بالاترین در هفته‌ای که گذشت, صحبتی با حجت الاسلام حسنی

من امروز چند تا استراتژیک دارم، اول اینکه این آقای شمایی زاده رییس بیت دوکتور احمدی نژاد عزیز که گفته بود حضرت نوح مدریت نداشت چون باید کشتیش در برنامه ۵ ساله اول به بهره برداری میرسید و سایر جریانات که آدم از بیان آنها عاجزه چه برسه که بتونی درکش کنی … آخه ای حیوان.. تو مگه آخوندی که تاریخ بدونی؟ ها؟ تو غلط کردی در مورد این تاریخ دادی و جوون گمراه کردی. ایشالله که حضرت نوح با اون عصاش که رود نیل رو شکافت بزنه تو کمرت، من دعا میکنم که حضرت برگرده و تو رو هم سوار کشتیش کنی، هر چند که میدونم که اول باید یه جفت برای تو پیدا کنی وگرنه نسلت انقراض میکنی .
خدا شاهده آقای رییس جمهور لیاقتش بیشتر از این رییس دفتره، من با این آقا مشکلات دارم که البته محمود خودش زنگ زد و گفت که ابقای ایشان به توصیه کتبی مقام رهبری بوده واسه همین من عربده کشی نکردم. البته از وقتی این آقا رییس دفتر شدی دیگه کسی کت شلوار محمود رو اتو نمیکنی که من بالاترین خوندم که ایشان با پیدا کردن لباس مناسب مشکل دارند چون همه لباس ها به خون این بی دین ها آغشته شدی و سایر جریانات.
بعد یه بی دین خدا ناشناسی اومده بود اونجا و فیلم مستند نوشته بود در مورد قوم لوط که حضرت ابراهیم میاد اونجا و بچه هاش اونها رو هدایت میکنن و من واقعا این مستند رو خوندم خیلی ناراحت شدم و با اینکه سیگاری نیستم چند تا سیگار کشیدم و انداختم دور و کلی هم به مادر و خواهر اینها که تو کازینو با جنیفر لوپز بودند فحش دادم و دلم خنک شد. دوما که که من دخول کردم اون بالاترین و خوندم که سردبیر بالاترین رفته مهمان ناهار کاخ سفید و اونجا با اوباما و زنش مونیکا سیگار برگ کشیده و عکس بی حجابی گرفته و ماجراها کرده که انسان از تایپش شرم میکنه چه برسه که بیان شود.که این کار خشم خدا رو گرفتی و هائیتی زلزله اومدی که درس عبرتی باشه برا هر کس که با اوباما سیگار برگ میکنی.
بعد خوندم که یه برنامه بوده تو همین سیما و بینای به اصطلاح ملی‌ که مردم باید نامه مینوشتن و بین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی یکیش رو انتخاب میکردن که من خواستم تراکتور رو هم به این لیست اضافه کنم چون اهمیت کشاورزی از اینها بیشتره، که گفتن نمیشه و تقلب‌ها شد که البته آخرش ۶۳% به جمهوری اسلامی رأی دادن که من خیلی‌ خوشحال شدم و فهمیدم که بقیه که میشه ۴% همه کومونیست و سگ‌ باز هستند که خاک بر سرشان.
بعد یکی‌ عکس زده بود از منوشه امیر که از المپیاد فیزیک برگشته بود و مردم حزب الله یه مو تو سرش نگذاشته بودند که بمونه و از همین جا بهش میگم خاک بر سرش به ۲ دلیل: اگه آدم بودی هیچ وقت یه شیعه اسمش رو نمیذاری منوشه و میذاره ابوالفضل. ضمناً اگه به جای المپیک فیزیک مینشست درسش رو می‌خوند دیپلم میگرفت و لازم نبود از دولت اون آمریکا (که همین جا میگم مرگ بر آمریکا) ۳۶۵ تریلیارد کمک بگیره که بتونه با اون کاکا سیاه سیگار برگ بزنه و آهنگ باب مارلی گوش بدی.
بعد خوندم که فدرسیون وزنه برگزاری، این رضا زاده رو محروم کرده چون عصاره «یا ابوالفضل» تو نوشیدنیش ریخته بودن و من خیلی‌ ناراحت شدم که اینها ضعیف تر از رضا زاده گیر نیاوردن که ملت حزب‌الله هم باید در این امر صدای خیلی‌ شدیدی از خودش در بیاورد. البته من شنیدم که لاریجانی که من قبلا فکر میکردم انگلیسی بوده به اون کاکا سیاه مسخره گی کرده و من از این لجنپرکنی خیلی‌ لذت بردم و برایش یه تلگرام هم فرستادم. و من شنیدم که گروه‌هایی‌ در آلمان شدیداً از این فحاشی استقبال کردن و این نشون میده که ما ادبیّات دیلپوماتیک جهان رو تحت الشعار قرار دادیم.
بعد یه آقایی که از زن هم ضعیف تر بوده نوشته بود که منوشه امیر براش فشار گذاری کرده که بین بالاترین و خانواده اش یکی‌ رو انتخاب کنه و اون بالاترین رو علامت گذاری کرده. که از همین جا میگم خاک بر سرت،‌ای حیوان،‌ای bunch of chip moron, تو چرا درک نداری؟ ها؟ من بودم خانواده رو میکردم چون کی‌ هیچی‌ برای انسان از پسر نزدیک تر نیست و من خودم ۲ تا پسر دارم که همین طور که حیوان به بچه ‌اش علاقه داری، من هم به اینها علاقه دارم. خجالت بکش. کومونیست.

Advertisements

4 نظر برای “بالاترین در هفته‌ای که گذشت, صحبتی با حجت الاسلام حسنی

 1. طنزت نچسبه. این شخصیتی که گرفتی روش مانور میدی، این همه جای مانور نداره. دورش تموم شده. در ضن داری هر جور خودت میخوای باهاش رفتار میکنی. این شخصیت یه سری چهارچوب هایی داره که چون دیگه ازش استفاده شده و حاصلخیزیش رو از دست داده، داری به یه عروسک خیمه شب بازی تبدیلش میکنی این نوشته هات متاسفانه حداکثر به درد دوستای صمیمیت که تو بالاترین هستند میخوره و بیشتر به یه شوخی خودمونی شبیهه تا طنز سیاسی. پاراگراف آخر هم که اوج ولنگاریت رو تو استفاده از این کاراکتر میرسونه. نه تنها از این کاراکترت شخصیت رو گرفتی، بلکه بزکش هم کردی و داری هر جور میخوایی میرقصونیش. به نظرم بهتره این کاراکتر رو ول کنی. شاید هم دلیلش اینه که چون شخصیت پردازیش مال خودت نیست و باهاش آشنایی نداری، اینجور باهاش رفتار میکنی.

  • سلام، خوبی؟ امروز صبح دیدم که به فاک عظمی رفتم، البته خود کرده را تدبیر نیست و اصلا هم دوست ندارم بی جنبه بازی در بیارم و زمین و آسمون رو به هم ببافم و جیغ بنفش بزنم که واویلا باند بازی شد! خودم کردم که درود بر خودم باد!
   امروز شروع کردم به تمیز کردن خونه، بعد از ۴ ماه بالاخره یه دستمالی یه سری جاها کشیده شد! مرسی که میایی و سر قبرم فاتحه میخونی، به این فاتحه ها نیاز دارم! اگه فقط لطف کنی و لینک زیر رو سر قبرم بذاری ممنون میشم. خود متن رو نزار چون شاید از طرف جامعه اصناف و فرهنگیان برات مشکل ایجاد بشه!
   مواظب خودت باش، ضمنا تف تو روت که باز با ۴ تا کلمه اینهمه امتیاز گرفتی، کوفتت بشه 🙂
   میخوام امشب برای اولین بر بعد از مدتها، سر وقت برام بخوابم! فعلا…

   https://iranholland.wordpress.com/2010/01/27/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D8%AD%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AD%D8%B3%D9%86%DB%8C/

 2. 22 بهمن؛ روز برائت ايرانيان از خامنه اي خونخوار و مزدوران کثيفش.
  خامنه اي در روز 6 بهمن 1388 در جمع مزدوراني که از مازندران به دور خود جمع کرد، خود را بر حق خوانده و مردم معترضي که او آرايشان را دزديده و به نفع بوزينه نژاد بالا کشيده است را باطل خواند. اين کفتار رذل و خرفت که دستش آغشته به خون جوانان وطن ما مي باشد را اگر بيشتر از اين امان دهيم جفاي بزرگي در حق فرزندان آينده اين سرزمين خواهد بود، که گناهيست بس نابخشودني.
  اينک مشکل ما غده چرکين احمدي نژاد و دوستان دروغگويش نيست، بلکه سرطان ولايت فقيه در جمهوري اسلاميست که زمينه پرورش غده هاي چرکين احمدي نژادي را در خود فراهم آورده است. خامنه اي و سپاهيان مزدورش به خاطر منافع ميلياردي که از طريق 31 سال سلطه بر شاهرگ هاي اقتصادي مملکت و بالا کشيدن سهم زنان و مردان و کودکان و نوجوانان اين سرزمين به دست آورده است، نمي تواند از راهي که آمده باز گردد. بنابراين به جاي اينکه بخواهيم وقت خودمان را صرف مبارزه با عروسک زشت و بي ارزشي مانند احمدي نژاد بکنيم بايد هدف اصلي و سرچشمه فساد مطلقه را منظور قرار داده و مستقيما پيشاني اين جرثومه فساد و قاتل جوانان ميهن را نشانه رويم.
  خامنه اي ملعون فکر مي کند وقتي ملتي يک صدا فرياد مي زند ننگ بر ديکتاتور، منظورش ديکتاتور شيلي يا عراق است! البته بديهيست که خودش را به نفهمي مي زند. بنابراين بايد مستقيما با آوردن نام وي به جاي صفاتي چون ديکتاتور به او و امثال او بفهمانيم که اين بيزاري ملت از کسانيست که 31 سال تمام به چپاول سرمايه هاي ايرانيان پرداخته اند.
  22 بهمن بزرگترين فرصت طلاييست که به اين روانپريش اعظم بفهمانيم ايران، مهد دليران، سرزمين ايرانيان، جاي کثافت هاي بي شرمي چون او و مزدورانش نيست.

  در اين راستا شعارهاي زير توسط مبارزان ارتش سبز در سراسر ايران براي هدفگيري اين عنصر فساد و تباهي مطلقه پيشنهاد شده است که در زير مشاهده مي کنيد. به جاست که تا فرصت باقيست تمامي ديوارهاي شهرها و نيز روي اسکناس ها را مزين به اين شعارها کنيم و در موعود 22 بهمن 88 هر آنچه فرياد در سينه داريم بر سر خامنه اي و مزدوران کثيفش هوار بکشيم که:

  – رهبر خائن آواره گردي، خاک وطن را ويرانه کردي، کشتي جوانان وطن، آه و واويلا، کردي هزاران تن کفن، آه و واويلا، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو، ننگ بر تو!
  – سيد علي حياکن، سلطنتو رها کن
  – اين ماه ماهه بهمنه، سيد علي وقت رفتنه
  – ما ميگيم شاه نميخوايم، اسمشو رهبر ميزارن!
  – دو دشمن واقعي، احمدي و رهبري
  – خامنه اي ننگ به نيرنگ تو، خون جوانان ما مي چکد از چنگ تو
  – ولايت استبداد، نابود بايد گردد
  – اين همه لشگر آمده، عليه رهبر آمده
  – سيد علي بت شکن، مسکو ميري يا پکن؟
  – ننگ بر ديکتاتوري، چه شاه باشه چه رهبري
  – رفراندوم، رفراندوم، اين است خواست مردم

  اطلاع رساني برق آساي اين شعارها بر عهده من و شما شهروند سبز مي باشد.
  مثل من، شما نيز به دوستان خود بگوييد…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s