چگونه بالاترین را به مسجد تبدیل کنیم؟

مواد لازم: ریش به مقدار کافی‌، جامه ژولیده که زمانی سفید رنگ بوده، جوراب سوراخ دار، تسبیح، جای مهر روی پیشانی، لپتاپی که روی دسکتاپش عکس حجر الاسود قرار گرفته باشد، کانکشن اینترنت، اکانت بالاترین (هر چه بیشتر بهتر، برای روز مبادا)، کیسه شن جهت سنگربندی دور لپتاپ، آداب معاشرت (در حد تبریک گفتن عید قربان)، سواد (در حد خواندن قرآن و حلیه المتّقین)

طرز تبدیل: با رمز «یا قمر بنی هاشم» وارد بالاترین شوید. تا وقتی‌ که از مباح بودن لینک‌های موجود در صفحه اول مطمئن نشده اید از تماس با این صفحه خودداری نمائید. فراموش نکنید که شما در محیطی‌ به سر میبرید که جولانگاه کفار بوده و نجس می‌باشد. در سمت چپ بالای صفحه (سمت چپ = به طرف قبله) و در قسمت جستجو، کلمه «اسلام» را وارد نمائید. توجه داشته باشید که نیازی به خواندن لینک‌های سرچ شده نمیباشد چون که فقط قرآن و نهج البلاغه و حلیه المتّقین هستند که ارزش خواندن را دارند. با نگاه کردن به فرستنده لینک و خواندن تیتر نوع رأی خود را مشخص کنید، اگر تیتری به نظر شما حلال وعاری از توهین به مقدسات باشد، آنرا به مثبت خود مزین کنید. در صورت مشاهده لینکی‌ از یک کاربر معلوم الحال، به طریق زیر عمل کنید:
۱- چهره معصوم حضرت علی‌ اصغر را در حالی‌ که پستانک به دهان دارد و از تمام سوراخ‌های بدنش شیر مادر به بیرون سرازیر میباشد و همچنین عکس رادیولوژی از دنده‌های شکسته حضرت زهرا و یا پیکر بی‌ دست و پا و سر حضرت ابوالفضل عباس را در نظر خود مجسم کنید و لحظه به لحظه بر خشم انقلابی‌ خود بیفزایید. پس از مدتی‌ با دست چپ خود ( همان دستی که باهاش طهارت می‌گیرید) رگ گردن خود را لمس کرده و به محض اینکه از متورم شدن آن اطمینان حاصل کرده کردید و تپش غیر عادی قلب خود را احساس نمودید، بر روی دگمه قرمز و سپس گزینه «توهین آمیز» فشار دهید. مطمئن باشید که با این منفی‌ دل ائمه اطهار و شهدای کربلا را شاد کرده اید (بارها مشاهده شده است که ائمه اطهار به صورت حضوری برای منفی‌ دهنده دست تکان داده اند و بدین صورت خشنودی خود را از این عمل فرد مؤمن اعلام کرده اند، حضرت ابوالفظل بنا به دلایلی، به جای دست تکان دادن، سر خود را تکان میدادند) پس برای قدردانی‌ از خود به آشپزخانه رفته و یک عدد چای شیرین برای خود بریزید.

۲- برای کسب ثواب اخروی بیشتر و نیز آتش انداختن به دل کفار، حتما سری به قسمت نظرات بزنید. برای گذاشتن نظر هیچ احتیاجی به خواندن مطلب، مطالعه لازم و داشتن سواد کافی‌، نیست. به جای این سوسول بازی ها میتوانید از کلیشه‌های زیر استفاده کنید:

– «پس کی‌ قراره به عقاید هم احترام بگذاریم؟» را مدام تکرار کنید. ضمنا، احترام به عقیده فقط شامل مسلمانان میباشد. هیچ دلیل مذهبی‌ برای احترام گذاشتن به عقاید طرفداران سایر مذاهب و یا کفار وجود ندارد. حالت طلبکارانه به خود بگیرید و مدام یک میلیارد نفر بودن جمعیت جهان اسلام را به رخ بقیه بکشید و ادعا کنید که در این مطلب به تک تک آن یک میلیارد توهین شده است. فراموش نکنید که شما در این لحظه سخنگو و حافظ منافع آن یک میلیارد نفر هستید پس دوباره یک چای شیرین برای خود بریزید و جلوی آینه فیگور بگیرید.

– «همین کار‌ها رو کردید که مردم رو از جنبش سبز مأیوس کردید دیگه«. طوری وانمود کنید که همه مردم ایران شدیدا مذهبی‌ هستند و همگی‌ بالاترین را میخوانند. از دوستان فرضی‌ خود مثال بیاورید، مثلا بگویید که چند نفر از دوستان شما در حالی‌ که دستبند سبز به دست داشتند، جلوی در ورودی صدا و سیما آماده تسخیر این سازمان و حرکت به سوی بیت رهبری بودند که لینک کاریکاتور عایشه را دیدند و سرخورده و مأیوس آنجا را ترک کردند.
– «این لینک‌ها رو خود وزارت اطلاعات رژیم می‌فرسته که انرژی جنبش رو هدر بده«. هنگام تایپ کردن این جمله از خندیدن خودداری کنید. جدی باشید و فراموش نکنید که دروغ هر چه بزرگتر، باورش آسان تر.
خوشت میاد من هم به خواهر و مادر تو توهین کنم؟ «از توهین به خانواده کفار ابایی نداشته باشید. شما وسط جنگ به سر میبرید و وسط جنگ حلوا حلوا نمیکنند پس بدترین دشنام‌ها رو نثار افراد خانواده کفار کنید. ادعا کنید که در این مطلب سخیف به پدر معنوی شما توهین شده پس شما هم حق عکس‌العمل دارید. هیچ ترسی‌ از مطرح کردن ادعا‌های جنسی‌ در مورد افراد خانواده لینک گزار نداشته باشید چون فوقش کامنت شما حذف شده و از طرف بالاترین اخطاریه‌ای برایتان ارسال میشود که به سادگی‌ میتوانید در کوزه قرار داده و پس از افطار آبش را بخورید.
– «به جای این حرف‌های تفرقه انگیز بیایید با هم متحد شویم»: با اینکه حالتان از کفار به هم می‌‌خورد اما تقّیه کنید و در ظاهر خود را فردی دموکرات جلوه دهید. مدام ادعا کنید که این جور لینک‌ها باعث خشنودی دشمن شده و باعث چند دستگی میشود.
– «اگه این لینک حذف نشه من دیگه پام رو بالاترین نمیگذارم«: روزی چند ایمیل به بالاترین بفرستید و پس از گریه و زاری و فغان و شیون و ناله و گلایه فراوان ادعا کنید که فرستندگان لینک‌های نقد دین هدفی‌ جز نابودی بالاترین ندارند و درخواست حذف لینک سخیف و بسته شدن حساب لینک گذار را بکنید. در آخر تأکید کنید که در صورت عدم گردن نهادن به خواسته شما این سایت را برای همیشه ترک کرده و از ارسال کمک مالی‌ خودداری خواهید کرد.
نتیجه گیری اخلاقی‌: بالاترین ملک پدری شماست و فقط شما حق فرستادن لینک در مورد حلول ماه مبارک رمضان و تفسیر قرآن را دارید. این فقط شمایید که حق انحصاری «مورد توهین قرار گرفتن» را دارید. هر نقدی از اسلام که منطبق بر آموزه‌های اسلام و فقه شیعه نباشد توهین آمیز است.کسی‌ که به باور‌های شما توهین می‌کند یا همجنس گراست، یا کارمند وزارت اطلاعات و یا پسر خاله بهرام مشیری.

Advertisements

12 نظر برای “چگونه بالاترین را به مسجد تبدیل کنیم؟

 1. sam aziz
  man ham az oon mohammad bi pedar madar ke ma ro az khoone va pedar madaramoon joda kard, endakht too ghorbat bizaram be khoda
  man ham az oon mamlekati jorat nemikardam saat 8 shab be bad tanha pa tooye khiaboonash bezaram, faghat be khatere inke ye rishooye kasife boogandoo bekhad aziyat bokone ya dari vari behem bege bizaram
  man az in dini ke hamishe va hame ja mano adam hesab nemikone bizaram
  manam khastam az in klishe haye koodakim ke por az tars azx khoda va oon mohamade bisharafe boogandooye ashghale arab bood bizaram
  valiiiiiiiiiiii……………
  nemidoonam in shiveye tond naghd natije mide ya na??????????
  be har hal matne ghashangi bood.
  shad bashi hamishe

 2. خيلي جالب بود!
  آقاي سام! بسيار ممنون از مطالب خوبتان!
  و بسيار بيشتر ممنون كه حال بچه مسلمان ها و حزب اللهي ها را ميگيريد!

 3. افرین به بالاترین که ضمن نشان دادن شهامت خود،میدان را برای همه باز کرد تا یا بتوانند به اهانتهای دیگران پاسخ دهند یا جلوی اهانت به ادیان و اقوام را بگیرد.به هر حال اگر ازادی بیان و دموکراسی به فحاشی و ناسزا گوییست،پس این فرصت را باید به همه داد وگرنه دموکراسی و آزادی بیان شعاری بیخود و هجو است.ما که تا اینجا در بالاترین فقط آزادی بیان را به فحاشی به مسلمانان و غیر فارسها دیدیم.امیدواریم تحت فشار انحصارگرایان به وضع قبل برنگردد.

 4. اخه گوساله ی حروم زاده تخم سگ……..تو مگه عقل هم داری که بخوای عقیده داشته باشی.مثل سگ چشات رو روی همه ی حقایق بستی فقط داری پارس می کنی. جدن که لایق چاه توالتی

 5. گوووووووووووووووووووووه به مخت قرومساق دیوث مادر سگ د اگه ننه بابا بالا سرت بود که این وضعت نبود پدر سوخته ی الدنگ پفیوز بی پدر مادر پدر مادر هرزه اینجور توله پس میندازن حرومزاده گوهم حیف به سرت

 6. ببين اغا پسر شما هر کى هستى و هر چى هستى به هر حال ممکنه که انسان باشى و حتى درصدى از انسانيت و عقل در تو وجود داشته باشه ……..البته فکر نکنم که بوى از اىن دو خصلت انسانى برده باشى و فقط مسخره کردن و شهوت حاليت بشه که اين دو تارو هم حيوونايى مٽ مىمون درک مىکنن.ادم باشيد.خود را خوار تر از اىن نکنىد.حالا هم اگه واقعا به ارادى بيان اعتقاد دارين اينا رو تو وبسايتت بزار.

  محمد.مسلمان.شيعه ى جعفرى.

  در ضمن پسر جون بدون که با مسخره بازى نو و امٽال تو که هيچ بزرگتونم مارو مسخره کنه به اندازه ى دانه ى ارزنى به اصل اسلام و پيامبرمون اسيبى وارد نميشه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s