آگهی‌ ازدواج!

دختری هستم شش ساله، از مناطق گرمسیری، تک فرزند خانواده‌ای متمول (بقیه خواهر‌ام زنده به گور شدند اما با وجود ۱۸ تا برادر زیاد بهم سخت نگذشت)، عاشق بازی کردن با بت‌ها و شتر سواری و تاب بازی. آشپزی هم دوست دارم. علاقه مند به ازدواج با آقایی جا افتاده، ترجیحا بیسواد، مسن تر از خودم (حدود ۵۴ سال) که مایل به کوهنوردی و غار نوردی و کتاب نویسی و راهزنی باشند،۰

Advertisements

38 نظر برای “آگهی‌ ازدواج!

 1. جبش سبز اگه بخواهد از دست شما احمق های افراطی خلاص بشه کیو باید ببینه؟؟ آخه ابله بی شعور، توهین کردن به مقدسات دیگران در این وضعیت بحرانی که از هر زمانی بیشتر به اتحاد و همدلی نیاز درایم. چه سودی به حال مردم داره؟؟؟!!!

  • اگه الان توهین نکنیم بعدن هم نمیذارید توهین کنیم.پس از همین الان توهین میکنیم.به علاوه اون کس مغزایی که به خاطر توهین ما جنبش سبز و همه آرمانهای آزادی خواهانه و امتیازاتی که موجب بهترشدن زندگی ایرانیان میشه رو بی خیال میشن همون بهتر که کیرم تو کونشون بره و نتونند طعم آزادی رو بچشند.درواقع از ایران پرتشون میکنیم بیرون.

  • زمانی در استرالیا بیش از 80% جمعیت سیگاری بودند http://www.cancercouncil.com.au/editorial.asp?pageid=371
   ولی دولت قانون ممنوعیت استعمال دخانیات در مکانهای عمومی و مسقف را تصوب کرد.
   اگر دنبالرویی عقیده ای برای عموم مضر باشد و پیروی از آن به آزادی وسلامت جامعه آسیب وارد کند دیگر مهم نیست که آن عقیده چه تعداد طرفدار دارد. آیا باز هم باید به عقیده 1 میلیارد مسلمان، 1.5 میلیارد مسیحی، 2 میلیارد کمونیست و… احترام گذاشت.

 2. بیشرف کثافت. تو حتی از آخوندها هم بی وجود تری. تف به روی هردوتون.امثال تو و اون به اصطلاح مذهبی های متحجر این مملکت رو به گند کشوندن!

 3. It’s not funny at all, you are just a cheap ignorant ruthless and with this kind of antihuman thought potentially can be worst than this Islamic fascist tortures if you have a chance

 4. چرا دو سال سنت رو زیادتر اعلام می کنی؟
  خجالت نداره که! حضرت رسول هم عایشه رو وقتی 7 ساله بود عقد کرد و در 9 سالگی با ایشان زفاف کرد…

  • من باور نمی کنم اون زن باز دو سال گوشت فقط نگا کرده ودسمالی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. نه تنها خنده دار نبود که بسیار هم دردناک بود! شما اگر خیلی به نوشتن علاقه داری بهتره برای دفترچه خاطرات خودت بنویسی!

 6. هرچی می کشیم از دو گروه هست
  1- آخوند
  2- بی دانشهای که افه روشنفکری دارند

  اولین شرط روشنفکری احترام به عقیده ای است که «احمقانه» بدانیش!

  • کاش عقیده ای بود و البته منورلفکری افرو تو میزاری که فکر ی کنی ایدولوژی از فرا انسان میاد بپا حاله نورت زیاد بالا نزنه

 7. کس مادر هر چی دروغگو و نژاد پرسته.کثافت عقده ای از هر بهانه ای برای خالی کردن عقده هات استفاده میکنی؟آشغال عوضی هنوز در هند و بعضی کشورها این مسئله ادامه دارد،تو چرا به عربها بند کردی؟میخوام بدونم شما فارسهای کثافت که در قدیم خواهر و برادر با هم ازدواج میکردند را میدانی یا نه؟؟

  • عرب خواهر کسه شما که با خواهر مادر خودتون ازدواج نمیکردین فقط میکردینشون .المانیا راست میگن عربا میمونن.میدونی سر حسین و که بریدن سپاه برادرم یزید کیرشونو تو دهن حسین مظلوم میکردن ناجوان مردا .زن وبچه شون هم که حسابی منی بارون شدن و از کس سیر اب شدن .

 8. سلام.طنز نوشتن مثل هر مقوله ادبی‌ دیگری قواعد خاص خود را دارد. طنز نویسی با لودگی به یک مفهوم نیستند.تا جائی‌ که کارهای شما را خوانده ام اکثر موارد شما به لودگی پرداخته اید تا طنز.اصل موفقیت در هر کاری ممارست و پشتکار و توجه به قانون و قواعد کار است نه دلگرمی‌ به تحسین و کف زدن‌های عده أی‌ که خودشان هم قواعد کار را نمی دانند.برایتان آرزوی موفقیت دارم.

 9. من از کسایی که عقاید مذهبی دیگران رو می کوبند متنفرم هرکسی عقایدی داره و دیگری نباید بهش حمله کنه
  این یک جور دیکتاتوریه
  ادبیاتش مثل ادبیان علم الهدی و جنتی و احمد خاتمی و حسنی و… هست چرا کار اونهارو تکرار می کنید
  البته ملیت عرب بودن رو نمی گم هرچند تحقیر ملیتها هم در شان فرهیختگان نیست هرچه قدر هم که بدی به ما کرده باشند
  منظور نویسنده عاشه و پیامبر بود.شاید خود شما اگر اون موقع بودید با دختر 3 ساله ازدواج می کردید(من باب مذاح!!!)
  این جنبش جنبش آزادی خواهی نه ضد دینی
  چون خیلی از ماها که جلوی گلوله می ایستیم و باتوم می خوریم مذهبی هستیم

  • من هم از کسانی که عقاید غیرمذهبی ها را میکوبند متنفرم.من هم از مسلمانانی که صدای نکره اذان رو از مناره ها و بلندگوهای مسجد در بوق و کرنا میکنند و نمیذارن منِ بیخدا با خیال راحت بخوابم متنفرم.جنبش سبز یک تفکر دینی نیست، بلکه یک جنبش سیاسی ست. شما مذهبی ها تو دوران جنگ هشت ساله که به خاطر الام بود حاضر نشدین بجنگین و بچه های مردمو فرستادین و خودتون تو بخش پذیرش و گزینش و نام نویسی مشغول بودین و حالا هم به مقاماتی رسیدین.شاید ایران آینده پر از مذهبی باشه.اما بدون اکثر مذهبی ها یا زرتشتی هستند یا مهرپرست.عدهای مسیحی خواهند شد و خیلی ها هم به ادیان دیگهروی خواهند آورد.درصد قابل توجهی هم بیخدا خواهند بود و تعدادشون اضافه هم خواهدشد.برخی نیز لامذهب خواهند شد.خودی من شخصن گروهی تشکیل میدم تا افراد خیلی مذهبی و تندرو رو ترور کنم و جهان رو از لوث کثافت وجودتون پاک کنم تندروهای دگم و نفهم.

 10. انشتین می گوید: دو چیز پایان ندارد کهکشانها و حماقت انسانها. البته در مورد اولی زیاد مطمئن نیستم!

  • خانوم انیشتین مرسی که از جهالت خارجمون کردی .از این بابا چیز دیگه نیست اصلاح کنی از خود راضی

 11. باشه عرب ها بد، بیابان گرد ،ملخ خور، متجاوز ولی تو همین اروپا در اون تاریخ چیز بهتری در جریان نبوده یا حتی در ایران خودمون وگرنه به یکباره اسلام اینقدر گسترش پیدا نمیکرد . مگر ایران بار ها آماج حملات دیگران نشد چرا دین و آیین آنها در ایران رواج پیدا نکرد

 12. جدا از وجه سرگرم کننده متن
  ازت خواهش ميکنم يه مدتي جهت حفظ اتحاد سبز که نيروهاي مذهبي هم درش هستند فقط در جهت حفظ وحدت عليه دولت کودتا قلم بدست بگيريد.
  با تشکر از شما که وضعيت حساس فعلي را درک ميکنيد.

 13. جنبش سبز نياز به درك مفهوم كثرت گرايي داره. و كثرت گرايي به شنيدن صداي همه گان رخ مي‌دهد.
  اجازه بدهيد صداهاي فروخورده بلند شود

 14. آخه عزیزان با لنترانی چیزی حل نمیشه.
  من تمام مدت دارم با یکسری آلمانی و ایرانیهایی زبا ن نفهم که فقط فکر خودشانند, جر و بحث می کنم, از شماها بعیده. کافیست.
  اگر راستش را بخواهید می خواستم بنویسم که مثل آلمانیها و ایرانیهای اینجا نباشید که پرچم ایران و پیامبر بمب بسر را در یک سایت می گذارند و ادعای انسانیت می کنند. ما می خواهیم همه ی انسانهای آن مرز و بوم با ما و پشتیبان حق باشند.
  حال می بینم که طرف از هلند هستش.
  وای بر ما, اگرکمک اینان را بپذیریم. آینده ای مثال افغانستان و عراق و … در انتظارمان خواهد بود.

  http://maziarworld.wordpress.com

 15. بازتاب: Top Posts — WordPress.com

 16. خوندن مطلب یه جور حال میده ، خوند نظر تروریستها که مثل چس فیل بالا پایین میپرن یه حال دیگه 🙂
  خوب چیه پیغمبرتون پدوفایل بوده ، بچه باز بوده ، تو جوونی با پیرزنها میپرید ، سر پیری بچه بازیش گرفت ، اون وسط هم که 40 تا دیگه رو زد زمین ، خوب قبول کنید این پیامبرتون به شدت مشکل جنسی داشته . شرط میبندم بعد از سیر شدن از 40 تا زنش هم میرفته پشت بوم کف دستی میرفته . الکی نیست که عین پشکل تو ایران سید ریخته 🙂

 17. متاسفانه بی سوادی از شما موج میزنه. پیامبر با عایشه در حالی که 19 سال داشت ازدواج کرد نه 6 سال. این 6 سال از منابع وهابیت که بچه ناخلف یهودیت صهیونیست است گرفته شده. راه شما مشخصه و محکوم به شکستید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s