی؟اصلا همه شما مذهبی ها جمع بشین تصمیم بگیرید چه صابونی برای جغ مناسبه؟ما چند صد هزار شهید داریم که حتی یکیشون هم دوست دختر نداشته.با این ستاره ها میشه راه رو پیدا کرد.اگر نوع صابون رو بگید به خدا ثواب داره شاید ما هم جغی شدیم

 77. با درود به نویسندگان این مطلب. زمانی که سلمان رشدی کتاب آیات شیطانی را منتشر کرد، به شدت از نظر جانی مورد تهدید قرار گرفت. اما امروز با وجود اینکه القاعده، طالبان، جمهوری اسلامی و سایر تروریست ها به شدت فعال هستند، اما می توان گفت : سلمان رشدی های زیادی در کشورهای اسلامی ظهور کرده اند و افراطیون تنها می توانند فحش بدهند و تهدید کلامی بکنند. شک ندارم قرن 21 پایان کار افراطیون اسلامی است.

 78. بابا مادرقحبه ها،من 5روز قبل رنگ یه صابونو از شما پرسیدم هنوز جواب ندادین؟شما که کور رنگی دارین به کس فاطمه زهرا می خندین نظر میدین. آخه گه تو روح اون جدتون، اگه شما سه نفر رنگ صابونو تشخیص نمی دیدین از یه مادرقحبه دیگه که چش وچالش سالمه بپرسین.جغی هم جغی های قدیم.حداقل از شهید متوسلیان یاد بگیرین

 79. سام عزیز لطفا یک تماس با ایمیل من بگیر یک ایده خوب بالاترینی دارم اگر موافق بودی همکاری کنیم با هم…

 80. خیلی لذت بردم
  با احترام و تشکر از نوشته شما دوست عزیز
  ولی این نقد و جواب ها خیلی از خود نوشته بهتره

  نمیدونستم هنوز هم انسان های خوشکه مذهب وجود دارند
  این ادم های کوتاه فکر
  ایین زندگی 3748 ساله را رها کردن دنبال عرب و ملخ و افتابه مسی . صیغه . … هستند

 81. عربها کشور مارا تسخیر کرده‌اند، جوانان رشید مرا دستگیر و مورد تجاوز قرار میدهند. زنان و دختران مارا به عربهای کشور‌های همسایه میفروشند و ما حتا در اینترنت هم حق اعتراض نداریم. تٔف به شما نوکران عرب. این کشور اسلامی نیست تو که مسلمانی باید اینو بهتر بدونی احمق، کشور را کمونیستها میچرخانند. چاوز سالی‌ چند بار میاد ترتیب زنان کشور اسلامی رو میده و میره؟ آیا توی مسلمان خبر داری. آیا می‌دانی که شیخ‌های عرب میگویند ما باری عیاشی به ایران می‌رویم؟ تو ۱ جوی غیرت در بدنت هست؟ ۱ قطره خون ایرانی‌ در رگت هست؟ آیا تو برای ایران، مردم ایران ذرّه‌ای ارزش قائل هستی‌؟ آیا تو بر‌ا‌ی خودت به عنوان انسان ارزشی قائل هستی‌؟ اگر حتا بر‌ا‌ی خودت ارزش قائل بودی نمیگذشتی یک مشت دین فروش، دزد و خائن به وطن و دین تو لحظه‌ای بیش در این جهان ظلم کنند. تو مسلماً خامش در برابر ظلم در ظلم شریک هستی. تو برای حسین سینه میزنی خود را حسین مینامی ولی‌ آیا می‌دانی حسین خاموش ننشست. خامنه‌ای یزید زمان هست و مصباح یزدی همان هست که خمینی فعالییتش را قدغن کرد و آنها را منحرف خواند.بیدار شو نه به کهتر من بلکه به خاطره باور خودت. آیا نمیبینی که اینها دینت را به غارت میبرند؟ ایمانت را میدزدند، و از تو بازیچه‌ای برای رسیدن به امیال وحشیانه خود ساخته‌اند؟ میدانم که آسان نخواهد بود ولی‌ باور کن وقتی‌ از این تاریکی‌ به روشنایی‌ رسیدی احساس خوبی‌ خواهی‌ داشت. فیلم‌های Sajjad Haghpanahرا در یوو توب ببین و بیاندیش.

  • خدا را شاکرم که مرا مسلمان ومسلمان زاده قرار داده و پیرو آیینی گردانیده، که از آدم تا نوح و. ابراهیم ، یعقوب و اسحاق که همکی از رسولان خداوند هستند ، بشارت آمدن آن را داده اند ، آیینی که پر از لطف و رحمته ، پیامبرش رحمة للعالمینه ، و شهادت میدهم به یگانگی خداوند (أشهد أن لا اله الا الله وأشهد ان محمد رسول الله و اشهد أن علی ولی الله)و بیزاری می جویم از هرچه شکر و کفر و پلیدی است (اللهم العن جبت و الطاغوت)

 82. ببین برادرم عزیز دلم
  تو برو اول کونتو بده
  و کیرهای مردمو بلیس
  که خرج زندگیت درآد،
  یه وخ اینترنتت قطع نشه
  بتونی بیای اینجا کس شعر بنویسی.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s