گزارش مستند سام آشتیانی از آخرین تحولات آرنجماتیکی کشور!

نماینده ولی‌ فقیه در دانشگاه آزاد یزد، پوست آرنج را شبیه پوست بیضه دانست و این را دلیل ممنوع بودن پوشیدن پیراهن آستین کوتاه دانست. در همین راستا:

وزارت کشاورزی اعلام کرد که در راستای لبیک به درخواست‌های مکرّر امّت اسلامی، به خصوص کفن پوشان یزد، به کارشناسان خود دستور داده نسبت به تولید خیار‌های مثلثی شکل اقدام کنند. وی افزود که شکل خیار‌های امروزی باعث جریحه دار شدن افکار عمومی‌ شده و توقعات نابجایی در زوج‌های جوان ایجاد میکنند که در بعضی‌ موارد حتی منجر به طلاق نیز شده است. وی در پاسخ به خبرنگار روزنامه کیهان که پرسید آیا این طرح شامل بادمجان سیاه نیز میشود، فرمود که به نا‌ به فتوای علما، بادمجان سیاه به این دلیل از این قاعدهٔ مستثنی میباشد که دیدن آن مومنین را به یاد آلت بلال حبشی میندازد که در مکتب شیعه از احترام خاصی‌ برخوردار است. همچنین در این جلسه اعلام شد که واردات موز به کشور به دستور مستقیم آقای احمدی نژاد، از سر گرفته خواهد شد.

وزارت دفاع با صدور بیانیه ی اعلام کرد که به زودی نسبت به انهدام همه موشک‌های دوربرد خود اقدام خواهد کرد. بر اساس این بیانیه، شکل ارودینامیک این موشک‌ها و نیز نوک تیز بودن آن باعث نارضایتی‌ مقام معظم رهبری شده و حساسیت‌هایی‌ را در ایشان برانگیخته است. دولت اسرائیل از این مساله به گرمی‌ استقبال کرد. سخنگوی دولت اسرائیل اعلام کرد که شکل توپ‌های چرخدار ایران نیز شباهت عجیبی‌ به آلت تناسلی دارد و ابراز امیدواری کرد که مراجع شیعه به این امر اعتراض کنند.

شرکت چیتوز تولید پفک‌های حلقوی خود را متوقف کرد. مدیر این شرکت از پاسخ گویی به دلیل این کار طفره رفت. لازم به ذکر است که دیروز از طرف انصار حزب الله تجمع اعتراض آمیزی نسبت به تولید این گونه پفک‌های تحریک آمیز در جلوی درب اصلی‌ این شرکت در قزوین انجام گرفته بود.

شرکت پیستون سازی حضرت رقیه تمامی کارکنان مونث خود را اخراج کرد. این تصمیم در پی‌ دیدار اعضای هیات رئیسه این شرکت با نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد یزد گرفته شده است.

شهرداری اصفهان اعلام کرد که به زودی نسبت به تخریب ۳۳ پل اصفهان اقدام خواهد کرد. لازم به ذکر است که امام جمعه اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، انعکاس این پل‌ها در آب زایندهٔ رود را به ۳۲ تا ممه تشبیه کرده و خواستار رسیدگی جدی مقامات به این امر شده بود. سخنگوی سازمان یونسکو ضمن انتقاد از این مساله از مقامات ایرانی درخواست کرد که راه‌های جایگزین دیگری ماند نسب آینه زیر پلها را بررسی کنند.

روزنامه جمهوری اسلامی خبر از اعدام اولین بقالی داد که قوانین صنفی اعلام شده از طرف وزارت کشور را نقض کرده و کدو‌های بدون پوشش را در جوار هلو و شفتالو قرار داده بود. قرار است امشب فیلمی از اعترافات این بقال وابسته به حزب فراماسونری پخش شود.

استانداری قم اعلام کرد که به زودی اولین کلینیک جراحی پلاستیک صلواتی در این شهر افتتاح خواهد شد. بانوان دیندار میتوانند در این کلینیک‌ها نسبت به جراحی و حذف برجستگی سینه و باسن خود زیر نظر مجرب‌ترین و متعهد‌ترین پزشکان مونث کشور، اقدام کنند. امام جمعه قم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، برجستگی باسن را با کوره‌های جهنم مقایسه کرده بود.

وزارت اطلاعات خبر دستگیری مهندس طراح برج میلاد را تائید کرد. این وزارت خانه اعلام کرد که امید دارد این کار درس عبرتی برای همه مهندسینی باشد که به روش موذیانه‌ای سعی‌ در گسترش فرهنگ منحط غرب دارند. لازم به یادوریست که این برج قرار است در سالروز تولد حضرت عایشه و طی‌ مراسم خاصی‌ با خاک یکسان شود.

فدراسیون تیر اندازی با کمان اعلام کرد که همه فعالیت‌های خود را به حال تعلیق درآورده است. رئیس فدراسیون دلیل این امر را شهادت ۷۲ تن از عزیزان ما در روز عاشورا به وسیله کمان ذکر کرد. ایشان با چشمانی گریان افزود: هر وقت که سیبل تیراندازی را میدیم به یاد پیکر سوراخ شده علی‌ اصغر میفتادم. وی در ادامه از مسئولین فدراسیون شمشیربازی درخواست کرد که الگوی او را دنبال کنند.

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نسبت به تغییر موادی از منشور اخلاقی‌ خود اقدام کرده است. بر اساس این تغییرات از این پس بازیکنان فوتبال موظف آند با پوشش اسلامی مناسب (شلوار کردی تا زیر زانو و لباس آستیندار) وارد زمین شوند. همچنین از این پس داوران وظیفه دارند که به جای سوت زدن ( که سمبل تهاجم فرهنگی میباشد) از صدای طبل استفاده کنند.

وزارت بهداشت دارمان و آموزش پزشکی‌ اعلام کرد که از این پس به هر زوجی که هنگام ختنه کودکشان، با قطع کلّ آلت و کشیدن هر دوی بیضه‌ها موافقت کنند، جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت. این تصمیم در راستای پرورش نسلی انقلابی‌ که اجر اخروی را به وسوسه‌ها و لذایذ زودگذر زمینی‌ ترجیح میدهند، اتخاذ شده است. وزیر علوم با خشنودی از این مساله اعلام کرد که در آینده تسهیلات خاصی‌ مانند معافیت از کنکور، استخدام بدون گزینش در بسیج و سپاه و وام ازدواج بدون بهره به این کودکان تعلق خواهد گرفت. وی ادامه داد که افراد بی‌ بیضه توانایی‌ دست یابی‌ به مدارج عالیه را دارند و از محسن رضائی به عنوان الگویی برای این افراد یاد کرد.

هیات دولت در آخرین جلسه خود و با اکثریت آرا تصمیم به نابودی قله دماوند گرفت. سخنگوی هیات دولت اعلام کرد که علما و مراجع در نشست ماهیانه خود با آقای رئیس جمهور خواستار این امر شده بودند. چاپ عکس هوایی از قله دماوند در نشریه انصار حزب الله که شباهت غیر قابل انکار این قله با پستان زن را نشان میداد، باعث اعتراض این مراجع عالیقدر شده بود. قرار است که اولین آزمایش اتمی کشور در روز زن بر روی این قله صورت گیرد.

Advertisements

23 نظر برای “گزارش مستند سام آشتیانی از آخرین تحولات آرنجماتیکی کشور!

 1. خيلي عالي بود!
  با تشكر از سام عزيز با مطالب جالبش
  (من اين مطلب را اول در سايت بالاترين خواندم، ولي چون امكان نظر گذاشتن در آنجا را نداشتم، به وبلاگتان سر زدم!)

 2. وی ادامه داد که افراد بی‌ بیضه توانایی‌ دست یابی‌ به مدارج عالیه را دارند و از محسن رضائی به عنوان الگویی برای این افراد یاد کرد.
  +++++++++++++++++++++++++++++++++…………….n

 3. ساشتياني،
  تو يكدونه اي و دومي هم نداري.
  دستمريزاد،
  نصفه شبي چنان قهقه ميزدم كه فكر كنم فردا سر و كارم به مدير الدنگ ساختمون بيافته.

 4. مرده شورتو نبرن که من باید آخرین نفر باشم! همین! بی معرفت!
  خیلی خندیدم. بخصوص وام ازدواج به بچه های بی بیضه فوق العاده بود.

 5. بسم رب العمر(رضی الله عنه)
  چی شده ایرانیان عزیز؟؟

  خفه خون گرفتید؟مقابل اعراب کم آوردید؟چرا تا کم میارید پای خرعبلات ولاطئالات دوران جاهلیت ایران رو به یاد میارید؟
  چرا شکر گزار نیستید از اینکه اعراب شما رو هدایت کردند،به شما راه ورسم انسانیت رو آموختند،سلمان رو تربیت کردین وتحویلتون دادیم.چرا اینقدر ناشکر هستید؟
  حضرت خلیف المسلمین عمر بن خطاب(طاب ثره) خوب فرمودند:

  قتلوا من الاعجام کقتلهم کامثله جهادک فی السبیل الله
  از این عجم های حرامزاده تا می توانید بکشید که کشتن هر کدامشان به مثابه جهاد در راه خداست.

  چرا به تشیع فحش می دید؟
  من افتخارم اینه که پیرو امام احمد حنبل(رضی الله عنه)هستن ونسبم به امام احمد حنبل می رسه.
  ما از نسل خلفاء معظم اسلام حضرات عمر وابوبکر وعثمان(رحمة الله علیهم اجمعین) هستیم…شما ایرانیان هم از نسل رستم فرخزاد(!!!) که سرش کانه خوک توسط جناب عمرو بن هلال بریده شد وزمین رو از لوث وجودش پاک کرد.
  فردوسی که قضیب(به فارسی میشه کیر) اعراب در گلوش گیر کرده،الآن اگر زنده بود به خایه لیسی اعراب می پرداخت وخدا را شکر می کرد!!!!

  شما ایرانیان برای این زاده شده اید که برده اعراب باشید،نوکری خلق عرب را بکنید واین افتخاری است برای شما،همانطور که فخر احدادتان نوکری خلق معظم عرب بوده است.

  هم اکنون شهر رستم دستان در آتش سوزان بیابان وریگهای تفتیده تفتان می سوزد و در بین ملت سیستان وبلوچستان تفرقه وتشتت افتاده است.
  شمایید که تمدن پوشالی 8000ساله خود می نازید؟
  در حالی که در ایلام بالاترین آمار خودسوزی زنان هست؟
  در جیرفت بالاترین آمار سربریدن دختران است؟جیرفتی که زادگاه اولین تمدن دنیا بوده؟؟؟؟!!!!!

  من فرحان بن عبدالخالق فرزند عمر تبار وابوبکر مسلک وعثمان سیرت،متولد بغداد،آرامگاه شیخ الشیوخ امام ابوحنیفه(رضوان الله تعالی علیه)هستم.در ایران ویران،سرزمین کیران(!!) درس خوانده و برای تحصیلات عالیه وادامه راه امامان اهل سنت به زادگاهم عراق می روم.
  و سرلوحه زندگی خود را این روایت امام محمد غزالی(رض)می نهم که فرموده:

  از ابوهریره نقل شده است که عبدالله بن عمر(رض)،پس از شهادت پدرش توسط خواجه بربر(فیروز مادر به خطا) بسیار خشمگین گشته،به ایران رفت و10000 ایرانی را به درک اسفل السافلین فرستاد.پس از اینکه کمی آرامش پیدا کرد وبه مدینه بازگشت،هر ایرانی مجوسی را که می دید با شمشیر سر می برید والله اکبر گویان به مسجد می رفت ونماز شکر به جا می آورد.

 6. بنام خداي ايران زمين شمااعراب سوسمار خور خداراشكراز اول خللقت خربوديدبه قول شاعر خرجه داند زعفران جيست

 7. سایتی درست کردی که فقط ادعا داری آزادی ولی در بند شیطانی .
  امیدوارم تو هم مثل عُمال شارلی ابدو و سلمان رشدی از ترس توحین هایی که به دیگران می کنی جرات از خانه در آمدن نکنی .
  تو اعتقادی نداری چرا توحین می کنی .
  همه این توحین هایی که کردی برگرده به پدر و مادر و جد و آبادت .

 8. خيلي ادم كثيف و پستي هستيد ان شالله به زودي سزاي عمل خود را خواهيد ديد لعنت خدا بر شما دشمنان اسلام و پيامبر گرامي كه جانم فداي ايشان باد

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s